Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

czy z wprowadzeniem swojego ludka do tunelu żeby nic z nich nie wychodzilo dziala też na planszy darkwind keep (czy jakoś tak, w każdym razie tam gdzie trzeba uwolnić Craiga i Wojownika Cienia)? bo od paru dni nie mogę tego przejśc bo za duzo wyłazi tych żelaznych :/ a jak za dużo wież lodowych wybuduję to pojawia mi się w pewnym momencie critical error, gra się zawiesza i za każdym razem jak ją uruchomię ponownie znowu błąd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 10:40, Wicherrrek napisał:

czy z wprowadzeniem swojego ludka do tunelu żeby nic z nich nie wychodzilo dziala też na planszy
darkwind keep (czy jakoś tak, w każdym razie tam gdzie trzeba uwolnić Craiga i Wojownika Cienia)?


Szczerze mówiąc próbowałem bohaterami zablokować jaskinie, ale wychodzące ostrza po kilku próbach w końcu pokonały ich i zabrali się za niszczenie mojej armii. W tej sytuacji skoncentruj się na głównym zadaniu: po uwolnieniu Craiga i wojownika cienia masz udać się na południowy-zachód od więzienia do portalu, po drodze pokonując kilku przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2006 o 10:20, ziela13 napisał:

jakie zadaliście największe obrażenia bronią z okrzykiem bojowym :D


Mi się pod koniec Oddechu Zimy zdarzyło zadać coś koło 1056, czy jakoś tak... Nie jestem pewien, ale chyba skumulował się tu Szał (okrzyk bojowy), trafienie krytyczne dzięki zestawowi Żelażnych Sokołów oraz słabość pancerza przeciwnika. A uderzałem Ostrzem Cienia. Hmm, mogło to być w Otchłani... nie pamiętam na 100%.
Cóż, porównanie takie na niewiele Ci się przyda, jeśli każdy walczył z innym przeciwnikiem. Postaci o nizszym poziomie zadaje się większe obrażenia niż tej o wyższym, gdyż przeważnie jest regułą, że ktoś o wyższym poziomie ma też wyższą klasę pancerza, który lepiej chroni. Zbieranie takiej informacji miałoby sens, gdyby dotyczyło jednego przeciwnika np. jakie największe obrażenia w walce wręcz (z okrzykiem lub bez) zadaliście wrogiemu wojennikowi poziomu 23?
Wtedy wyniki byłyby miarodajne.

Pozdrawiam,

Cyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 13:03, Raylin napisał:

> czy z wprowadzeniem swojego ludka do tunelu żeby nic z nich nie wychodzilo dziala też
na planszy
> darkwind keep (czy jakoś tak, w każdym razie tam gdzie trzeba uwolnić Craiga i Wojownika
Cienia)?

Szczerze mówiąc próbowałem bohaterami zablokować jaskinie, ale wychodzące ostrza po kilku próbach
w końcu pokonały ich i zabrali się za niszczenie mojej armii. W tej sytuacji skoncentruj się
na głównym zadaniu: po uwolnieniu Craiga i wojownika cienia masz udać się na południowy-zachód
od więzienia do portalu, po drodze pokonując kilku przeciwników.



wiesz co, to nie bohatera tylko zwykłego żołnierza trzeba chyba zostawić tam, wtedy działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 13:03, Raylin napisał:

Szczerze mówiąc próbowałem bohaterami zablokować jaskinie, ale wychodzące ostrza po kilku próbach
w końcu pokonały ich i zabrali się za niszczenie mojej armii.

Ja poblokowałem jaskinie elfimi robotnikami - trzeba ich (je) wprowadzić do wnętrza jaskini - u mnie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie, mianowicie do czego służy futro dzikusa, taszcze je w swoim ekwipunku a nie wiem na co mi one :). I kolejne pytanie na którym levelu zabiliście ducha Udwina. Ja się pochwale i powiem że na 11 :D.
I jeszcze jedno jak długi jest quest Amra i Lea bo ciągnie sie i ciągnie ;d.

Pozdrawiam. Ziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 20:47, ziela13 napisał:

Witam mam takie pytanie, mianowicie do czego służy futro dzikusa, taszcze je w swoim ekwipunku
a nie wiem na co mi one :). I kolejne pytanie na którym levelu zabiliście ducha Udwina. Ja
się pochwale i powiem że na 11 :D.
I jeszcze jedno jak długi jest quest Amra i Lea bo ciągnie sie i ciągnie ;d.

Pozdrawiam. Ziela



Futro dzikusa możesz sprzedać za jakieś 6 sztuk złota :)
Na Udwina nie porywaj się bez 14-15 poziomu i dobrych Run ( znaczy- wcześniej można, ale...)
Amra i Lea to najdłuższy quest w grze :D. Ostateczne rozwiązanie ( i nie mówię o zdobyciu pancerza ) dopiero na mapie Mrożne Bagna ( tej z ostrzami, ale później w grze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 20:47, ziela13 napisał:

Witam mam takie pytanie, mianowicie do czego służy futro dzikusa, taszcze je w swoim ekwipunku
a nie wiem na co mi one :)


Jeśli dobrze kojarzę to jest to jedno z trzech z których możesz mieć kurtkę :) A wyjaśni ci to mój wcześniejszy post: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=80&pid=1108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 20:47, ziela13 napisał:

Witam mam takie pytanie, mianowicie do czego służy futro dzikusa, taszcze je w swoim ekwipunku
a nie wiem na co mi one :). I kolejne pytanie na którym levelu zabiliście ducha Udwina. Ja
się pochwale i powiem że na 11 :D.
I jeszcze jedno jak długi jest quest Amra i Lea bo ciągnie sie i ciągnie ;d.

Pozdrawiam. Ziela

Jak już zrobisz z futra odzienie (u Mirii) to go nie sprzedawaj. Idź do Eloni i tam jest elfitka o imieniu Ashwe, daj jej futra i dostaniesz exp. Ja tak robiłem

pozdrawiam Kris l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne i pięknie dziekuje a zauważyliście że mag życia dostaje wypasione itemy za misje ? A nekromanta to już nie ma takich, jawna dyskryminacja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeby ostrza nie wychodziły juz z jaskin to trzeba najpierw je wybic wokoło jaskini i wtedy wejsc do niej byle kim z twojej armi i tak z kazdą jaskinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemu z żadną misją póki co, gierka świetna. Ale moje pytanie jest związane pośrednio z misjami.
Właśnie odebrałem Spellforce Złotą Edycję, z tego co wiem to podstawka instaluje się wraz z dodatkami od razu. I tu moje pytanie: Czy jeśli zainstaluje ZE (po wcześniejszym odinstalowaniu podstawki i zachowaniu saeve''ów) to save''y z będą mi normalnie działały w ZE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uno pivolo problemo.
Czy bardziej opłacalna jest walka dwoma brońmi czy jedną dwureczną a może mieczem i tarczą. Skąd wziąść klucz do bramy do portalu do ostrej skały
Pozdrawiam Ziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 18:21, ziela13 napisał:

Uno pivolo problemo.
Czy bardziej opłacalna jest walka dwoma brońmi czy jedną dwureczną a może mieczem i tarczą.
Skąd wziąść klucz do bramy do portalu do ostrej skały
Pozdrawiam Ziela

Do ostrej bramy klucz ma olbrzym (zapomniałem jego miana) wiąże się z questem otrzymanym od krasnoludów - trzeba zdobyć składniki do trującego napoju i podać go w mięsie olbrzymowi.
Co do broni to dobre są dwie bronie naraz, z których każda ma jakieś właściwości - np. kradzenie życia i uderzenie lodu. w Feniksie najlepszą bronią dla mnie jest dwóręczny kostur - ten z questa z naprawianiem łzami Zerbitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w każdym RPG''u najlepsza odpowiedź jaką można na to pytanie dostać to: To jest indywidualna sprawa każdego gracza- zależy kto co lubi. A logicznie myśląc to bardziej zależy od postaci i stylu gry, ja mam maga rozwijam go na żywioły więc uzywam jakiegoś kosturu dla maga + tarcza (też maga). Prowadząc woja to są 2 możliwości, zależy kto na co stawia 1)maksymalizacja obrażeń zadawanych czy 2)minimalizacja obrażeń otrzymywanych. Ja preferuje 1) styl, tyle że wtedy trzeba mieć resztę pancerza trochę mocniejszy niż z tarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja się powtórzę, bo widzę, że moje pytanie zaginęło w tłumie ;) :

Jak pokonac Beliala i jego "eskortę"? :(((((( Jak podchodzę to nie zdążam zadać im zadnych widocznych obrażeń i już mi wszystkich zabili :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale w ogniu walki w Kathai, umknął mi post omawiajacy przejście przez Krypty Zegarowe. Jeżeli ktoś z szanownych wojowników mógłby mi rozjaśnić sytuację to byłbym wdzięczny. A zwłaszcza jak pokonać strażników poziom 45 i gdzie jest sala umarłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się