Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analitycy nie wróżą Medal of Honor: Warfighter sukcesów

27 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2012 o 11:03, Undertaker napisał:

Oj, zaczynam się obawiać samobója z pre-orderem...

Odłóż Pre-ordera, zamów sobie agenta 47, bioshocka lub far cry''a, to są pewne gry, a elektronicy nawet nie dali recenzentom swoich kopii. 2 Oceny (PIERWSZE!), które znam to 3.5/5 i 8/5/10 reszty nie ma.
A jak gra okaże się naprawdę dobra, to sobie kupisz w empiku albo mm.

IMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam ale najciekawszą rzeczą na tym streamie była reklama bioshocka, bo gościu ostro zamula.
Gościu ma pistolet z tłumikiem, wbiegł 'po cichu' w trzech gościu z karabinem szturmowym. Bycz plys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, będzie swoistą odskocznią, od CoD - przy otatniej odsłonie niestety, mimo iż podobno to był hicior, ziewało mi się gdzieś w okolicach połowy gry i musiałem ją skończyć na siłę - szkoda tylko, że jak na złość ani Acti ani EA nie wypuszczają przed premierą demka gry - ocen można się już spodziewać, bo dam sobie rękę odciąć, że kolejne CoD dostanie spokojnie 7-8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Analitycy z reguly nie wroza nic dobrego niczemu co nie jest (jak ja to nazywam) "najbardziej zgwalconymi seriamii" pokroju CoD czy Mario wiec dlamnie ich slowa znacza mniej niz opinia zula z pod monopolowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W taj sytuacji mogą mieć jednak trochę racji, gdyż nie ważne jaki będzie nowy COD zawsze znajdzie się kilka milonów graczy którzy się na to rzucą, i pewnie wszyscy ci co kupują i czekają na nowe CoD nie popatrzą w stronę nowego MoH - z Battlefieldem 3 było troszkę inaczej, niemniej jednak gra na konsoli i na PC-cie graficznie to dwie różne gry, w przypadku CoD będzie wszędzie to samo (nie mówię, że dobrze, ale jednak to samo) Zobaczymy ile mln-ów sprzedaży będzie miała nowa odsłona MoH a ile nowa odsłona CoD - choć można przyznać, że CoD spokojnie dobije 6 milionów w dość krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak kopii dla recenzentów i dość duża kampania w mediach. Czyli w EA boją się, że to gniot. A do tego, jak wspomnaino konkuruje z AC, Hitmanem, Halo i innymi, w sumie pewnie lepszymi grami. Do tego mamy magiczny znaczek EA, który po takich seriach jak "Dragon Age"", czy "Mass Effect", agresywnym dojeniu graczy z kasy, obietnicach bez pokrycia, robieniu z graczy osłów idąc w zaparte, że DLC nie są wycinane, a w kodzie gry są tylko części (no, bo reszta wycięta, to logiczne) i szczerym wyznaniu jednego z pracowników, ze nie opłaca się robić nic nowego, więc będą już tylko doić z kontynuacji starych serii, raczej nie cieszy się sympatią niektórych graczy.
A szkoda, bo kiedyś robili całkiem fajne gry. Mass Effect był ok. Dragon Age, poza paroma niedoróbkami i facetem w obozie drużyny reklamującym wycięte DLC też. No i stare Need For Speedy. Może przynajmniej nowe Most Wanted będzie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 12:09, Malcollm napisał:

W taj sytuacji mogą mieć jednak trochę racji...


Właśnie o to mi chodzi, oni stwierdzaja fakty, nie ma w tym nic wyjatkowego a taka analiza jest o kant dupy potluc skoro kazdy z NAS (graczy) moze powiedziec to samo za darmo.
Wierze ze MoH sie sprzeda dobrze dlugoterminowo ale nie mam watpliwosci ze na starcie polegnie niezaleznie od tego czy bedzie soba przedstawiac dobra czy kiepska jakosc.
Tak jak mowi news, kiepski okres sobie wybrali na premiere, raz ze fanboje kase juz kisza na pierdyliard szedzset tysieczna odslone odgrzewanego CoD''a a dwa ze w miedzyczasie wychodzi kilka innych gier.
I chociaz nie wierze ze te inne tytuly na sprzedaz MoH wplyna (jednak nie ma tak wiele osob ktore lubia rozne gatunki) to bliskosc CoD''a na pewno skrzywdzi MoH.
W sumie przypomina mi to troche sytuacje z Alan Wake i Red Dead Redemption, AW przez to ze premiere mial blisko RDR nie sprzedal sie dobrze mimo iz (wedlug mnie) byl od niego duzo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to kolejny FPS "kopiuj-wklej" ktoś spodziewa się cudów ? Oczywiście że gra zostanie szybko zapomniana. EA znowu wciska graczom przez gardło kolejnego śmiecia posypanego brokatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bedzie taki BF3 na innych mapach i z nowymi skinami zolnierzy. Sadze, ze mimo wszystko ma szanse na powodzenie. Przeciez mechanika bedzie identyczna, wiec gracze powinni swobodnie przeskakiwac na MoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 12:09, Malcollm napisał:

niemniej jednak gra na konsoli i na PC-cie graficznie to dwie różne gry, w przypadku
CoD będzie wszędzie to samo

Lol, widać, jak grałeś w CoDa na dwóch platformach. Różnica na korzyść PC jest kolosalna. W przypadku MoHa różnicy wielkiej nie ma, a FB2 to przecież (podobno) silnik next-genowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować