Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2007 o 00:04, FemaleRevan napisał:

Postać moża importować od 25 poziomu. Ja zawsze kończę z na 27 lub 28. Komuś udało się dobić
do 30?

jeszcze nie słyszałem o takim szczęściażu . Kończyłem już na 28 i na 29 zobaczymy co będzie tym razem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 09:16, ChrisDelonge182 napisał:

wie ktos moze jak trzeba wpisac nr seryjne bo niewiem czy zle spacje dusze czy z myslnikami
czy z kapslokiem czy jak prosze o pomoc

Pisz dokładnie tak jak masz podane - dużymi literami (Caps Lock jest więc jak najbardziej wskazany) i robiąc myślniki. Musisz tylko uważać na znaki, które są podobne, jak np. zero i duże "O". Z tego co pamiętam program zapyta cię tylko o numer podstawki i Cienia Feniksa; w tym drugim przypadku nie pomyl się i nie wpisz tego z Oddechu Zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 00:06, ikof napisał:

> Komuś udało się dobić do 30?
jeszcze nie słyszałem o takim szczęściażu

Oj było kilka takich osób i na tym forum; ja się co prawda do nich nie zaliczam (28 level), ale jakiś czas temu Fumiko wspominała, że jej się to udało. Nie jest to jednak coś, co osiąga się za pierwszym razem i bardziej robi się to raczej dla ambicji, niż dla wymiernych korzyści (w Cieniu Feniksa na dwie mapy przed końcem można i tak mieć 50 level, więc nawet jeśli ktoś zacznie od 26. to i tak go przed końcem jest w stanie osiągnąć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak narazie gram od początku w SpellForce. Jestem obecnie w Lodowych Bagnach i mam 22 level. Przed wejściem na końcową mapę, cofnę się jeszcze do Bruzdy i Mulandiru aby nabić sobie trochę doświadczenie. Wcześniej włączę sobie najtrudniejszy poziom, aby na mapie była większa ilość przeciwników... Kto wiem może uda mi się osiągnąć przynajmniej 28 level. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 18:30, zapodaj napisał:

Mam pytanie co muszę zrobić , żeby rozwalić wieże w żywym lesie ?

proponuje na początek zajmij się wszystkimi obozami kitów jak się z tym uporasz zbierz max armie i zostaw ją gdzieś z boku ( ja zwykle zostawiałem niedaleko wschodniej bazy ostrzy ) i podejdź do źrudełka za jesionem ( miłe drzewko ) uważaj na wieże - ze źrudła zabież błyskotke ( serce lasu ) wtedy drzewko zacznie cię gonic . Walka z nim nie ma sensu ma 30 level więc szybko wykańcza śmiałka . Idź avatarem do wioski ostrzy omijaj wieże jesion załatwi je gdy zaczną go atakowac musisz bardzo uważac bo wieże mają spory zasięg . jeśli cię wykończą zaczynasz zabawę od nowa ( zanim się odrodzisz jesion opuści teren wież ) . Możesz sprubowac ataku na jesionka armią jeśli zwiejesz avatarem dośc daleko i zaatakujesz armią zacznie ją ścigac wtedy nie narazisz swojego bohatera na szybki zgon , bo armia zaprowadzi go do ostrzy . Jak załatwisz wszystkie wioski ostrzy możesz wrucic do źrudełka i odłożyc klejnot jesion przestanie cię gonic .( Miałem raz Fart wprowadziłem jesionka między własne wieże a on się zblokował między czterema nie mógł ich niszczyc więc posłałem armię i mozolnie wykańczałem go z dystansu , długo to trwało ale udało się i zarobiłem sporo xp )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą.

Instaluję grę,wszystko ''cacy'',włączam,ładuje się i gra prosi o podanie kodu.

Wpisuję w wszystko tak jak pisze z drugiej strony okładki i wyskakuje błąd ,że klucz jest niepoprawny.

Czytałem wiele podobnych wątków ,ale nie mogę znaleźć odpowiedzi,a jeszcze dzisiaj chcę zagrać.
Czy gdzieś mogę się starać o dostanie nowego,legalnego cd-key''a?

Jest jakiś patch na ten problem?

Pomóżcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się pomyliłeś... bo z tego co pamiętam to trzeba wpisać dwa klucze z trzech, które są podane na pudełku. Mogłeś się też pomylić we wpisywaniu 0 ub O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:24, Seqiu napisał:

Może się pomyliłeś... bo z tego co pamiętam to trzeba wpisać dwa klucze z trzech, które są
podane na pudełku. Mogłeś się też pomylić we wpisywaniu 0 ub O...


Ja juz wszystkie mozliwe kombinacje wpisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:24, Seqiu napisał:

Może się pomyliłeś... bo z tego co pamiętam to trzeba wpisać dwa klucze z trzech, które są
podane na pudełku. Mogłeś się też pomylić we wpisywaniu 0 ub O...


Mam taki sam problem. Kupiłem Złotą Edycję, ale w instrukcji mam tylko jeden kod. Wpisuje go i nie działa. Używałem różnych kombinacji ale niestety nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 10:04, milten6 napisał:

> Może się pomyliłeś... bo z tego co pamiętam to trzeba wpisać dwa klucze z trzech, które

> podane na pudełku. Mogłeś się też pomylić we wpisywaniu 0 ub O...

Mam taki sam problem. Kupiłem Złotą Edycję, ale w instrukcji mam tylko jeden kod. Wpisuje go
i nie działa. Używałem różnych kombinacji ale niestety nic z tego :(



A zgłaszałeś problem do CD Projektu? Bo ja nie wiem czy jest sens zgłaszać się o przyznanie nowego seriala do Gry :/

Chyba sobie nie zagram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zgłaszałem ale myślę o tym. Czy jest jakaś szansa, że dostanie się nowego cd-key''a (w końcu nie po to kupuje sie oryginał żeby nie dziłlało. A gdzie kupiłeś grę? Bo ja w biedronce za 9.99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 00:06, ikof napisał:

jeszcze nie słyszałem o takim szczęściażu . Kończyłem już na 28 i na 29 zobaczymy co będzie
tym razem .


Ale o szczęściarze mogłeś. Ja kończyłam ZŚ i OZ na 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 12:01, Michonko napisał:

czy podczas gry moge zmieńić pozion trudnośći
a jeżeli tak to gdzie??


W ustawieniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się