Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prawdopodobnie ostatni zwiastun Of Orcs and Men, nowej produkcji twórców Gry o Tron

10 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wczoraj miała miejsce europejska i zarazem polska premiera Of Orcs and Men, czyli RPG-a akcji od Cyanide Studios (Pro Cycling Manager, Gra o Tron). Z tej okazji udostępniono okolicznościowy trailer.

Przeczytaj cały tekst "Prawdopodobnie ostatni zwiastun Of Orcs and Men, nowej produkcji twórców Gry o Tron" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy w ogóle warto się interesować tą grą, poprzednia produkcja "Gra o Tron" nie został ciepło przyjęty. Słaba kampania marketingowa Of Orc sprawiła, że sam o grze dowiedziałem się może z tydzień temu. Praktycznie w ogóle nie było o niej głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika i animacje nie powalają, ale sama gra wydaje się być dość ciekawa :P. Jak cena zejdzie tak do 70PLN, to kupie.

@Damianuss1

Mi się Gra o Tron podobała. Bez problemu umieścił bym ją obok Dragon Age''a i Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zostało dość mocno zjechana w recenzji na www.cdaction.pl [linku bezpośredniego nie podam, bo mi blokują stronę w sieci wydziałowej]

Jak trochę stanieje to w sumie warto by tą grę zobaczyć, nieczęsto można się wcielić w tych zielonych w grach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 11:03, Cierpik182 napisał:

Gra zostało dość mocno zjechana w recenzji na www.cdaction.pl [linku bezpośredniego nie
podam, bo mi blokują stronę w sieci wydziałowej]


ktoś w dzisiejszych czasach przejmuje się jeszcze pseudo tekstami z cda ? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, gra jest dobra, nawet bardzo dobra i jak dla mnie klimatem bije nawet naszego Wieśka. A co do walki - w obu grach jest podobna, ale po 30 minut gry okazuje się, że wcale nie jest zła i jest swego rodzaju innowacją. Generalnie jest to bardziej taktyczna walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować