Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2005 o 14:39, ilius-mage011 napisał:

Pytanie kierujedo tych co już poprzechpodzili cień feniksa i oddech zimy.Czy ktoś mi by mógł cos opowiedziedź więcej jak
się kończy oddech zimy i cień feniksa czy są jakieś nowa magia albo zaklęcia itd..Bo tam nie mam możliwości pograć bo nie
mam tych dodatków ,ale bardzo chciałbym wiedzieć jak się kończą te dodatki,czy z tym mrocznym coś się w końcu wajaśnia.Bo
w Zakonieświtu to tyle się człowiek męczy żeby przejść i zatrzymać mrocznego a ten sobie normalnie ocaleje i przechodzi
przez portal....
No to bardzo proszę żeby mi ktos opowiedział jak się kończą dodatki.

A tak na marginesie mam pytanko..Bo
po odprowadzeniu w the rift Talii otrzymuje się zwój m.in.Zamieci,ale to zaklęcie ma warunki żęby mieć 12 poziom lodu,i
chciałem mieć strasznie to zaklęcie więc od tego momentu zacząłem podnosić cały czas lód ale nie zdążyłem przed końcem gry,zyskałem
9 poziom lodu i dupa.Gra się skończyła.A ktoś wie możę czy jest jakiś kod na podniesienie sobie poziomu i poziomu jakiejś
dziedziny magii np. lodu????????

Kup sobie oryginalną wersje złota edycja- Spellforce Zakon Świtu i Oddech Zimy i cien Feniksa. Są tanie bo około 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wieksza zbroja switu?gdzie ja znajde?ja nosze jakas zbroje co ma 210 obr a reszty nie pamietam,a bron to ten korsur co 3 lzy kogos tam sie daje :D wiecej nie da rady....a mozna miec ten mieczyk ktorym ma sie rozlumac kamien fenkiksa??znaczy miec go ze bende go uzywal itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Mam kilka problemów. Jestem w kryptach zegarowych i jest tam taka brama, przy niej stoi obekisk gdzie jest wgłębienie w ksztaucie gwiazdy a ja tej gwiazdy nie mam gdzie ją znajdę? Mam kilka kompletów zbroi: Szermiercze, Kowala światła i z wiatrostali. Do tej pierwszej nie mam napierśnika a do pozostałych spodni.
Jaki jest najlepszy komplet uzbrojenia dla wojownika o takich umiejętnościach:
Lekka broń sieczna, obuchowa -20
Lekki pancerz -4 (Pamiątka po wizycie kolegi-debila)
Ciężki Pancerz, Tarcze- 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 19:12, Buldozeer napisał:

wieksza zbroja switu?gdzie ja znajde?ja nosze jakas zbroje co ma 210 obr a reszty nie pamietam,a bron to ten korsur co 3
lzy kogos tam sie daje :D wiecej nie da rady....a mozna miec ten mieczyk ktorym ma sie rozlumac kamien fenkiksa??znaczy
miec go ze bende go uzywal itd....


Nie pamiętam już czy tę zbroję kupiłem czy znalazłem, ale na pewno miałem ją już na mapie która jest po Mieście Dusz (chyba nawet w drugiej części Miasta Dusz, choć z sentymentu używałem wciąż tej złotej). Miecza który zniszczy kamień feniksa nie będziesz mieć, bo ma go bohater z kampanii Aryna (szkoda że nie przeszedłeś jej przed Cieniem Feniksa, bo już byś znał wszystkie niuanse, ale jak mawiają: co się odwlecze to nie uciecze :)), więc on będzie musiał ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 18:40, axedi napisał:

> Pytanie kierujedo tych co już poprzechpodzili cień feniksa i oddech zimy.Czy ktoś mi by mógł cos opowiedziedź więcej
jak
> się kończy oddech zimy i cień feniksa czy są jakieś nowa magia albo zaklęcia itd..Bo tam nie mam możliwości pograć
bo nie
> mam tych dodatków ,ale bardzo chciałbym wiedzieć jak się kończą te dodatki,czy z tym mrocznym coś się w końcu
wajaśnia.Bo
> w Zakonieświtu to tyle się człowiek męczy żeby przejść i zatrzymać mrocznego a ten sobie normalnie ocaleje
i przechodzi
> przez portal....
> No to bardzo proszę żeby mi ktos opowiedział jak się kończą dodatki.
>
>
A tak na marginesie mam pytanko..Bo
> po odprowadzeniu w the rift Talii otrzymuje się zwój m.in.Zamieci,ale to zaklęcie
ma warunki żęby mieć 12 poziom lodu,i
> chciałem mieć strasznie to zaklęcie więc od tego momentu zacząłem podnosić cały
czas lód ale nie zdążyłem przed końcem gry,zyskałem
> 9 poziom lodu i dupa.Gra się skończyła.A ktoś wie możę czy jest
jakiś kod na podniesienie sobie poziomu i poziomu jakiejś
> dziedziny magii np. lodu????????
Kup sobie oryginalną wersje
złota edycja- Spellforce Zakon Świtu i Oddech Zimy i cien Feniksa. Są tanie bo około 30 zł



Poprawka, złota edycja jet taniutka! Tylko 19,99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2005 o 21:08, Raylin napisał:

na mapie która jest po Mieście Dusz (chyba nawet w drugiej części Miasta Dusz, choć z sentymentu używałem wciąż tej złotej).


Sorki, chodziło mi o mapę Krypty Zegarowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 21:07, Edek z zasmolonej 4 napisał:

Cześć
Mam kilka problemów. Jestem w kryptach zegarowych i jest tam taka brama, przy niej stoi obekisk gdzie jest wgłębienie
w ksztaucie gwiazdy a ja tej gwiazdy nie mam gdzie ją znajdę?


W komnacie ze strażnikami idź w lewo, potem kieruj się na południowy-zachód przez szachownicę i dojdź do Xalabara. On da ci klucz.

Dnia 09.11.2005 o 21:07, Edek z zasmolonej 4 napisał:

Jaki jest najlepszy komplet uzbrojenia dla wojownika
o takich umiejętnościach:
(...) Lekki pancerz -4 (Pamiątka po wizycie kolegi-debila)


Nie wiem jak ci się udało przeżyć do tej pory, ale raczej zbroi ciekawej dla swojej postaci nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 14:39, ilius-mage011 napisał:

Pytanie kierujedo tych co już poprzechpodzili cień feniksa i oddech zimy.Czy ktoś mi by mógł cos opowiedziedź więcej jak
się kończy oddech zimy i cień feniksa czy są jakieś nowa magia albo zaklęcia itd..Bo tam nie mam możliwości pograć bo nie
mam tych dodatków ,ale bardzo chciałbym wiedzieć jak się kończą te dodatki,czy z tym mrocznym coś się w końcu wajaśnia.Bo
w Zakonieświtu to tyle się człowiek męczy żeby przejść i zatrzymać mrocznego a ten sobie normalnie ocaleje i przechodzi
przez portal....
No to bardzo proszę żeby mi ktos opowiedział jak się kończą dodatki.


Historia w dodatkach nie jest związana z historią z Zakonu Świtu, choć spotykasz znajome postacie (np. przemienionego w nieumarłego Rohena czy Dariusa), więc nawet jeślibym ci powiedział to i tak nic by ci to nie dało. Ogólnie powiem ci tylko że w Oddechu Zimy musisz odnależć elficką królową i w ten sposób uspokoić smoka który chcąc ją sam odszukać może zniszczyć świat (póżniej dojdzie jeszcze inny wątek, ale nie będę ci go opisywał), a w Cieniu Feniksa zapobiec ucieleśnieniu boga zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nastepujacy problem:Utknalem w misji gdzie musze odnalezc Grya miecz oraz tarcze dla Uthara znalazlem miecz oraz gryfa ale nie wiem gdzie znajduje sie tarcza...przetrzasnalem cala mape bez rezultatu czy jest moze ktos kto moglby mi pomoc.Dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 22:48, Galagan napisał:

Mam nastepujacy problem:Utknalem w misji gdzie musze odnalezc Grya miecz oraz tarcze dla Uthara znalazlem miecz oraz gryfa
ale nie wiem gdzie znajduje sie tarcza...przetrzasnalem cala mape bez rezultatu czy jest moze ktos kto moglby mi pomoc.Dzieki
z gory

a to nie miała być zbroja? Taka czerwona bodajże
Jestem pewien że coś było na wschodzie, gdzieś koło tego miejsca z masą tych nieumarłych w zielonych kapturach,co rzucają czary umysłu. Jestem pewien, że jeden z elementów uzbrojenia tego wojownika był też na północ od równiny z monumentami. Przechodzisz na taki wysunięty cypelek wyspy, jest tam tylko góra wystająca z wody, na której szczycie są nieumarli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2005 o 20:39, Buldozeer napisał:


byl w planszy gdzie miales zdrajce znalesc(tam
co byla mapa i charakter pisma miales zrobic) i potem tam z tym mrocznym elfie gtory zakopal amre .....

Niewiem czy dobrze kojarze, ale chodzi o wężową przełęcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2005 o 19:59, lukasz1220 napisał:

wiem ze sa trzy klucze no i wlasnie jest ten
problem ze nie mam konca tego ostatniegoi to jest problem to nie byla wina producenta tylko mojai oni mi na to chyba nic
nie poradza. a podal bys mi te trzy klucze ze swojej gry zobaczed moze bedzie dzialac byl bym wdzieczny.

Wątpie, żeby działały moje kody, a pozatym przeczytaj sobie to http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1373&pid=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka od niedawna mam SpellForca Złotą Edycjie, uwazam ze gierka jest super ale mam maly problem:
gram w kampanie Zakon Świtu i utknolem nad pewna zagadka wiem ze dla kogos kto to przeszedl moze byc proste ale ja juz sie pogubilem w zeznaniach.
W świecie tzw Ostra Skala mam stworzyc "miecz ziemi", jego stworzylem,ale pozostaje mi zdobyc krew demona do rekojesci bo reszte skladnikow juz mam i tam znalazlem OBELISK z malymi tablicami gdzie pisze mi jak mam naciskac poszczegolne symbole na obelisku, lecz juz prubowalem tyle opcji ze zaczynam sie juz irytowac troszke. Te symbole to symbol OKA, DŁONI, KRWI jak ktos to przeszedl to prosze was podajcie mi kolejnosc jak uaktywnic ten obelisk bo mam takie przeczucie ze wlasnei tam znajde demona ktorego mam zabic by uzyskac jego krew do rekojesci miecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tam znalazlem OBELISK z malymi tablicami gdzie pisze mi jak mam naciskac poszczegolne symbole

Dnia 11.11.2005 o 12:08, Kreg napisał:

na obelisku, lecz juz prubowalem tyle opcji ze zaczynam sie juz irytowac troszke. Te symbole to symbol OKA, DŁONI, KRWI
jak ktos to przeszedl to prosze was podajcie mi kolejnosc jak uaktywnic ten obelisk bo mam takie przeczucie ze wlasnei
tam znajde demona ktorego mam zabic by uzyskac jego krew do rekojesci miecza

Z tego co pamiętam każdy z tych symboli musisz nacisnąć 2 razy w odpowiedniej kolejności. Dosyć dawno grałem w Zakon Świtu, więc niestety niepamiętam jaka to była kolejność, ale jak wciśniejsz w odpowiedniej kolejności symbole oka, dłoni i krwi to wciśnij tą samą kolejność jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>OBELISK z malymi tablicami gdzie pisze mi jak mam naciskac poszczegolne symbole na obelisku, lecz juz prubowalem tyle opcji ze zaczynam sie juz irytowac troszke. Te symbole to symbol OKA, DŁONI, KRWI
>Seqiu=>>ale jak wciśniejsz w odpowiedniej kolejności symbole oka, dłoni i krwi to wciśnij tą samą kolejność jeszcze raz.
...tylko w odwrotnej kolejności. :D Czyli np.: krew, dłoń, oko, oko, dłoń, krew.

=>>Galagan<<==
http://www.planetspellforce.com/sp/walkthrough-whisper.php <==Tu masz mapkę gdzie jest zbroja. Mam nadzieję, że Twój angielski jest na wystarczającym poziomie, aby ją zrozumieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może powioedzieć gdzie mogę kupić albo znaleźć zwój fali lodu(na rozsądnym poziomie)i może jeszcze zwój Zamieci,znaczy ten zwój zamieci to wiem że się dosteje od Talii Storm w Bruzdzie,ale czy można ten zój zamieci kupić gdzie indziej albo znależć??

Zależy mi poprostu żeby mieć wszystki zaklęcia a przynajmniej część z magii lodu bo teraz chce sobie zacząć na nowo grać ale z innymi umiejętnościami.A do the rift jest daleko dość wieć tak pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 12:08, Kreg napisał:

Hejka od niedawna mam SpellForca Złotą Edycjie, uwazam ze gierka jest super ale mam maly problem:
gram w kampanie Zakon
Świtu i utknolem nad pewna zagadka wiem ze dla kogos kto to przeszedl moze byc proste ale ja juz sie pogubilem w zeznaniach.

W świecie tzw Ostra Skala mam stworzyc "miecz ziemi", jego stworzylem,ale pozostaje mi zdobyc krew demona do rekojesci
bo reszte skladnikow juz mam i tam znalazlem OBELISK z malymi tablicami gdzie pisze mi jak mam naciskac poszczegolne symbole
na obelisku, lecz juz prubowalem tyle opcji ze zaczynam sie juz irytowac troszke. Te symbole to symbol OKA, DŁONI, KRWI
jak ktos to przeszedl to prosze was podajcie mi kolejnosc jak uaktywnic ten obelisk bo mam takie przeczucie ze wlasnei
tam znajde demona ktorego mam zabic by uzyskac jego krew do rekojesci miecza


Heh... Niestety tego demona tam nie ma ale też jest fajnie

Przy naciskaniu masz każdy symbol jako opcję dialogową i są przy tym liczby... kolejność to 132231... Tak mi się wydaje, wczoraj to robiłem i chyba pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki co do obelisku, to przeszlem a powiedzicie mi gdzie moge znalezc tego demona by spuscic z niego troche krwi by dokonczyc moj miecz ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 21:59, Kreg napisał:

dzieki chlopaki co do obelisku, to przeszlem a powiedzicie mi gdzie moge znalezc tego demona by spuscic z niego troche krwi
by dokonczyc moj miecz ziemi

Pewnie w bruździe... Dzisiaj właśnie zacząłem tą mapkę. Jest na wschód od Mulandiru, w filmiku na początku pokazuje się jakiś wielki, zły wódz demonów, a ta arogancka czarodziejka, która ma fragment szkiełka idzie go załatwić.
To tylko przypuszczenia... Jutro trochę pogram, to może sprawdzę ich słuszność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się