Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Borderlands 2 doczeka się kolejnych DLC z postaciami, jeśli Mechromancer okaże się sukcesem

48 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2012 o 17:28, Janek_Izdebski napisał:

Ryzykujesz tym, że Steam wraz z Gerboxem zbanują Ci:

a) grę lub zniknie ona z Twojej biblioteki - wersja łagodniejsza

b) zbanują Ci całe konto na Steam - wersja okrutna.


Ja nigdzie nie pisałem że kupię te SP od gościa z Allegro. Napisałem tylko by uświadomić że jest i to jeszcze taniej.

@Liqid
Jeżeli chce ci się ryzykować to jak mawiają: "It''s your ass" :-)

@BuIkers
I tym samym pokazałeś jak bardzo cenisz ich pracę i jak wielkim fanem tej serii jesteś. Oni natomiast pokazali ci że jeszcze nie osiągnąłeś maksymalnego levelu lojalności i możesz dać się wydoić na więcej...
Dziwi mnie że ty i inni nie nauczyliście się jeszcze tej lekcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się powtórze i powiem, że jeśli już kupować "Season Pass" to tylko na GreenManGaming - wraz z 20% zniżką to 24 dolce, czyli ok. 76 zł. Cena w moim mniemaniu atrakcyjna, i co najważniejsze ma się gwarancję, że nie zrobiło się zakupów w jakiejś "firmie - krzaku". :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Nie kuypujmy DL:LC z zawartością nieadekwatną do ceny (jak postacie do multi w AC:R), albo wydanych podejrzanie blisko premiery (jak również zapowiedzianych przed premierą, albo takich, gdzie w grze wulgarnie widać resztki DCL, jak kabina Kasumi Goto w ME 2). Jeśli gracze przestaną dawać się doić, to producenci i dewelperzy zaczną być wobec graczy uczciwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 20:34, NemoTheEight napisał:

Mam prośbę. Nie kuypujmy DL:LC z zawartością nieadekwatną do ceny (jak postacie do multi
w AC:R), albo wydanych podejrzanie blisko premiery (jak również zapowiedzianych przed
premierą, albo takich, gdzie w grze wulgarnie widać resztki DCL, jak kabina Kasumi Goto
w ME 2). Jeśli gracze przestaną dawać się doić, to producenci i dewelperzy zaczną być
wobec graczy uczciwi.


Można to tylko do listy pobożnych życzeń dodać... Obaj wiemy że sytuacja się nie zmieni gdyż za nas dwóch dojdzie 15 innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie łaska :)

Póki co i tak za dużo czasu nie mam, więc nie będzie dla mnie problemem poczekać, aż cena spadnie, bądź na steamie zrobią srogie -75%/66%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 09:47, Furusu napisał:

Blunderlands 2.
Gra jest pełna syfu z reddita, kompletne dno.


cóż, ja mam tyle w sobie ogłady, że nie nazywam humoru który mnie nie bawi syfem czy dnem. przemyśl to sobie i zastanów się czy Twój post wniósł coś do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 10:33, Akoss-94 napisał:

Nie, nie łaska :)

Póki co i tak za dużo czasu nie mam, więc nie będzie dla mnie problemem poczekać, aż
cena spadnie, bądź na steamie zrobią srogie -75%/66%

To jeszcze spro poczekasz. Rok, póltora roku.... Chce Ci się tyle czekać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 22:01, Akoss-94 napisał:

Jeśli trzeba bedzie to pewnie :D. Ewentualnie jak uskrobię trochę wolnej
kasy to wtedy się pomyśli.

Dlatego najlepiej uzbierać te 85 zeta i zamówić na Muve.pl. Dodam jeszcze, że wprowadzili w zeszłym tygodniu "Darmodostawę" - tak to się u nich nazywa. Naprawdę się zastanów Akoss-94, całkiem konkurencyjna oferta, w przeciwieństwie do czekania rok, półtora na obniżkę lub GOTY. :) Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, dobry marketing. :)
85zł mimo że taniocha mnie odrzuca. Jako, że dochody mam raczej marne to szkoda mi wydawać to na grę, skoro mogę w to miejsce kupić coś dla mnie ważniejszego. Do tego nie przeszedłem 2 DLC z jedynki, tej paskudnej areny i tej najcięższej, na którą nie pozwala mi mój 41lvl. :D

Obiecuję, że grę kupię! Ale kiedy to się jeszcze okaże. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 22:18, Akoss-94 napisał:

Haha, dobry marketing. :)
85zł mimo że taniocha mnie odrzuca. Jako, że dochody mam raczej marne to szkoda mi wydawać
to na grę, skoro mogę w to miejsce kupić coś dla mnie ważniejszego. Do tego nie przeszedłem
2 DLC z jedynki, tej paskudnej areny i tej najcięższej, na którą nie pozwala mi mój 41lvl.
:D

Obiecuję, że grę kupię! Ale kiedy to się jeszcze okaże. :P

To nie marketing, tylko polecanie najlepszej okazji. Tak samo jak w przypadku "Torchlight 2" najlepiej zrobić zrzutę na 4-paka (dostaje się także gratis jedynkę) i kupić go kartą (credit, debit whatever...) na Steam. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 22:33, Akoss-94 napisał:

Wielkie dzięki za radę :D. Do tego polecam kupować w sync. i mamy kolejne 5% mniej xP

Krzystasz z karty w Alior Sync? Naprawdę odliczają te 5% od każde transakcji on-line? Ktoś mi kiedyś polecał tę ofertę, ale jakoś ją zignorowałem... Daj znać, jeśli korzystasz z tej opcji płatności. Dzięki z góry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze okazji robić zakupów przez internet. Ponoć działa - tak uważa użytkownik na tym forum oraz wiele innych osób które posiadają to konto. :) Jeśli nie zapomnę po jakiś zakupach o tym to dam znać, czy działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 23:01, Akoss-94 napisał:

Nie miałem jeszcze okazji robić zakupów przez internet. Ponoć działa - tak
uważa użytkownik na tym forum oraz wiele innych osób które posiadają to konto. :)
Jeśli nie zapomnę po jakiś zakupach o tym to dam znać, czy działa :P

Thanks in advance. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 20:57, Janek_Izdebski napisał:

To jeszcze spro poczekasz. Rok, póltora roku.... Chce Ci się tyle czekać? ;)

Przecież za rok czy półtora ta gra będzie taka sama, to nie jest serek wiejski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 23:15, Madoc napisał:

Przecież za rok czy półtora ta gra będzie taka sama, to nie jest serek wiejski.

Ale graczy będzie o wiele, wiele mniej. To się liczy. Teraz wg statystyk Steam w szczycie w "BL2" gra ok 100 tys. ludków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować