Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Mi też się lepiej grało ciężkozbrojnym, lecz nie nosiłem tarcz, tylko broń dwuręczną. Na końcu nosiłem zbroje i nagoleniki Amry, Ostrze Burzy, pierścien, co daje 10% szybkości walki i tam coś jeszcze, i w ostatniej planszy to wszystko zrobiłem sam(miałem też bohaterów, ale oni nie byli potrzebni, a zanim rozbudowałem monumenty, to już mnie tam nie było:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie może mi ktoś sava wysłać do tej misji z tymi trującymi kwiatkami? Bo mnie wkurza że mam słabego awatara i nie moge tego przejść. Najlepiej od momentu dojścia do monumentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 09:04, lis899 napisał:

Mi też się lepiej grało ciężkozbrojnym, lecz nie nosiłem tarcz, tylko broń dwuręczną. Na końcu
nosiłem zbroje i nagoleniki Amry, Ostrze Burzy, pierścien, co daje 10% szybkości walki i tam
coś jeszcze, i w ostatniej planszy to wszystko zrobiłem sam(miałem też bohaterów, ale oni nie
byli potrzebni, a zanim rozbudowałem monumenty, to już mnie tam nie było:P)



tez mialem miecz czy cos 2 recznego uzywalem tego na duza ilosc slabych przeciwnikow, na mocniejszysz 1on1 lepiej bylo z tarcza i ta szabelka, wrog zadko trafial,a ty smigales raz dwa z tego meiczyka, ale w cieniu feniksa to juz napewno mialem jakis chyba mlot 2 reczny.... wlasnie instalojepotem poszukam save :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOZE KTOS MI POWIEDZIEC W KTORYM MIEJSCU I W JAKIM KATALOGU ZNAJDOJA SIE ZAPISY Z GRY? CHODZI NP: C\PROGRAMFILES\SPELLFORCE\SAVE CZY COS TAKIEGO... CHODZI MI O CIEN FENIKSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:07, lis899 napisał:

Ja noszę teraz kostu, który zrobiła ta rzemiślniczka z 3 łez Zerbitów. Jest dobry, a nie znalazłem
nic lepszego:(


ja zaraz zobacze z czym chodze, tylko zrobi emiejsce na dysku C i wgram save xD ....

czy by ktos nie chial posluzyc mi za przewodnikka na skype albo ts w kryptach zegarowych???:P bo tak to bende musial non stop alt+tab :P XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha ! prawie przeszedlem krypty! tylko nie moge tego z lampami na kamieniach przejsc;/ tam co w opisie pisze ze najpierw trzeba 1 otworzyc i potem 2..... wie ktos jak to poklikac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie... mam troche punktow wolnych... 14... jestem ciezkozbrojny i mam 45 lv .... tam wszystkie umiejetnosci po fachu wykupiona i 4 poziom lekkiego uzbrojenia... w co wladowa troche???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też z tym się bawiłem. Z tego co pamiętam, były tam 2 skrzynie, i można było je otworzyć jak wszystko było zaświecone lub nie. Chyba z półgodziny się z tym bawiłem, ale się udało:). Spróbuj zapamiętać, co zaświeca dany kamień, a szybko sobie poradzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:01, lis899 napisał:

Też z tym się bawiłem. Z tego co pamiętam, były tam 2 skrzynie, i można było je otworzyć jak
wszystko było zaświecone lub nie. Chyba z półgodziny się z tym bawiłem, ale się udało:). Spróbuj
zapamiętać, co zaświeca dany kamień, a szybko sobie poradzisz:)



to jzu zrobilem, potem sie trudzilem z czyms innym i sie wkurzylem i poszedlem zabic tamtego goscia i jestem juz plansze dlalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co trzeba zrobic w tej planszy po kryptach zegarowych??? w dzienniku pisze ze mam isc przez jakis portal do wawozu w drzungli.... jest kamienna brama, ale zamknieta i klikam na nia i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 13:47, Draxvoxdor napisał:

Pilnie potrzebuje sava z nocnego szptu, bo mój awatar nie jest w stanie jego przejść!!!
Prosze o wysłanie na email draxvoxdor@tlen.pl


save zajmoja 400megato wiec ie wyslesz tak latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 14:37, Buldozeer napisał:

> Pilnie potrzebuje sava z nocnego szptu, bo mój awatar nie jest w stanie jego przejść!!!

> Prosze o wysłanie na email draxvoxdor@tlen.pl

save zajmoja 400megato wiec ie wyslesz tak latwo


jak sobie nie dajesz rady, to w tym 1 przypadku uzyj kodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy sprawa z edytorem do SpellForce 1.53 się rozwiązała? Mam pomysł na świetną planszę i nie daje mi on spokoju. Muszę mieć ten edytor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 10:53, Buldozeer napisał:

co trzeba zrobic w tej planszy po kryptach zegarowych??? w dzienniku pisze ze mam isc przez
jakis portal do wawozu w drzungli.... jest kamienna brama, ale zamknieta i klikam na nia i
nic...

Na tej mapie są dwie takie bramy - pierwsza otworzy się po podejściu twojego awatara (scena z Alyah), a druga też powinna - o ile uwolniłeś drugiego runicznego wojownika, a jeśli jeszcze nie, to być może musisz dodatkowo zabić bossa ostrzy 50 lev. przy jednej z jaskiń.

--> lis899

Dnia 10.12.2006 o 10:53, Buldozeer napisał:

Czy można dostac się do tych szkieletów na wyspie w Kościanej Świątyni??

Niestety, normalnie nie - musiałbyś użyć konsoli; to taki eater egg.

--> Ttomekt

Dnia 10.12.2006 o 10:53, Buldozeer napisał:

Czy sprawa z edytorem do SpellForce 1.53 się rozwiązała?

Nie rozwiązała się i obawiam się, że się nie rozwiąże - Spellforce to dla twórców zbyt stara gra żeby im zależało na poprawieniu edytora do niej, teraz raczej koncentrują się na robieniu dodatku do drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się