Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2007 o 11:12, zapodaj napisał:

A czy w tym Żywym lesie miałeś już dużą kwaterę mrocznych elfów ?

Sory ale nie pamiętam ale chyba tylko średnie . Jeśli są gdzieś wcześniej to może Fumiko albo Raylin będą wiedziec gdzie szukac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 25.03.2007 o 11:50, Fumiko napisał:

Ale o szczęściarze mogłeś. Ja kończyłam ZŚ i OZ na 30...

Sorki nie przeglądałem starszych stron , a przy okazji gratulacje . Gram teraz równolegle zakon świtu i sp2 w 2 zdobyłem właśnie bastjon mam 18 lewel i muszę przyznac że jest nieźle . Zakon to teraz tak dla sportu z doskoku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Do jakiej wersji spatchowana jest Spellforce Złota Edycja.
A i jak sądzicie. Czy mam szansę otrzymać nowego CD-key''a od CDP, bo ten w mojej instrukcji nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 14:46, milten6 napisał:

Mam pytanie. Do jakiej wersji spatchowana jest Spellforce Złota Edycja.
A i jak sądzicie. Czy mam szansę otrzymać nowego CD-key''a od CDP, bo ten w mojej instrukcji
nie działa.


Z tego co wiem to SpellForce ze Złotej Edycji jest w wersji 1.52, ja także taką posiadam. Jednak znam przypadki w których osoby mają grę także z NXK, lecz w wersji 1.53 np. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=80&pid=70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 14:46, milten6 napisał:

Mam pytanie. Do jakiej wersji spatchowana jest Spellforce Złota Edycja.
A i jak sądzicie. Czy mam szansę otrzymać nowego CD-key''a od CDP, bo ten w mojej instrukcji
nie działa.

mam 1.53 i to troszke kicha nie działa edytor map a jak chciałem grac przez neta to zwykle spotykam się z wersją 1.52 . Słyszałem ,że to najlepsza wersja jaka wyszła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:34, milten6 napisał:

Jeszcze nie zgłaszałem ale myślę o tym. Czy jest jakaś szansa, że dostanie się nowego cd-key''a
(w końcu nie po to kupuje sie oryginał żeby nie dziłlało. A gdzie kupiłeś grę? Bo ja w biedronce
za 9.99.



No ja tez w Biedronce ;)

Juz zgłosilem do CD Projektu,moze dadza jakis dzialajacy kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 17:46, Danio697 napisał:

Juz zgłosilem do CD Projektu,moze dadza jakis dzialajacy kod.


Ja zrobiłem tak samo. CDP wierzymy w was :-)
Ale odpowiedzi możemy spodziewać się nie wcześniej niż we wtorek, dla mnie to dobrze bo w środę(do piątku) mam rekolekcję i chciałbym pograć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 18:09, milten6 napisał:

> Juz zgłosilem do CD Projektu,moze dadza jakis dzialajacy kod.

Ja zrobiłem tak samo. CDP wierzymy w was :-)
Ale odpowiedzi możemy spodziewać się nie wcześniej niż we wtorek, dla mnie to dobrze bo w środę(do
piątku) mam rekolekcję i chciałbym pograć :-)


No ja też chcę pograć,chociaż zaniedługo mam testy gimnazjalne i muszę powtarzać wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w ręku instrukcję do gry i tak: na ostatniej stronie jest klucz do rejestracji elektronicznej - tego używasz wyłącznie na stronie CD Projekt. Natomiast kod, który odblokowuje grę to numer seryjny, który znajduje się na 2 stronie (wewnętrzna strona okładki). Nie ma go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 00:33, Treant napisał:

Nie ma go?


Jest tylko po wpisaniu go wyskakuje komunikat o błędnym numerze gry. Na pewno nie pomyliłem się przy wpisywaniu, bo z tego co wiem wiele osób ma problem z niedziałającymi kodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 13:53, milten6 napisał:

> Nie ma go?

Jest tylko po wpisaniu go wyskakuje komunikat o błędnym numerze gry. Na pewno nie pomyliłem
się przy wpisywaniu, bo z tego co wiem wiele osób ma problem z niedziałającymi kodami.



Już działa mi gra :) napewno masz jakieś zera lub "O" w kodzie. Pokombinuj a się uda. Ja wpisałem wiele kombinacji i jakoś trafilem na ten prawidlowy kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wygrzebałem spellforce oddech zimy nawet z sejwami. A mniejwięcej co trzeba zrobić w shaldun oprócz zdobycia klucza i rozwalenia twierdzy( jestem leniwy, rozwaliłem wszystko awatarem, nawet wieże:). Bo już dawno nie grałem i nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 19:20, milten6 napisał:

Przepraszam za drugiego posta, ale gra już mi działa. CDP rozwiązał mój problem. WIELKIE
DZIĘKI!



Gratulacje hehe... :)
Mi CDP też odpisał,ale bez klucza,ale to bez znaczenia bo i tak mi działa ten co miałem z grą .

Życzę miłego grania :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 12:48, milten6 napisał:

Jaką kampanie najlepiej rozpocząć od razu. Tą z Cienia Feniksa czy Oddechu Zimy?


pierwszą kampanią jest Zakon Feniksa. równorzędny do niego jest Oddech Zimy. Cień Feniksa to kontynuacja wcześniejszej kampanii (możesz wybrać, którą kampanię chcesz kontynuować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba zaklon świtu:) A w odddechu zimy w shaldun czy jakoś tak to co trzeba zrobić oprócz zdobycia księżycowego klucza i rozwalenia twierdzy mroczych elfów? Bo dopiero wygrzebałem spellforce z sejwami i troche już nie pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 14:53, Draxvoxdor napisał:

A w odddechu zimy w shaldun czy jakoś tak to co trzeba zrobić oprócz zdobycia
księżycowego klucza i rozwalenia twierdzy mroczych elfów?

Przez podbite jedno z miast mrocznych elfów musisz przejść mniej-więcej na środek mapy do portalu. Po przejściu przez niego czeka cię walka ze sporą ilością przeciwników (ale możesz tam już korzystać z runicznych boahaterów); spotkasz też Zamaskowanego, Craiga, dostaniesz nowego runicznego bohatera. Następną mapą są Ogniste Kły - chyba najtrudniejsza mapa ze wszystkich części Spellforca - jeśli nie zrobisz tego co powinieneś we właściwej kolejności może się stać całkim nie do przejścia. Na forum znajdziesz sporo rad jak ją przejść; ja ze swej strony podam ci dwa linki:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=80&pid=1589
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=80&pid=3048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się