Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest pierwsza ocena XCOM: Enemy Unknown. Szykuje się hit!

74 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2012 o 18:33, Janek_Izdebski napisał:

Niektórzy, jak Rockstar czy Square Enix robią naprawdę dobre DLC. :)


A po doświadczeniach z Borderlands uważam, że do tej grupy zdecydowanie warto zaliczyć również 2K. Najsłabszy dodatek (moim zdaniem), czyli Mad Moxxi''s Underdome Riot, i tak oferował od groma dobrej zabawy i przydatne funkcje (bank), których zabrakło w podstawce. Dlatego właśnie uważam, że trochę niesprawiedliwym jest uprzedzanie się do ewentualnych DLC do XCom na tydzień przed premierą gry...

Dnia 07.10.2012 o 18:33, Janek_Izdebski napisał:

Pozdrawiam.


Ja również ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 18:28, Ring5 napisał:

> IMHO zdecydowanie za dużo i niekoniecznie wszystkie najwyższej jakości.

Czyli sytuacja z jedną grą przekreśla praktycznie całą resztę pozytywnego dorobku firmy,
wydającej również genialne DLC w rodzaju The Secret Armory of General Knoxx? Hmm... ok...


Ale właśnie UFO, aż prosi się o dodatkowe DLC typu: nowe bronie, rasy itp. Zważywszy, że już jest pierwsze DLC "elite soldier pack", które jest tylko kosmetyczne, ale co stoi na przeszkodzie żeby wydać jeszcze coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 18:39, Ring5 napisał:

Dlatego właśnie uważam, że trochę niesprawiedliwym jest uprzedzanie się
do ewentualnych DLC do XCom na tydzień przed premierą gry...

Jak to mówią, "pożyjemy, zobaczymy..." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 18:43, maniekk napisał:

Ale właśnie UFO, aż prosi się o dodatkowe DLC typu: nowe bronie, rasy itp.


A czy ja mówię, że nie? Powiedziałem jedynie, że oskarżanie 2K o wydawanie DLC pokroju wspomnianej wcześniej zbroi dla konia jest mocno niesprawiedliwe. Nie powiedziałem, że DLC do UFO nie powstanie, bo co do tego, że dodatki otrzymamy, nie mam najmniejszych wątpliwości.

Dnia 07.10.2012 o 18:43, maniekk napisał:

Zważywszy, że już jest pierwsze DLC "elite soldier pack"


Będące, tak naprawdę, bonusem do pre-ordera...

>co stoi na przeszkodzie żeby wydać jeszcze coś?

Jeśli idzie o mnie, absolutnie, kompletnie i totalnie nic. Dla mnie mogą wydawać tego na łopaty, bo jeśli będzie dobre, to kupię na pewno (głównie dlatego, że gra sprawia wrażenie naprawdę solidnej, a w demo grało mi się bardzo przyjemnie i chyba bardziej intuicyjnie, niż w pierwowzór), a jeśli będzie to demo w rodzaju tych, jakie serwuje na Acti do CoDów, to podziękuję.

Podsumowując - nie chodzi mi o to, by negować możliwość pojawienia się DLC czy krytykować ich występowanie, ale o to, by unikać uprzedzeń i przedwczesnej, bezpodstawnej krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy niezłą dezinformację tu robią. Niszczą się tylko ściany na drodze twoich strzałów do przeciwnika? Nieprawda. Strzelając z wyrzutni rakiet albo rzucając granatem możemy możemy celować w co chcemy i zniszczyć dowolną ścianę. Nie wiem jak ludzie, którzy grali w demo mieliby tego nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 23:01, VrOObel69 napisał:

jeszcze jakby ktoś wpadł na zrobienie nowego Incubation to byłbym w 7mym niebie, X-COM
się zakupi, wszystko wskazuje, ze idzie dobre do strategii.... wreszcie


Ciekawe do kogo naleza prawa własności marki Battle Isle. Chociaż seria jest martwa od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 21:01, jcraft napisał:

> No to pracować tylko dla jednego państwa..

Problemik tylko taki, że pracując dla jednego państwa daleko nie pociągniesz. Organizację
XCOM sponsoruje Rada składająca się z 16 państw - jeśli ignorujemy misje od jakiegoś
państwa wzrasta poziom paniki w tymże. Zbyt wysoki poziom owej i papa, opuszczają Radę.
A kiedy swoje poparcie wycofa 8 państw - GAME OVER.


Dlatego trzeba liczyć na jakieś mody ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak kupię grę w wersji DIGITAL to dostanę Civ 5. Czy otrzymany klucz do Civ 5 mogę zprezentować komuś? Bo ja już Civ 5 mam w bibliotece Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 19:47, Azazell napisał:

Mam pytanie jak kupię grę w wersji DIGITAL to dostanę Civ 5. Czy otrzymany klucz do
Civ 5 mogę zprezentować komuś? Bo ja już Civ 5 mam w bibliotece Steam.


Tak, a przynajmniej tak jest napisane na steamowym profilu XCOM. Generalnie na Steamie każdą nadprogramową kopię możesz komuś dać w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 19:47, Azazell napisał:

Czy otrzymany klucz do Civ 5 mogę zprezentować komuś? Bo ja już Civ 5 mam w bibliotece Steam.


Jeśli jesteś zainteresowany wymianą, mam wolny klucz do Frozen Synapse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować