Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy zwiastun Medal of Honor: Warfighter - pod lupą tym razem kampania

18 postów w tym temacie

trailer bardzo fajny, nawet jest jedna scena, która zakończała MOH2010, skąd ta informacja, że w piątek? na oficjalnej stronie jest 25.10.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 19:39, rafael4192 napisał:

Wystarczy przejść blokadę np. siecią vpn w windows.


Rozumiem, że zdajesz sobie sprawę z tego, że to nie do końca legalne, skoro gra jeszcze nie została oficjalnie udostępniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 20:39, rafael4192 napisał:

Tak, zdaję, ale w BF3 zrobiłem tak samo i bana nie dostałem

Chwaląc się tym na forum sobie nie pomagasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 20:38, Henrar napisał:

A w polskim prawie jest jakikolwiek zapis na ten temat? Pytam z czystej ciekawości, bo
nie kojarzę.


W polskim prawie nie ma wielu zapisów, co akurat o niczym nie świadczy ;> Natomiast kolega ryzykuje bana na Originie (a to już zaboli) oraz, jeśli Moderatorom nie spodoba się takie podejście, klapsa na gramie. Nie wiem, czy chwalenie się tym, że obchodzi się zabezpieczenia gry, jest przejawem zdrowego rozsądku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 21:00, Ring5 napisał:

W polskim prawie nie ma wielu zapisów, co akurat o niczym nie świadczy ;> Natomiast
kolega ryzykuje bana na Originie (a to już zaboli)

Owszem. Ale doświadczenie większości użytkowników pokazuje, że EA wiele sobie z tego nie robi. Steam również. Takie opóźnianie premier względem Europy to stary zwyczaj i już dano powinni się go pozbyć, tak jak blokad regionalnych.

Dnia 23.10.2012 o 21:00, Ring5 napisał:

oraz, jeśli Moderatorom nie spodoba się takie podejście, klapsa na gramie.

Nah, z tego co widziałem tutaj, to Moderatorzy sami to robią, bo takie zagrywki są dosyć irytujące.

Dnia 23.10.2012 o 21:00, Ring5 napisał:

Nie wiem, czy chwalenie się tym, że obchodzi się
zabezpieczenia gry, jest przejawem zdrowego rozsądku...

Takie obchodzenie zabezpieczeń, które nie powoduje żadnych strat? Grę kupiłeś, nie użyłeś nawet cracka* tylko zmieniłeś wirtualnie miejsce zamieszkania, by zagrać w grę wraz z resztą świata - jak dla mnie wygląda to OK. EA też to nie przeszkadza, bo nic na tym nie traci. Co innego kupno rosyjskich kluczy.

*Swoją drogą, nie raz i nie dwa okazuje się, że witaminka to jedyne lekarstwo, by gra się w ogóle odpaliła. Ale to materiał na inną dyskusję, więc na tym poprzestańmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer całkiem całkiem, podoba mi się. Tylko że po tym co zobaczyłem na gameplayu z tą małą kopią Pacific Assault to mnie to trochę zniechęciło. Powiem szczerze, że bardziej czekałem na Max Payne''a 3, Dishonored i teraz czekam na Painkillera niż na MoHa czy CoDa tegorocznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 20:33, Ring5 napisał:

> Wystarczy przejść blokadę np. siecią vpn w windows.

Rozumiem, że zdajesz sobie sprawę z tego, że to nie do końca legalne, skoro gra jeszcze
nie została oficjalnie udostępniona?


Nieprawda. Sprawdzone w oficjalnym supporcie EA. A używając proxy itp. itd. jest czymś legalnym i na pewno moderatorzy z gram.pl nie mieliby o co się przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować