Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oczekiwania spełnione? Przegląd ocen Dishonored

27 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2012 o 12:04, Janek_Izdebski napisał:

Ja tam uważam, że spokojnie zgłębiając grę, poznając jej tajemnice, smaczki itp. spokojnie
można nabić 25 godzin. :) A tak przy okazji narzekacie na zbyt długie gry, ale jakoś
długość trybu stealth w przypadku "Deus Exa: Human Revolution" Wam nie
przeszkadzała... ;)

Ja przeszedłem Deus Exa po cichu, z czytaniem wszystkiego co mi wpadło w ręce, z włamywaniem się wszędzie gdzie było to możliwe i zwiedzaniem dokładnym wszystkich lokacji w 24 godziny :) nie wiem czy jest to specjalnie długo, szczególnie w porównaniu do Skyrima albo wszelkich gier multi :D ale na pewno w takim czasie gra się nie nudzi i wg mnie większość gier powinna być przeznaczona na maksimum 30 godzin przy pojedynczym przejściu :) oczywiście innym gatunkiem są gry rpg takie jak choćby Fallout, nie mówiąc już o TES-ach czy wszelkich MMO czy zwykłych multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Deus Exa: Human Revolution" Wam nie przeszkadzała... ;)
To nie jest zarzut bezpośrednio pod długość gry, ale pod jej wypełnienie. Zbyt długa gra, to powtarzalne fragmenty gameplayu które nudza na dłuższą mete. No i negatywnie wpływają na replay ability ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 12:21, Zgreed66 napisał:

To nie jest zarzut bezpośrednio pod długość gry, ale pod jej wypełnienie.
Zbyt długa gra, to powtarzalne fragmenty gameplayu które nudza na dłuższą mete.
No i negatywnie wpływają na replay ability ;)

z tego co czytałem w recenzjach i co widziałem na filmikach, o takim zagrożeniu nie może być mowy w przypadku "Dishonored". :)

A jeśli komuś naprawdę przeszkadza czas przejścia nowej produkcji Arkane Studios po przeczytaniu niektórych recenzji, zawsze może kupić nowego "XCOM''a". Gra także niekrótka i według recenzentów bardzo dobra... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ale potem, po kilkukrotnym ukończeniu gry uświadomiłem sobie,"
Kto dzisiaj ma czas ukonczyć grę kilkukrotnie, szczególnie bo to, by szukać potencjalnego zaskoczenia?
Nie mówiąc już o tym, że po przejściu któryś raz dla tego recenzenta gra jest w górnych średnich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KotOR-a 1 można przejść nawet dość szybko, kwasją jest poznanie świata, jak za pierwszym razem zajęło mi to dobre 30h, tak teraz jak gram bez jakiegoś speed runa to można i w 6h na spokojnie skończyć, oczywiście jak nie gra się w pazaka bo tam to można spędzić z 10h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 09:33, Zdenio napisał:

Więc tak. Jeżeli ktoś przeszedł w 6 godzin, to widział chyba 1/4 contentu.

Zapewnie nikt mu nie powiedział, że to nie jest nowy CoD i styl Rambo nie jest koniecznością. Przypomina mi się podobna sytuacja z recenzją pierwszego Mass Effect, gra dostała 7/10 (w jakimś z bardziej poważanych serwisów), bo o fakcie, że można rozwijać postacie dziennikarzyna nie wiedział. Niektórym trzeba tłumaczyć takie rzeczy, ja się tylko pytam jakim cudem zawędrowali tak wysoko w społeczeństwie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to recenzja 7/10 dotyczy wersji na xboxa 360 gdzie recenzent dopatrzył sie jakichś tam błędów graficznych i trochę niewygodnego sterowania i z tego co napisał pod spodem można wywnioskować, że wersji PC dałby więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować