Zaloguj się, aby obserwować  
kewly

Kupno borderlands 1

15 postów w tym temacie

Witam!
Pytałem w empiku, wszelkich dostępnych mi sklepach z grami, sprawdzałem sklepy internetowe, a nawet allegro, ale nigdzie nie mogę znaleźć nówki Borderlands 1. Macie może namiary na sklep, gdzie mógłbym kupić tę grę?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2012 o 23:59, kewly napisał:

Witam!
Pytałem w empiku, wszelkich dostępnych mi sklepach z grami, sprawdzałem sklepy internetowe,
a nawet allegro, ale nigdzie nie mogę znaleźć nówki Borderlands 1. Macie może
namiary na sklep, gdzie mógłbym kupić tę grę?
Pozdrawiam

No cóż. Musisz pochodzić po sklepach, a może znajdziesz. Na pewno jest do kupienia na Steamie, ale cena nieco wysoka. Podstawka kosztuje 19,99€, a GOTY 29,99€. Z tym, że wersja pudełkowa jest nie-Steamowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinien- ale nie jest ( http://www.empik.com/szukaj/produkt?qtype=basicForm&q=borderlands+pc&subQuery=&searchCategory=all&sc=all&sort=&strict=false&x=0&y=0), dlatego szukam sklepów internetowych. Nigdy ich nie używałem, dlatego szukam porady wśród ludzi, którzy być może mieli z nimi (sklepami) styczność.

Co do cen na steamie, są dla mnie nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 00:37, kewly napisał:

Powinien- ale nie jest ( http://www.empik.com/szukaj/produkt?qtype=basicForm&q=borderlands+pc&subQuery=&searchCategory=all&sc=all&sort=&strict=false&x=0&y=0),
dlatego szukam sklepów internetowych. Nigdy ich nie używałem, dlatego szukam porady wśród
ludzi, którzy być może mieli z nimi (sklepami) styczność.

Co do cen na steamie, są dla mnie nie do przyjęcia.

To sobie tu kup jak empik wyprzedał.
http://sklep.wirtus.pl/produkt/607770

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to Cenega wyprzedała swoje zapasy Borderlans GOTY. Pojedyncze egzemplarze zapewne są w poszczególnych miastach w sklepach. U siebie w empiku widziałem parę sztuk, w Saturnie też widziałem. W media markcie radzę szukać. Tam zawsze mają duży zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż przesyłka za 20zł to nie szaleństwo. Może się zdecyduję. Macie inne propozycje? Interesuje mnie wersja z dodatkami, bo taką ma mój kumpel, a te są na muve.pl niedostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 15:05, kewly napisał:

A jak kolega ma dodatki, a ja nie będę miał, to dalej można będzie zagrać CO-OP?

Owszem lecz możecie jedynie grać na lokacjach które obydwoje macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 15:05, kewly napisał:

A jak kolega ma dodatki, a ja nie będę miał, to dalej można będzie zagrać CO-OP?

Będzie można. Ale ty sobie nie pograsz na światach z dodatków. Dlatego radze dopłacić i kupić goty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować