Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Siódme urodziny gram.pl!

27 postów w tym temacie

W imieniu ekipy, dziękuję serdecznie za życzenia (oby te awarie i techniczne problemy odeszły czym prędzej w niepamięć)... ale to przede wszystkim Wasza zasługa, że gramy już siedem lat! Czytacie i piszecie, prowadzicie gramsajty i strony w kolektywie oraz pozwalacie na funkcjonowanie całej firmy robiąc zakupy w sklepie :)

Hucznych obchodów niema, to prawda, cały wysiłek wkładamy w nowy gram.pl - będziemy świętować za jakiś czas przy okazji jego odpalenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego NAJLEPSZEGO!!! Dziwnie się czuję jak was nie ma, więc trwajcie wiecznie :)

Dnia 08.10.2012 o 09:53, Laid_back napisał:

Hucznych obchodów niema, to prawda, cały wysiłek wkładamy w nowy gram.pl - będziemy świętować
za jakiś czas przy okazji jego odpalenia ;)

Mam nadzieję, że formuła forum, nie zmieni się za bardzo, bo prostota jaką posiada te forum jest jest atutem. Bez żadnych fajerwerków, stopek z tonami mb i innego rodzaju dupereli które dla niektórych są ważniejsze niż sama dyskusja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 11:02, Mange napisał:

Mam nadzieję, że formuła forum, nie zmieni się za bardzo, bo prostota jaką posiada te
forum jest jest atutem. Bez żadnych fajerwerków, stopek z tonami mb i innego rodzaju
dupereli które dla niektórych są ważniejsze niż sama dyskusja :)


Forum musi jeszcze poczekać na swoją kolej, wszystkiego naraz nie chcemy robić - ale zabierzemy się i za to w następnej kolejności, bo ledwo dyszy staruszek i już zbyt często wywala błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 11:23, Laid_back napisał:

Forum musi jeszcze poczekać na swoją kolej, wszystkiego naraz nie chcemy robić - ale
zabierzemy się i za to w następnej kolejności, bo ledwo dyszy staruszek i już zbyt często
wywala błędy.


Oj często, przez weekend były problemy a wczoraj to połowę dnia dostać się nie można było, wysłużyło swoje :)

A tak BTW: Całej Ekipie gram.pl, Redakcji, pozostałym Moderatorom oraz Wam użytkownikom serwisu Wszystkiego Najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 09:53, Laid_back napisał:

Hucznych obchodów niema, to prawda, cały wysiłek wkładamy w nowy gram.pl - będziemy świętować
za jakiś czas przy okazji jego odpalenia ;)


byleby forum pozostało w takiej formie jakiej jest obecnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już myślałem, że 7 w logo to nawiązanie do jakieś nowej funkcji portalu dziłajacej 7 dni w tygodniu- taka nadinterpretacja. :)

W każdym razie oby portal działał kolejne 7 lat (przynajmniej :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować