Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Multiplayer w Call of Duty: Black Ops II lepiej zbalansowany, nagrodzi za wykonywanie celów

7 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Ponadto po raz pierwszy w multiplayerze CoD pojawi się opcja dobrania dowolnych perków, broni i dodatków dla postaci, sześć drużyn w jednej sesji i możliwość dzielenia się nagraniem z rozgrywki „na żywo” w prosty sposób.

Przeczytaj cały tekst "Multiplayer w Call of Duty: Black Ops II lepiej zbalansowany, nagrodzi za wykonywanie celów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł ze zdobywaniem nowego ekwipunku na poziomach prestiżowych. Myślę, że dla wielu przedłuży to żywotność gry, no i da więcej frajdy ze zdobywania doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za uproszczeniem multi w CoDie, bo to co się działo w ostatnich częściach to jeden wielki chaos. Jeśli nowa część miałaby przypominać CoD4, pod każdym względem, to pewnie bym ją kupił... Ale nie ma się co oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie milion nagród za serie zabójstw mniej lub bardziej OP. w MW4 były całe 3 i problemów z balansem nie było, perków też było mniej i nie wplywały AŻ tak na grę(przypomina mi się perk z MW2 "komandos"- zwiększenie zasięgu noża(zabijamy wszystkich na hita) oraz brak obrażeńod upadków, połączony z niekończącym się sprintem oraz przyspieszeniem tego sprintu nie wspominając o ulepszeniach tych perków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie milion nagród za serie zabójstw mniej lub bardziej OP. w MW4 były całe 3 i problemów z balansem nie było, perków też było mniej i nie wplywały AŻ tak na grę(przypomina mi się perk z MW2 "komandos"- zwiększenie zasięgu noża(zabijamy wszystkich na hita) oraz brak obrażeńod upadków, połączony z niekończącym się sprintem oraz przyspieszeniem tego sprintu nie wspominając o ulepszeniach tych perków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować