Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Painkiller Hell & Damnation - wrażenia z pokazu

15 postów w tym temacie

gram.pl

Studio The Farm 51 obecnie wytężenie pracuje nad dopieszczeniem remake'u Painkillera, z podtytułem Hell & Damnation (czyli HD). Oryginalna gra razem z samodzielnym dodatkiem wyszła w 2004 roku, przez kolejne lata musieliśmy cierpieć grając w cztery kiepskie odsłony serii, a teraz twórcy starają się przywrócić jej dobre miano.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Painkiller Hell & Damnation - wrażenia z pokazu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak z tą zredukowaną ceną będzie.
Cały czas mam w głowie słowa Adriana Chmielarza, który z kolegami zastrzegł sobie, że w Polsce sami będą dystrubuować oryginalnego Painkillera i wypuścili go w cenie 20 złotych - z tego co mówił inwestycja nie tylko się zwróciła, ale jeszcze zarobili trochę kasy.
Ciekawe jak teraz twórcy/wydawcy podejdją do tematu. Bo nie da rady zrobić z tą odświerzoną wersją oryginału tego samego.
Z drugiej strony - kiedy odgrzana gra po 8 latach będzie 4 czy nawet 3 razy droższa od oryginału, to może nie zrobić takiej furory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Chapka
Chmielarz chyba nie pracuje nad tym PK wiec jego zastrzegania maja sie nijak do tego tytulu.

@cziken1
Z tego co zauwazylem w becie to BETA a nie fail.
Oczywiscie znajda sie i tacy co beda zawsze marudzic nawet jakby cena wyniosla 1zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co dokuczało mi w becie to brak bunny hopingu, czy jak to się zwie. Chodzi o brak przyśpieszenia przy skakaniu. Część sekretów może być nie do zdobycia.

Poza tym jest potwierdzone, że nie będzie w pełnej etapu Most. Jakieś większe problemy.

Cena? Cyfrowa dystrybucja zdziała cuda.
Poza tym miałem niezła polewę z ludzi podczas premiery oryginalnego Painkillera. Kupiłem oryginał za 20zł, inni kupowali piraty za więcej. Ale i tak uważali mnie za frajera „bo kupuje drogie oryginały zamiast piraty".
Witamy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnio mi to podchodzi. Optymalizacja też taka sobie, zdarzało się, że gra wywalała na pulpit. Lecz to beta i może do czasu premiery naprawią to. :) Poza tym musze poszukać moda do oryginału, który poprawia tekstury i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby ok, coop jest, to ważne, survival też dobrze.
Ale do jasnej cholery, niech poprawią tą głupkowatą animację szarży wroga, przecież to się człowiek na betonie obkręca jak widzi to coś.
Wolałbym aby szarże ''włączały'' się w pewnych momentach, sygnalizowane jakimś wstępnym zachowaniem wroga i które byłyby jednorazowym ''szusem'' na gracza, a nie pajacowaniem z mieczykiem w dłoni.
I want true horrifying painkiller - not monty python advenyures.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szreder...Beta,to praktycznie skonczona gra.Poprawia sie tylko bledy,i NIE DODAJE SIE NOWYCH RZECZY.Wiec jezeli,tego nie ma - wiec juz nie bedzie.A to, nie jest drobna rzecz...PK wlasnie dzieki takim "numera", zdobyl rozglos i popularnosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarąbiste odświeżenie :) Widać że chłopaki z Farmy nie szczędzili godzin pracy nad nowym wcieleniem Painkillera
Grałem w starego i jak widzę to coś w nowej grafice to aż ślinka leci :)
Z tego co pamietam to kilka osób tworzących farmę było z Chmielarzem twórcami starego Painkillera

Ja na pewno kupię ten tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super czyli to samo co było tylko na innym silniku? To powinno być za darmo ! Ewentualnie za jakieś 5zł. Zaraz pewnie przerobią pozostałe części i będą za nie też chcieli znów kasę. Taka polityka jest żenująca ! Albo dają coś nowego albo za free a nie 10 lat prawie odcinać kupony od tego samego kotleta jak to robi McDonald :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować