Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

XCOM: Enemy Unknown na X360 i PS3 - premiera w Polsce przesunięta

83 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2012 o 16:11, wroo_muve napisał:

@ Janek_Izdebski - właśnie podmieniamy karty. Na muve więc zaraz pojawią się:

Wersja angielska w cenie 229.90 z datą premiery 12.10
Wersja polska w cenie 179.90 z datą premiery "2012"

pozdrawiam,


Będą jakieś częściowe zwroty dla tych którzy już opłacili preorder?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 16:14, MOLO47 napisał:

> @ Janek_Izdebski - właśnie podmieniamy karty. Na muve więc zaraz pojawią się:
>
> Wersja angielska w cenie 229.90 z datą premiery 12.10
> Wersja polska w cenie 179.90 z datą premiery "2012"
>
> pozdrawiam,

Będą jakieś częściowe zwroty dla tych którzy już opłacili preorder?


Jeżeli mamy zamienić zamówienie na wersję PL to oczywiście tak. Tak jak pisałem wcześniej właśnie wysyłamy maile do wszystkich Klientów którzy zamówili u nas edycje konsolowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, nie wierzę, nie dość, że polskiej wersji dla graczy nie ma, to jeszcze cała reszta, którym to zwisa, muszą zapłacić więcej.

Aż jestem ciekaw, jakie jaja będą, jak w piątek zostanie odblokowany Dishonored na Steam, bo już teraz wiadomo, że dla nas jest wersja rosyjska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie poinformowali dziś o anulowaniu preorderu na edycje specjalna na PCta - dwa dni przed europejska premiera. Na usta ciśną się najostrzejsze słowa. A miałem brać na game.co.uk, ale chciałem im dać ostatnią szansę (raz mnie "załatwili" z polską wersją Fallout 3). Czy jest więcej takich osób, którym anulowali edycję specjalną? Tłumaczą się, że im dystrybutor obciął liczbę pudełek ale dwa dni temu pytałem się jeszcze o datę wysyłki i nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 18:29, kedar napisał:

Mnie poinformowali dziś o anulowaniu preorderu na edycje specjalna na PCta


No to witamy w klubie, też taką informację dziś otrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 18:29, kedar napisał:

Mnie poinformowali dziś o anulowaniu preorderu na edycje specjalna na PCta - dwa dni
przed europejska premiera. Na usta ciśną się najostrzejsze słowa. A miałem brać na game.co.uk,
ale chciałem im dać ostatnią szansę (raz mnie "załatwili" z polską wersją Fallout 3).
Czy jest więcej takich osób, którym anulowali edycję specjalną? Tłumaczą się, że im dystrybutor
obciął liczbę pudełek ale dwa dni temu pytałem się jeszcze o datę wysyłki i nie było
problemu.



Witam w klubie. U mnie identyczna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tu też wywołany poniekąd do tablicy pozwolę sobie odpowiedzieć : Ilość edycji specjalnych, które otrzymaliśmy nie wystarczyła do zrealizowania wszystkich zamówień na edycje specjalne za co raz jeszcze przepraszam. Wiem, ze nie każdego z Panów satysfakcjonuje oferta którą przygotowaliśmy, ale działając pod presją czasu jutrzejszej wysyłki było to, naszym zdaniem najlepsza propozycja.

Raz jeszcze przepraszam za kłopot,


Adam Wróblewski
muve.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 18:44, wroo_muve napisał:

i tu też wywołany poniekąd do tablicy pozwolę sobie odpowiedzieć : Ilość edycji specjalnych,
które otrzymaliśmy nie wystarczyła do zrealizowania wszystkich zamówień na edycje specjalne
za co raz jeszcze przepraszam. Wiem, ze nie każdego z Panów satysfakcjonuje oferta którą
przygotowaliśmy, ale działając pod presją czasu jutrzejszej wysyłki było to, naszym zdaniem
najlepsza propozycja.

Raz jeszcze przepraszam za kłopot,


Adam Wróblewski
muve.pl


Ja nadal czekam na odpowiedź co decydowało o tym kto dostanie tą grę w wersji ES? Czas zamówienia, czy może sposób płatności - z góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 18:44, wroo_muve napisał:

Raz jeszcze przepraszam za kłopot,


Adam Wróblewski
muve.pl


Edycja specjalna, czyli oczywiste że będzie w jakiś sposób limitowana. Jak można było przyjmować zamówienia i pieniądze od klientów nie będąc pewien czy się je będzie w stanie zrealizować?
Do kiedy trzeba było zamówić edycję specjalną na PCta, żeby się zmieścić w tej limitowanej liczbie edycji specjalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież naszą intencją nie było celowe wprowadzenie w błąd Klientów, czy już tym bardziej przyjęcie od nich pieniędzy aby po kilku tygodniach narażać się na negatywne (oczywiście słusznie) komentarze. Zależy nam na tym, żeby wszyscy Klienci, którzy składali u nas zamówienia otrzymywali swoje gry zgodnie z zamówieniem.

Odpowiadając na pytanie Krzysztof''aT - czas złożenia zamówienia. (Na pewno nie sposób płatności, o czym jak można przeczytać w powyższym poście pisze kedar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, z racji kiepskiego połączenia, nie byłem w stanie uzyskać informacji o propozycji Cenegi, a na mail nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Jako że jutro jestem cały dzień poza biurem i nie będę miał dostępu do poczty, zadam istotne pytanie tutaj - w jakim rozmiarze jest owa koszulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 18:59, Ring5 napisał:

Niestety, z racji kiepskiego połączenia, nie byłem w stanie uzyskać informacji o propozycji
Cenegi, a na mail nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Jako że jutro jestem cały dzień
poza biurem i nie będę miał dostępu do poczty, zadam istotne pytanie tutaj - w jakim
rozmiarze jest owa koszulka?


XL/L/M/S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 18:44, wroo_muve napisał:

i tu też wywołany poniekąd do tablicy pozwolę sobie odpowiedzieć : Ilość edycji specjalnych,
które otrzymaliśmy nie wystarczyła do zrealizowania wszystkich zamówień na edycje specjalne
za co raz jeszcze przepraszam. Wiem, ze nie każdego z Panów satysfakcjonuje oferta którą
przygotowaliśmy, ale działając pod presją czasu jutrzejszej wysyłki było to, naszym zdaniem
najlepsza propozycja.

Mnie ta gra nie interesuje, ale sytuacja już tak.
Pytanie:
dlaczego akceptowaliście Państwo zamówienia wykraczające poza limit dostępnych kopii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 19:07, Harrolfo napisał:

> i tu też wywołany poniekąd do tablicy pozwolę sobie odpowiedzieć : Ilość edycji
specjalnych,
> które otrzymaliśmy nie wystarczyła do zrealizowania wszystkich zamówień na edycje
specjalne
> za co raz jeszcze przepraszam. Wiem, ze nie każdego z Panów satysfakcjonuje oferta
którą
> przygotowaliśmy, ale działając pod presją czasu jutrzejszej wysyłki było to, naszym
zdaniem
> najlepsza propozycja.
Mnie ta gra nie interesuje, ale sytuacja już tak.
Pytanie:
dlaczego akceptowaliście Państwo zamówienia wykraczające poza limit dostępnych kopii?



Bo byliśmy przekonani, że dostaniemy większą ilość kopii. Ilość dostępnych kopii w tym przypadku = ilość kopii która fizycznie pojawiła się w naszym magazynie a nie ta którą liczyliśmy dostać.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 19:06, wroo_muve napisał:

XL/L/M/S?


Czyli nawet z koszulki sobie właściwie nie skorzystam, bo w XL będę wyglądał jak emo...

Serdecznie gratuluję kolejnej wspaniałej wpadki. Ja rozumiem, że nieszczęścia chodzą po ludziach, ale Cenega naprawdę powinna chyba poszukać kogoś, kto zajmuje się zdejmowaniem uroków i klątw, bo zaliczacie zonka za zonkiem. A potem kolejne przeprosiny, kolejne "wyciągniemy wnioski"... Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 19:08, wroo_muve napisał:

Bo byliśmy przekonani


BYLIŚMY PRZEKONANI?! Albo wiecie, że je dostaniecie, albo nie, tu nie ma szarej strefy! Tu jest albo 1, albo 0! Jeśli nie zapłacę w banku raty, bo wylecę z roboty, to tłumaczenie "bo byłem przekonany, że będę miał pracę do końca kredytu" nikogo nie obchodzi.

Naprawdę ciekawi mnie, jak to wygląda z prawnego punktu widzenia... Grę sprzedaliście (biorąc ode mnie pieniądze), ale towaru nie otrzymałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować