Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Infinity Ward dementuje doniesienia o Modern Warfare 4

8 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2012 o 14:11, roman892 napisał:

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka . Prace pewnie trwają zaraz po zakończeniu
mw 3 i tyle w temacie .


Ciekawe, na którą generacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 14:16, oxygar napisał:

> A świstak siedzi i zawija je w te sreberka . Prace pewnie trwają zaraz po zakończeniu

> mw 3 i tyle w temacie .

Ciekawe, na którą generacje.


Nie ma znaczenia, silnik graficzny IW ma już 7 lat, oczywiście co roku jest ulepszany, ale to jak tuningowanie malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2012 o 14:40, BuIkers napisał:


Nie ma znaczenia, silnik graficzny IW ma już 7 lat, oczywiście co roku jest ulepszany,
ale to jak tuningowanie malucha.


Ale mi chodziło, że jak na nową to może zainwestują w nowy silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 14:56, oxygar napisał:

Ale mi chodziło, że jak na nową to może zainwestują w nowy silnik.

Ale w sumie po co - dodatkowe koszty, do tego patrząc od strony programisty przestawienie się na nowy silnik po kilku latach tłuczenia tego samego też łatwe nie jest.
Ja tam jestem ciekaw, jak pociągną serię Modern Warfare po

Spoiler

śmierci Makarowa

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oni chcą tam pokazać niby? Jeszcze raz będziemy bić ruskich w NY, Londynie i Paryżu? Już chyba bardziej epickiej fabuły i zakończenia nie da się zrobić więc co takiego będzie w tym MW4? Pewnie znowu nas zaskoczą ale wg. mnie jeśli rzeczywiście chcą ciągnąć Call of Duty to niech chociaż wymyślą coś nowego ile można wałkować motyw Price''a, jego świty i Makarova? Pewnie nagle okaże się że Makarov miał jakiś ciężkich przydupasów i hej - jedziemy z koksem po raz kolejny. Po raz kolejny konflikt, po raz kolejny ciężka pożoga wojenna itp itd. Ludzie litości, Treyarch przynajmniej coś kombinuje a IW jedzie na oparach marki MW1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować