Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Forza Horizon - recenzja

9 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Turn 10, twórcy serii Forza Motorsport, pracę nad spin-offem powierzyli studiu Playground Games. Forza Horizon to więc nie tylko nowa formuła, ale także nowi twórcy. O tym, czy Horizon jest krokiem w dobrą czy w złą stronę dowiecie się z naszej recenzji tego tytułu.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Forza Horizon - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowy NFS dostanie większą notę to oznacza że dostajecie niezły sponsoring od obiboków z EA. Ja czekam na Pre-Order FH i wiem, że ta gra będzie świetna! Jeśli chodzi o wyścigi to gra roku jest równie świetna co Motorsport. W Horizon jedynie co mi brakuję to policji, zmiennych warunków pogodowych(wystarczy deszcz) i jednak z tego co przeczytałem z recenzji i co sam osądziłem po demie jednak mało trybów gry jest a mogło by być coś takiego jak było kiedyś kiedyś w NFS czyli Okrązenia, od pkt do pkt, drift, drag i właśnie coś podobnego do Mustang vs Mustang. Jak dla mnie gra zasługuję na solidną 9/10 ten jeden punkcik to właśnie te braki które wymieniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak można zrobić recenzję gry i nie poszukać w opcjach ustawień zniszczeń?? eh peter000 ma rację. Są zniszczenia.... wystarczy wejśc w opcje.... eh recenzenci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jest taka opcja. Zniszczenia są bardzo delikatne, ale są - przepraszam za gapiostwo z mojej strony, dokonałem stosownych zmian w tekście. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 23:54, Mozgotrzep napisał:

Zaśmierdziało NFSem... I denerwuje mnie brak destrukcji samochodów. Ale poza tym brzmi
dobrze :)

Dlaczego zaśmierdziało? Nawet jeśli nowa Forza przypomina jakiegoś NFS-a, to są to najlepsze stare części, a nie nowsze średniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować