Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2006 o 16:38, Isar napisał:

Powracając do tego mojego 1 pytania... Zabiłem jakiegoś smoka w formolowej nadzieji przeszukałem
go i miał jakieś smiecie a odlamka nie miał... Sprawdziłem skrzynke a tam dwie pary nogolenników
i jakaś zbroja a po odłamku ani śladu... czy to jakiś błąd?? gdzie dokladnie byl ten odłamek???


Samego Fyrmira nie da się przeszukać (stoi przecież na wyspie na którą się nie można dostać), ale odłamek napewno jest w skrzyniach w pobliżu niego. W których dokładnie - tego nie wiem, ale przeszukaj te które są na półn.-wschód od niego, może ich nie zauważyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 19:36, galeon24 napisał:

jak zabic zlodzieja snów w w miescie dusz?


Ja go moim wojownikem zabiłem bez większych proglemów. Najlepiej idz na inne mapy i troch potrenuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 18:18, Raylin napisał:

Samego Fyrmira nie da się przeszukać (stoi przecież na wyspie na którą się nie można dostać),
ale odłamek napewno jest w skrzyniach w pobliżu niego. W których dokładnie - tego nie wiem,
ale przeszukaj te które są na półn.-wschód od niego, może ich nie zauważyłeś.


Wydaje mi się (a nawet jestem przekonany) że po zabiciu smoka (np. przy pomocy szamanów) można zabrać z jego zwłok kilka fantów. To że jest na wyspie nie ma znaczenia wystarczy podejśc na tyle blisko aby tróp podświetlił się na zielono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 20:04, galeon24 napisał:

mam poziom 38 i 16 poziom czarnej magii nawalam go bohaterami i tym wielkolude krysztalowym
i nic odrazu sie regeneruje.


Po jakimś czasie skończy mu sie mama, chyba jest czar z czarnej magi który uniemożliwia leczenie, możesz go na niego puścić to ci ułatwi ubicie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 20:02, Pluszak napisał:

Wydaje mi się (a nawet jestem przekonany) że po zabiciu smoka (np. przy pomocy szamanów) można
zabrać z jego zwłok kilka fantów. To że jest na wyspie nie ma znaczenia wystarczy podejśc na
tyle blisko aby tróp podświetlił się na zielono


Wiesz, faktycznie przypominam sobie, że też przeszukiwałem Fyrmira, ale na swoje usprawiedliwienie mam, że w podstawkę grałem prawie rok temu, potem przechodziłem jeszcze dodatki i niektóre rzeczy mogły mi się pomieszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 16:38, Isar napisał:

Powracając do tego mojego 1 pytania... Zabiłem jakiegoś smoka w formolowej nadzieji przeszukałem
go i miał jakieś smiecie a odlamka nie miał...


Mówisz, że zabiłeś jakiegoś smoka. W Farlornowej Nadziei są dwa smoki - Faurung i Fyrmir. Pewnie zabiłeś tego pierwszego (jest na półn.-zach.), Fyrmir jest na północy i to on ma fragment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 20:35, Raylin napisał:

Mówisz, że zabiłeś jakiegoś smoka. W Farlornowej Nadziei są dwa smoki - Faurung i Fyrmir. Pewnie
zabiłeś tego pierwszego (jest na półn.-zach.), Fyrmir jest na północy i to on ma fragment.

Czy jeden z nich nie jest tak zwanym smokowcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie do czego służą Tablice ze skarbcaw Empyrii???
oraz jak długo będą mi się pojawiać Demony koło jaskinii w Mieście Dusz (na 50 lvl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 16:38, Isar napisał:

Powracając do tego mojego 1 pytania... Zabiłem jakiegoś smoka w formolowej nadzieji przeszukałem
go i miał jakieś smiecie a odlamka nie miał... Sprawdziłem skrzynke a tam dwie pary nogolenników
i jakaś zbroja a po odłamku ani śladu... czy to jakiś błąd?? gdzie dokladnie byl ten odłamek???

Istar jak ty sam pokonałeś te demony? Ja zawsze gram magiem i mam małe problemy z silnymi przeciwnikami.
Napiszesz mi też jakie miałeś umiejętności i na jakim poziomie. Please

Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 21:41, Kris l napisał:

A i czy dobrze by się grało takim wojownikiem :
Lekkie uzbrojenie
Broń sieczna

Ciężkie uzbrojenie
Pancerz
Tarcze



Nawet bardzo. Ja takim wojownikiem przeszłem całą gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 21:28, arti.uki napisał:

Ciekawi mnie do czego służą Tablice ze skarbcaw Empyrii???
oraz jak długo będą mi się pojawiać Demony koło jaskinii w Mieście Dusz (na 50 lvl)


Wkładasz je w białe dłonie (są za kapłanem) w dzielnicy świątynnej w Empyrii, w nagrodę dostajesz kilka tekstów od twórców gry i komendę do wpisania w konsoli w Kruczej Przełęczy (nie wiem co to daje, bo nie próbowałem). Demony, jak też w drugim miejscu potory-głowy w Mieście Dusz odradzają się w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.
A teraz inne pytanie. Czy ostrze ziemi to najlepszy miecz w Zakonie Świtu? Bo gram wojownikiem i nie wiem jaką specjalizacje broni rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 21:39, Kris l napisał:

> Powracając do tego mojego 1 pytania... Zabiłem jakiegoś smoka w formolowej nadzieji przeszukałem

> go i miał jakieś smiecie a odlamka nie miał... Sprawdziłem skrzynke a tam dwie pary nogolenników

> i jakaś zbroja a po odłamku ani śladu... czy to jakiś błąd?? gdzie dokladnie byl ten odłamek???

Istar jak ty sam pokonałeś te demony? Ja zawsze gram magiem i mam małe problemy z silnymi przeciwnikami.
Napiszesz mi też jakie miałeś umiejętności i na jakim poziomie. Please

Pozdrawiam

Krzysiek


hmm jakie demony, tam były tylko smokowce, czy moze chodzi ci o te demony w mulandirze?? nie wiem a moje umiejętności obecnie to:

22 lvl
ciezkie uzbrojenie 10
ciezka bron sieczna 10
ciezki pancerz 10
biala magia 4
zdrowie 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde trudne są te lodowe bagna rozwaliłem juz te lodowe elfki i te lodowe golemy zebrałem juz kilka planów mrocznych elfów a zasoby juz sie konczą czy wam ta misja tez sprawiała takie tudności??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2006 o 11:53, Isar napisał:

moje umiejętności obecnie to:

22 lvl
ciezkie uzbrojenie 10
ciezka bron sieczna 10
ciezki pancerz 10
biala magia 4
zdrowie 4


Bardzo fajne statystyki! Dorzuć jeszcze poziom 2 w lekkim uzbrojeniu (zręczność i zwinność po 26p), żeby mieć zdolności Szał i Okrzyk Bojowy - bardzo przydatne!!! Białą magię rozwijaj także we Wzmocnieniach. Moje statystyki pod koniec Zakonu Świtu:

Ciężkie uzbrojenie - 10
Ciężka broń sieczna - 10
Ciężki pancerz - 9
Lekkie uzbrojenie - 2
Biała magia - 9
Zdrowie - 8
Wzmocnienia - 9

i to jeszcze nie koniec! :)

Cyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się