Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2005 o 16:46, Buldozeer napisał:

ostatniej planszy i nie moge nosic burzowej opoku ktura kupilem za ponad 800sztuk zlota....gdzie mozna fajnie nabic level?


Nie wiem gdzie w tej chwili możesz nabić sobie level (jeden to pewnie awansujesz na tej planszy), ale nic straconego - Burzową Opokę (i wiele lepszych tarczy) znajdziesz też w Cieniu Feniksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 18:14, Mario16v napisał:

Mam pytanko związane z kampanią feniksa a mianowicie, jestem w Mieście Dusz i mam zasadzić to drzewko, dostalem od driady
jakis klucz i misę, dodatkowo mam zdobyc jakis przedmiot dla wlasiciela cyrku z empyrii jak dostac sie na drógą część miasta
dusz?? <help>

Ja nawet niewiem gdzie jest to miasto dusz :D Jak co to napisz to bede wiedział i moze ja jakos przejde i Ci tutaj napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z Zakonem Świtu. Jedyna dodatkowa misja której nie przeszedłem bo niewiem jak. Mianowicie misja cienie jezeli ktos wie to niech napisze gdzie jest ten kryształ cieni który trza rozwalic czy cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 21:00, axedi napisał:

Mam pytanie związane z Zakonem Świtu. Jedyna dodatkowa misja której nie przeszedłem bo niewiem jak. Mianowicie misja cienie
jezeli ktos wie to niech napisze gdzie jest ten kryształ cieni który trza rozwalic czy cos ?


W Kurhanach Skowytu (tam gdzie trzeba było pokonać pięciu szkieletów-generałów), w fortecy, tam gdzie jest portal do Szeptu (wschód mapy) pojeździj kursorem po murze za portalem - w ten sposób go znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 18:14, Mario16v napisał:

Mam pytanko związane z kampanią feniksa a mianowicie, jestem w Mieście Dusz i mam zasadzić to drzewko, dostalem od driady
jakis klucz i misę, dodatkowo mam zdobyc jakis przedmiot dla wlasiciela cyrku z empyrii jak dostac sie na drógą część miasta
dusz?? <help>


Powiedz tylko czy grasz postacią z zakonu świtu, czy oddechu zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 21:07, Buldozeer napisał:

leprze itemki wypadaja w zwyklej kampani czy w tej zimowej?


Dla ciężkozbrojnego wojownika napewno w zakonie świtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 21:09, Raylin napisał:

> leprze itemki wypadaja w zwyklej kampani czy w tej zimowej?

Dla ciężkozbrojnego wojownika napewno w zakonie świtu.

a to dobrze:D wlasnie...mam 26 level i chce nabic jeszcze ze 2 przed walka z tym kowalem dusz....nie ma wszyskich misji zrobionych....z kad wziasc jeszcze 1 krysztal wiecznego ognia czy jakos tak?bo potrzebje dla tego krasnoluda co jest alchemikiem,mjak zrobic zadanie z cieniemi(to z tym pierscieniem itd) i z kad wziasc krede dla tego ludka z szarogórza co soi przy menhirze? jak rzpoznac zdrajce(to z ta mapa i charakterem pisma)jezeli oddalem ten list tkaczce zanim zdazylem porownac pismo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy!!!!!!!!!!!Gram w spellforce zakon świtu i jestem w świecie w Mulandir jest to za przeproszeniem cholernie trudna misja szczegóonie te meduzy takie które nie dojsz że same w sobie są trudne to jeszcze mają taki czar unieruchomienia oraz budzą tych drugich potworków.Co mam robić nie moge iść dalej bo przy walce przychodzą inne bestie a ta meduza mnie cały czas unieruchamia i wogule nawet nie mogę nic zrobic.Błagam o rady jakies albo cos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 22:03, ilius-mage011 napisał:

Ludzie pomocy!!!!!!!!!!!Gram w spellforce zakon świtu i jestem w świecie w Mulandir jest to za przeproszeniem cholernie
trudna misja szczegóonie te meduzy takie które nie dojsz że same w sobie są trudne to jeszcze mają taki czar unieruchomienia
oraz budzą tych drugich potworków.Co mam robić nie moge iść dalej bo przy walce przychodzą inne bestie a ta meduza mnie
cały czas unieruchamia i wogule nawet nie mogę nic zrobic.Błagam o rady jakies albo cos!!!

tez mialem z tym problem....najpierw wziolem 5 bochaterow przyzwaqlem....najslabszym bieglem do meduzy wtedy ozywaly gargulce to je zabijalem,potem gdy meduza odejdzie zabijalem demony itd,i gdy zostala meduza sam na sam to bieglem cala szustka piuerwszy niech idzie najslabyszy bo go unieruchomi i tak rpobisz ze wszyskimi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 22:08, Sharingan napisał:

Cze. Możecie mi powiedzieć, jaką postacią gra się najlepiej ? Chodzi o umiejętności, cechy itp. Jak zwykle nie mogę się
zdecydować :)


wedlug mnie najlepiej sie gra wojownikiem na ciezkie uzbrojenie(ciezka broin sieczna,ciezki pancerz i tarcze) i do tego dalem 2 punkty w lekkie uzbrojenie mieby miec szal (wtedy zadajesz duzo wieksze obrazenia jak tego uzyjesz i dluzej trwa niz okrzyk bojowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 22:38, Buldozeer napisał:

wedlug mnie najlepiej sie gra wojownikiem na ciezkie uzbrojenie(ciezka broin sieczna,ciezki pancerz
i tarcze) i do tego dalem 2 punkty w lekkie uzbrojenie mieby miec szal (wtedy zadajesz duzo wieksze obrazenia jak tego uzyjesz
i dluzej trwa niz okrzyk bojowy)


Miałem takiego samego wojownika w Zakonie Świtu i również myślę że takim najlepiej się gra. W Oddechu Zimy za to z ciekawości stworzyłem maga ognia/lodu/uzdrawiacza i też nie miałem większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 22:07, ilius-mage011 napisał:

A tak na marginesie to gdzie jest Boska Marchia??????????


Jeśli jesteś w Mulandirze, to jest to czwarta plansza po tej, więc jeszcze trochę czasu ci to zajmie żeby tam dotrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 21:07, Raylin napisał:

> Mam pytanko związane z kampanią feniksa a mianowicie, jestem w Mieście Dusz i mam zasadzić to drzewko, dostalem od
driady
> jakis klucz i misę, dodatkowo mam zdobyc jakis przedmiot dla wlasiciela cyrku z empyrii jak dostac sie na drógą
część miasta
> dusz?? <help>

Powiedz tylko czy grasz postacią z zakonu świtu, czy oddechu zimy.


Ani tą ani tą. Wybrałem gotowa postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 20:58, axedi napisał:

> Mam pytanko związane z kampanią feniksa a mianowicie, jestem w Mieście Dusz i mam zasadzić to drzewko, dostalem od
driady
> jakis klucz i misę, dodatkowo mam zdobyc jakis przedmiot dla wlasiciela cyrku z empyrii jak dostac sie na drógą
część miasta
> dusz?? <help>
Ja nawet niewiem gdzie jest to miasto dusz :D Jak co to napisz to bede wiedział
i moze ja jakos przejde i Ci tutaj napisze


W miescie dusz rozpoczyna się kampania feniksa to pierwsza misja i zadanie do wykonania dla zamaskowanego. Po jakims czasie trzeba wrócic do tego miasta żeby oczyścić święte miejsce i dodatkowo znaleźć jakis przedmiot dla własciciela cyrku z empyrii. I tu mam problem gdyż nie wiem gdzie jest portal prowadzący na drógą część miasta dusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 21:14, Buldozeer napisał:

z kad wziasc jeszcze 1 krysztal wiecznego ognia czy jakos tak?bo potrzebje dla tego krasnoluda
co jest alchemikiem,mjak zrobic zadanie z cieniemi(to z tym pierscieniem itd) i z kad wziasc krede dla tego ludka z szarogórza
co soi przy menhirze? jak rzpoznac zdrajce(to z ta mapa i charakterem pisma)jezeli oddalem ten list tkaczce zanim zdazylem
porownac pismo?


1. Nie wiem czy uda ci się teraz go znaleźć, bo kryształy te występowały na wielu planszach: w Eloni (póln. część mapy - Fafna), Płd.Górach Wietrznych (wschód - Zyrafyr), Farlornowej Nadziei (2, jeden na półn. - Fyrmir i drugi na półn.zach. - Faurung), na zachodzi mapy gdzie był Ulather (skarb otwierany jego kluczem) i w Cienistym Lesie (nie jestem pewny nazwy tej mapy, ang. Leafshade, na półn., ma je ognisty szkielet).
2. Uściślij, który etap misji Cienie, bo jest ona długa, nie będę ci całej opisywał.
3. Odpowiedział ci już Axedi: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=80&pid=177
4. Tej misji z pismem już niestety nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 07:20, Mario16v napisał:

Ani tą ani tą. Wybrałem gotowa postać.


Wybrałeś gotową postać z Oddechu Zimy skoro zacząłeś w Mieście Dusz; postać z Zakonu Świtu zaczyna w innym miejscu i odrazu jest po "właściwej" stronie mapy, więc niestety nie mogę ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 10:58, Raylin napisał:

> Ani tą ani tą. Wybrałem gotowa postać.

Wybrałeś gotową postać z Oddechu Zimy skoro zacząłeś w Mieście Dusz; postać
z Zakonu Świtu zaczyna w innym miejscu i odrazu jest po "właściwej" stronie mapy, więc niestety nie mogę ci pomóc.


mimo wszystko dzięki! niech to bedzie przestroga dla innych:), nie opłaca sie brać gotowej postaci, a napewno wojownika ciężko zbrojnego gdyz nie można używać żadnej dodatkowej magi, a bez magi ognia trzeba sie później męczyc z tymi wszystkimi mumiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się