Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Sacred - temat ogólny

855 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 10:26, boduczek napisał:

Aha czyli ten dodatek PLUS jest dołaczony do podstawowej wresji i to kosztuje 24,90 ,a oprócz
tego jest dodatek podziemia i kosztuje z wersją podstawową 49,90 zł tak?

Właśnie tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym Mistrzem Układów?Wogóle co to są te układy? Ja próbowałem coś tam zrobić 2 razy (4 razy włożyłem Kule Ognia i w tych ukłądach pisze mi 1x Kula Ognia i tak 4 razy) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Układy tokombinacje kilku specjalnych uderzeń, czarów. U mistrza układów można też sprzedać runy innej postaci i odpowiedni: za 2 dostajemy losową rune losowej postaci, za 3 losową rune naszej postaci, za 4 wybrana rune naszej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Sacreda. Kupiłem go za łącznie 14,60 (z Allegro oczywiście)ale to nie dziwne. Dziwniejsze jest to, że ta gra to nówka(!) i to jeszcze w folii (!!), w cenie koszt przesyłki 7zł, więc facet wziął 5,60(!!!). Nawet nie chce wiedzieć skąd on miał te grę:) Ale nie o tym chciałem pisać.Gram drowem. Słyszałęm z kilku źródeł (ten temat, CD-Action) że "Mgła Wojny", to taka świetna umiejętność, wystarczy jej pierwszy lvl i resztę rzeczy można olać. Otóż u mnie ta umiejętność okazała się picem na wodę, działała tylko na jakieś tam 2 lvl gobliny, tak to rzucam w jakieś miejsce w którym są wrogowie a ci chyba są tak wolno czający, że nawet tej mgły nie zauważają. Gram na poziomie srebrnym (tylko że najpierw nawet nie wiedziałem do czego to służy:)) czy to może przez to?? Po prostu rzucam mgłę gdzieś w swoją okolicę jak mnie wrogowie atakują i zonk, nic się nie dzieje. Czy to jakiś bug w grze czy ja coś źle robie, czy to przez poziom trudności??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 20:27, NFSU2.00 napisał:

Układy tokombinacje kilku specjalnych uderzeń, czarów. U mistrza układów można też sprzedać
runy innej postaci i odpowiedni: za 2 dostajemy losową rune losowej postaci, za 3 losową rune
naszej postaci, za 4 wybrana rune naszej postaci.

Dobrze to już wiem z instrukcji,ale jak mam to zrobić? Bo jak do niego podchodzę wkładam jednego z tych mistrzów układów i mam 4 wolne pola ,najpierw wkładałem tam zaklęcia i zaakceptowałem i mam coś takiego na nim napisane kula ognia + 1 i tak czterwy razy.A jak wkładałem runę innej postaci to pisało że tak nie może być i znikała ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 10:43, NFSU2.00 napisał:

Bo w oknie układu można tylko wkładać runy swojej postaci.

Tylko? Ja gdzieś czytałem że możemy nie potrzebne nam runy wymienić na swoje,czyli żeby coś zmienić musze dać swoje i wybiore jaka chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pomyliłeś okno układu z oknem wymiany, w jednym tworzysz układy dla swojej postaci, a w drugim wymieniasz runy innych postaci na swoje. Radze dokładniej poczytać instrukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 10:50, NFSU2.00 napisał:

To pomyliłeś okno układu z oknem wymiany, w jednym tworzysz układy dla swojej postaci, a w
drugim wymieniasz runy innych postaci na swoje. Radze dokładniej poczytać instrukcje.

Poczekaj dam 2 screnny,sam zobacz i mi wytłumacz ;) ok ?
PS. Czy jest coś co zwiększa obrażenia od lodu ? Będę mógł jeszcze wziąśc jakąś umiejętność ?

20070504105812

20070504105847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 11:25, NFSU2.00 napisał:

Na tych screenach widać tylko że udało ci się zrobić układ, niczego dziwnego tutaj nie widze.

Mi nie chodzi o nic dziwnego,tylko do czego są te układy? Bo z tego co wiem na tym pierwszym scrennie musze w to miejsce włożyć jeden z czterech układów,prawda? I potem mam takie coś pełne albo puste,co mam tam dać ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Układy to taki zestaw ułatwiający comba, jeśli masz puste cztery okienka to możesz tam włożyć maks 4 umiejętności, a jeśli pełne to zmienić składniki układu. Układy też są przydatne kidey masz mało czasu, wtedy używasz układu w którym są np. ataki obszarowe (działające na kilku przeciwników) zamiast męczenia się z klikaniem po kolei tych umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 11:38, NFSU2.00 napisał:

Układy to taki zestaw ułatwiający comba, jeśli masz puste cztery okienka to możesz tam włożyć
maks 4 umiejętności, a jeśli pełne to zmienić składniki układu. Układy też są przydatne kidey
masz mało czasu, wtedy używasz układu w którym są np. ataki obszarowe (działające na kilku
przeciwników) zamiast męczenia się z klikaniem po kolei tych umiejętności.

Dobrze,czyli w tych układach nie zmienia sie run? Bo mam 3 swoje nie uzyte ,u kogo mogę dokonać tej zamiany i jak?
PS.A z tymi czterema okienkami to chodzi Ci o to że:
podchodzą do mu (mistrza układów) przekłądam 4 dowolne zaklęcia tam do tych okienek i daje ok,tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 12:41, boduczek napisał:

Dobrze,czyli w tych układach nie zmienia sie run? Bo mam 3 swoje nie uzyte ,u kogo mogę dokonać
tej zamiany i jak?

Tej zamainu mozna tylko dokonać u MU, a polega to na podobnej zasadzie co sprzedawanie przedmiotów. Bierze rune wkładasz ja w dowolne miesce z 4 możliwych w oknie wymiany, jęsli już wyłożyłes 2,3 runy to klikasz na taki żółty przycisk i gotowe, w przypadku 4 run musisz jeszcze wybrać jaką rune chcesz dostać.

Dnia 04.05.2007 o 12:41, boduczek napisał:

PS.A z tymi czterema okienkami to chodzi Ci o to że:
podchodzą do mu (mistrza układów) przekłądam 4 dowolne zaklęcia tam do tych okienek i daje
ok,tak ?

Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy dobrze robisz, na górze zauważ że są dwie zakładki: ta z układami (nie chce mi sie sprawdzać nazwy:P) i wymiana. Klikasz wymiana i tam są 4 miejsca. Wsadzasz tam nieużywane runy i klikasz wymiana. Pod spodem pojawia się runka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2007 o 12:51, NFSU2.00 napisał:

Tej zamainu mozna tylko dokonać u MU, a polega to na podobnej zasadzie co sprzedawanie przedmiotów.
Bierze rune wkładasz ja w dowolne miesce z 4 możliwych w oknie wymiany, jęsli już wyłożyłes
2,3 runy to klikasz na taki żółty przycisk i gotowe, w przypadku 4 run musisz jeszcze wybrać
jaką rune chcesz dostać.

Aha,ale trzeba nacisnąć u góry wymiana tak jak mówi Matizk12 ,prawda?

Dnia 04.05.2007 o 12:51, NFSU2.00 napisał:

Dokładnie tak.

Jeszcz raz bardzo dziękuje ;) Sory wiem że zadaj dużo pytań ale mam Sacreda od wczoraj i nie wiem jeszcze wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:03, Matizk12 napisał:

Nie jestem pewien czy dobrze robisz, na górze zauważ że są dwie zakładki: ta z układami (nie
chce mi sie sprawdzać nazwy:P) i wymiana. Klikasz wymiana i tam są 4 miejsca. Wsadzasz tam
nieużywane runy i klikasz wymiana. Pod spodem pojawia się runka

Teraz już nie mam rzadnych wątpliwości,dzięki.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 16:10, boduczek napisał:

mam Sacreda od wczoraj i nie
wiem jeszcze wszystkiego.


masz sacreda z dodatkiem ??? tego za 50 zł ?? jeśli tak to może kiedyś zagramy przez neta ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2007 o 16:12, Arlik napisał:

masz sacreda z dodatkiem ??? tego za 50 zł ?? jeśli tak to może kiedyś zagramy przez neta
? :)

Niestety nie :( Nie byłem pewnie czy ta gra jest fajna i kupiłem bez dodatku.Ale bardzo mi się podoba więc jak tylko ją przejdę zaraz kupuje dodatek ;) Więc może za jakieś 2 tygodnie sobie zagramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować