Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi nowe konsolowe demo Resident Evil 6. Tym razem dla wszystkich!

8 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Za niecałe dwa tygodnie Capcom udostępni nowe demo Resident Evil 6. Tym razem wydawca gry nie stawia przed nami żadnych warunków, a to oznacza, że plik będą mogli pobrać wszyscy zainteresowani.

Przeczytaj cały tekst "Nadchodzi nowe konsolowe demo Resident Evil 6. Tym razem dla wszystkich!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 11:31, Pajonk78 napisał:

Tylko dla użytkowników konsol, nie dla użytkowników PC = dla wszystkich...


Wersje na PC dopiero zaczynają produkować (konwertować), więc nie mają z czego zrobić wersji demo.

Z tego co pamiętam RE4 i RE5 miały ok pół roczny poślizg w stosunku do wersji konsolowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 11:39, Tenebrael napisał:

Pepsi - rozumiem, że gracze PC-towi to według Ciebie "nikt", skoro to demo jest "dla
WSZYSTKICH"?


Wersja PC powstaje niejako osobno, z opóźnieniem, i tak też jest przeze mnie traktowana. Dla wszystkich w tym znaczeniu, że Capcom niczego dodatkowo nie wymaga, jak było z pierwszym demem, a nie w znaczeniu, że dla wszystkich ludzi we wszechświecie. Niemniej przepraszam wszystkich, których tytuł wprowadził w błąd, nieco go podrasowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, i teraz jest już zgodnie z prawdą :] Sorry za reakcję, ale przy obecnym podejściu wydawców do rynku PC człowiek staje się przeczulony na takie rzeczy :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 12:29, Tenebrael napisał:

No, i teraz jest już zgodnie z prawdą :] Sorry za reakcję, ale przy obecnym podejściu
wydawców do rynku PC człowiek staje się przeczulony na takie rzeczy :-|


Miałeś prawo, sam jako pecetowiec często jestem sfrustrowany/zawiedziony postawą wydawców, więc wiem, co Ci na wątrobie leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować