Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Jaką grę warto kupić???

72 postów w tym temacie

No właśnie jaką??? Piszcie tu proszę jakie gry polecacie, ja mam kase ale nie wiem co wybrać teraz wychodzi tego masa, nie chodzi mi o tanie gry (chociaż te też mogą być :D)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może podasz swoje upodobania jakieś? Teraz wychodza dwie świetne strategie, jedna turówka, Heroes of Might and Magic V, i połączenie strategii z rpgiem Spellforce 2. Grałem w oba demka i powiem ci że genialne gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 07:30, syriusz.b napisał:

No właśnie jaką??? Piszcie tu proszę jakie gry polecacie, ja mam kase ale nie wiem co wybrać
teraz wychodzi tego masa, nie chodzi mi o tanie gry (chociaż te też mogą być :D)...


Proponuję World of Warcraft + np. 5 kart prepaid :) Będziesz miał prawie rok grania! A gra jest bossska...

Ja gram już 15 miesięcy, mam 2... prawie 3 postacie na 60lvl i nadal odkrywam coś o czym wcześniej nie wiedziałem i nadal się uczę - i to nie tylko w związku z nowymi patchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 07:30, syriusz.b napisał:

No właśnie jaką??? Piszcie tu proszę jakie gry polecacie, ja mam kase ale nie wiem co wybrać
teraz wychodzi tego masa, nie chodzi mi o tanie gry (chociaż te też mogą być :D)...


Latwiej by bylo odpowiedziec na to pytanie gdybys powiadzial w jakie gry grales ;)
Z tanszych gier (extra klasyka) najlepsze sa HommIII, Baldurs Gate 2, Warhammer 40k, Gothic i kilka innych.

Z nowych gier to wlasnie HoMM5 oraz spellforce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubie gry typu PoP, Matrix PoN itd. Strategie nie wszystkie mi sie podobają, a jesli chodzi o fps to najbardziej lubie takie których akcja rozgrywa się na ziemi, a nie w kosmosie czy gdzies tam...
A tak w sumie to nie tylko ja tu moge pisac o pomoc w tym temace kazdy moze napisac co lubi a inni mu moga doradzic :D
P.S - Heroes 5 i tak kupie :D, ale chce jeszcze inną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z takich nowszy to już mam: Fable, The Movies, PoP Trylogia (moja ulubiona gra :D) i chyba tyle w Wh40k gralem jest super gierka :D Zastanawiałem się na Battlefield 2, ale nie wiem czy sie opłaca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

syriusz.b - a może Guild Wars ? W GW można dość długo grać zanim się znudzi, a po jakimś czasie powrócisz do tej gry i znowu się zacznie zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 08:52, Fagno napisał:

syriusz.b - a może Guild Wars ? W GW można dość długo grać zanim się znudzi, a po jakimś czasie
powrócisz do tej gry i znowu się zacznie zabawa


Hehe o tym też myslałem. Tylko takie pytanie czym sie różni pudełko Ritualist od Assasin (czyżby tylko pudełkiem) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 10:02, syriusz.b napisał:

> syriusz.b - a może Guild Wars ? W GW można dość długo grać zanim się znudzi, a po jakimś
czasie
> powrócisz do tej gry i znowu się zacznie zabawa

Hehe o tym też myslałem. Tylko takie pytanie czym sie różni pudełko Ritualist od Assasin (czyżby
tylko pudełkiem) ???

nom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry, które polecam ( i kupiłem :P dużo gier kupiłem ale nie polecam wszystkich )
Seria Gothic
Battlefield 2
Splinter Cell Chaos Theory
Counter-Strike 1.6 + Source :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

syriusz.b - tak, te pudełka różnią się tylko wyglądem zawartość jest taka sama. Naprawdę polecam GW, jeśli być potrzebował pomocy w grze to pisz do As Sad''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować