Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2005 o 21:01, Buldozeer napisał:

gdzi ejest ten krasnolud ktoremu mam dac przepalanke?znaczy w ktorym miejscu szarogorza on jest???bo nie moge go znalesc


Przejdź się aleją wzdłuż wschodniego muru, stoi sobie pod takimi drzewami (wewnątrz miasta oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 08:11, Buldozeer napisał:

co to za "dupa" ktora jest na tapecie gdy wczytuje sie mapka w spellforsie???


zależy czy zakonu świtu bo ta to nie wiem
w oddechu zimy to królowa elfów (jak się nazywa dowiesz się w trakcie gry)
w cieniu feniksa to driada (podobnie jak poprzednio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 15:57, Buldozeer napisał:

Na jakiej zasadzie dziala to przyznawanie punktow w ciezkie uzbrojenie?na poczatku co level moglem dac,potem co 2.a teraz
co 3....tak ma byc???

tak właśnie ma byćbo w kolejnych poziomach będziesz potrzebował dodać ciut więcej punktów siły i wytrzymałości.
ja najczęściej nastawiam się w grze na magje i to czarną ale jeśli lubisz "brudną robote" to prosze bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 10:38, czolgi napisał:

> co to za "dupa" ktora jest na tapecie gdy wczytuje sie mapka w spellforsie???

zależy czy zakonu świtu bo ta to nie
wiem
w oddechu zimy to królowa elfów (jak się nazywa dowiesz się w trakcie gry)
w cieniu feniksa to driada (podobnie jak
poprzednio)

Najlepiej odrazu wykorzystuj wszystkie punkty cech i umiejętności zdobyte podczas przejścia na wyższy level, bo popełnisz ten błąd co ja... zbierałem sobie punkty umiejętności a punkty cech ( siła, wytrzymałość ) przydzielałem normalnie, aż w końcu chciałem przydzielić sobie punkty umiejętności których miałem ze 16... a tu spikus! zabrakło mi punktów cech ;/ musiałem czekać na kolejne poziomy.

P.s taki sam post znajduje się też w temacie o AoE, niechcący się pomyliłem i wpisałem posta nie do tego tematu co trzeba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 17:12, czolgi napisał:

> Na jakiej zasadzie dziala to przyznawanie punktow w ciezkie uzbrojenie?na poczatku co level moglem dac,potem co 2.a
teraz
> co 3....tak ma byc???
tak właśnie ma byćbo w kolejnych poziomach będziesz potrzebował dodać ciut więcej punktów
siły i wytrzymałości.
ja najczęściej nastawiam się w grze na magje i to czarną ale jeśli lubisz "brudną robote" to prosze
bardzo.


a ja łącze cziężkie uzbrojenie z białą magią ps. 3 poziom ciężkiego uzbrojenia wymaga poziomu postaci 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 21:31, Buldozeer napisał:

mam 14 level....jezeli laduje w ciezkie uzbrojenie to powinienem ladowac punkty w wytzrymaslosc i sile?

z tego ci pamiętam to tak bo to 2 podstawowe cechy tej umiejętności. ale gdy najedziesz na san napis ciężkie uzbrojenie w "pleczku" w pierwszej zakładce od góry to powinna ci się pojawić wymagania jakie powinieneś spełniać aby osiągnąć wyrzszy poziom umjętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! gdzi eznajde 5 kamien dusz?i 3 kawalem mozajki?jestem w tej planszy gdzi ejest ta mozajka,grub zony tego goscia co ma miec ta najleprza zbroje i ja mag torturowal i byl jakis gosc na poczatku co mialem mu gryfa,zbroje i miecz znalesc ale tylko zbroje znalazlem i sobi eposzedl....aha i jeszcze jedno...jak otwozyc ta skrzynke z 3 pokretlami czy z czyms tam wiem ze to jakis gosc ma mi powiedec kombinacje,ale on cos chce wzamian a ja nie wiem co to jest i z kad to wziasc ....chodiz o ta skrzynke co jest za "monumentem" gdzie sie przywoluje driady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 18:53, Buldozeer napisał:

gdzie jest "zwoj" sredniej krasnalskiej kwatry??????


Plany budynków znajdują sie przeważnie koło portalów prowadzących do kolejnych map.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz problem z tamtym kufrem :/
Mam już kombinację pokręteł, używam jej i mam napisane że mechanizm zaskoczył, ale coś jeszcze trzyma wieko i kufer spowrotem się zatrzaskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 09:23, Edek z zasmolonej 4 napisał:

Kupiłem właśnie spellforce: złota edycja i kod seryjny na wewnętrznej stronie pudełka jest nie prawidłowy! Może mi ktoś
podać ten numer?
Z góry dziękuję.


Może coś porąbałeś z literami? 6 i G, 0 i o albo coś w tym stylu. Jak nie uda Ci się rozwiazać problemu to napisz do pomocy technicznej cp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 00:18, Monastor napisał:

Jeszcze raz problem z tamtym kufrem :/
Mam już kombinację pokręteł, używam jej i mam napisane że mechanizm zaskoczył, ale
coś jeszcze trzyma wieko i kufer spowrotem się zatrzaskuje.


a masz do niego klucz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się