Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Capcom rozważy stworzenie odświeżonej wersji Resident Evil 2

11 postów w tym temacie

Jeśli odświeżona wersja Re 2 będzie prezentowała poziom jak re Remake to biorę w ciemno, odnowione wątki fabularne, nowi przeciwnicy, bronie, pomieszczenia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Capcom zrobi odświeżoną wersję RE2 to na 100% nie będzie to taka gra, jaką jest teraz RE6... chyba za to fani Residenta by Capcom wykastrowali. A czy nowi przeciwnicy są potrzebni to bym się zastanowił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od dawna głośno się domagam konwersji REmake i RE0 na inne platformy :( Wracając do tematu: jeżeli to ma być RE2 HD to lepiej nie, jeżeli natomiast REmake 2 (jeśli można to tak nazwać), to jak najbardziej. Od dawna marzyły mi się remaki pierwszych trzech części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, porzadny remake ktorejs z trzech (Nemesis tez, widze ze znasz sie Pan na rzeczy, sporo osob nie docenia trojki) pierwszych czesci lykne chetniej niz RE6, brakuje mi w pozniejszych Residentach tego survivalowego klimatu (w dwojce balem sie nawet podejsc za blisko okna, w piatce czulem sie jak terminator-najezdzca);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 20:14, kodi24 napisał:

Dokladnie, porzadny remake ktorejs z trzech (Nemesis tez, widze ze znasz sie Pan na rzeczy,
sporo osob nie docenia trojki)


Też tego nie rozumiem, mi osobiście najbardziej zapadła w pamięci właśnie trójka, Nemesis był jednym z niewielu bossów budzących prawdziwy respekt, do tego Huntery dekapitujące jednym cięciem (na Hard, swoją droga świetnie zbalansowany) i względna nieliniowość (wiele scenek zależało od poczynań). A wszystko okraszone zapadającym w pamięć soundtrackiem i klimatem pozbawionego życia Raccoon City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym łyknął wszystkie odświeżone na PC.
Łącznie z konwersją genialnego remaku jedynki na gamecubea.
Nie mniej dla mnie tez RE2 trzymał najbardziej zajedwabisty klimat [chociaż trójka była git, to jednak do dwójki sam mam największy sentyment]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam sentyment do dwójki, to był pierwszy RE na którym położyłem łapy (pc) i zarazem jedna z gier mojego życia (był moment, że na przejście jej potrzebowałem jakoś 2h na medium o ile dobrze pamiętam ;D). To było coś, a ten remake na Gacka- nie miałem tej konsoli więc lizałem zrzuty z gazetek ;D I właśnie- remake pod warunkiem, że właśnie taki, pieczołowicie odpicowany pod mocniejsze bebechy, rozwinięty o pewne niedopowiedzenia z oryginału, z zachowaniem oryginalnej (bo chyba najlepiej pasującej) ścieżki dźwiękowej opartej na fortepianowym brzmieniu. Wówczas klękajcie narody, będę posikany ze szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować