Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

A kto mi wytłumaczy fabułę "Zakonu Świtu"? Po zabiciu Kowala Dusz, był tam jeden człowiek. Wiadomo kto :P Ale ską d on się tam wziął, jak i o co chodzi w tym filmiku na końcu? :D

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 14:39, kulfonito napisał:

A kto mi wytłumaczy fabułę "Zakonu Świtu"? Po zabiciu Kowala Dusz, był tam jeden człowiek.
Wiadomo kto :P Ale ską d on się tam wziął, jak i o co chodzi w tym filmiku na końcu? :D


polecam obejrzeć intro Zakonu Świtu - może troszkę Ci to rozjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intro początkowo jest powiązane z filmikiem końcowym. Jest to taka swoista pętle, na końcu Zakonu ten Mroczny przechodzi przez wrota do przeszłości i zamienia się w Rohena dobrego, po czym udaje się do wiezy aby przeszkodzić swojemu drugiemu "Ja" w wojnie przywołań. - i tą scenę oglądamy już w intrze początkowym, natomiast jako Rohen podąrza do wieży jest pokazane w filmie końcowym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 14:41, Azrathel napisał:

> A kto mi wytłumaczy fabułę "Zakonu Świtu"? Po zabiciu Kowala Dusz, był tam jeden człowiek.

> Wiadomo kto :P Ale ską d on się tam wziął, jak i o co chodzi w tym filmiku na końcu? :D


polecam obejrzeć intro Zakonu Świtu - może troszkę Ci to rozjaśni.



Obejrzałem. I? On się przeniósł w czasie, aby zdobyć tą księgę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah, no właśnie. z pętlą czasową jest taki problem, że diablo trudno ją komuś wytłumaczyć. ja nie umiem - więc sam musisz to zrozumieć. dodam tylko, że to jedno z najlepszych zakończeń w grach, jakie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 15:30, kulfonito napisał:

A powiedzcie mi czy Kampania Aryna jest trudna. Bo teraz jestem w hmmm... tej mapie po Szrenicy
(dobrze?).


trudna. IMO o wiele trudniejsza od Zakonu Świtu. szczególnie takie mapy jak Ogniste Kły i Rozpadlina Lodowego Tkacza mogą powodować, że na głowie pojawią się pasemka siwizny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2007 o 15:50, Azrathel napisał:

trudna. IMO o wiele trudniejsza od Zakonu Świtu. szczególnie takie mapy jak Ogniste Kły i Rozpadlina
Lodowego Tkacza mogą powodować, że na głowie pojawią się pasemka siwizny...

Nawet rację,ale i tak dużo łatwiejsza od tej trzeciej (nazyw zapomniałem) bo w Arynie cięzko jest tylko w tej mapie gdzie gramy mrocznymi elfami i mamy te ,,pochodnie'''' utzrymac tak żeby się paliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 17:33, Draxvoxdor napisał:

Nie gadaj ja na luzie przeszedłem tą misję. A kampanie Aryna wyjątkowo szybko, o połowę szybciej
niż zakon świtu.

Ja też,male z tych wszystkich w Arynie moim zdaniem była najcięższa do przejścia :) Ale i tak Zakon Świtu miał najlepszą kampanie-to było po prostu piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 14:39, kulfonito napisał:

A kto mi wytłumaczy fabułę "Zakonu Świtu"? Po zabiciu Kowala Dusz, był tam jeden człowiek.
Wiadomo kto :P Ale ską d on się tam wziął, jak i o co chodzi w tym filmiku na końcu? :D


Kiedyś pisałem moje zrozumienie tego zakończenia "świeżo" po przejściu Zakonu Świtu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=80&pid=3690 jak chcesz możesz przeczytać i poszukać także innych rozkminek na ten temat. Pamiętam też że Raylin, kiedyś też pisał swoją wersje zakończenia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem kody niechca mi dzialac ;/ wyskakuje mi error:funcion argumtnts expeced :last token real" ''<eof> at line 1 in string wiem ze kody to lamerstwo ale niemgoe przejsc 1 misji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 18:45, boduczek napisał:

Ja też,male z tych wszystkich w Arynie moim zdaniem była najcięższa do przejścia :)

Może to zależy od awatara. Najwięcej się napociłem walcząc z trollami w Granicy Bezcienia. Pochodnie w Ognistych Kłach to niezbyt trudna misja, w której można zdobyć niemało doświadczenia i trochę zaklęć. Nie wiem jak będzie dalej, bo dopiero właśnie ją ukończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak,zalezy to w pewnym stopniu od awatara,ale mnie wkurzało te zostawianie jednostek przy tych pochodniach,sama mapa jako taka była dosyc łatwa,ale jak szedłem zapalić ostatnią to zostało mi ledwie około 15 ludków.Więc to jest dla mnie ta trudność ;)
PS.A jakie wy najczęściej robicie awatary?Ja zazywczaj ciężki pancerz i lekki pancerz w jedym -fajna mieszanka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 13:54, boduczek napisał:

Tak,zalezy to w pewnym stopniu od awatara,ale mnie wkurzało te zostawianie jednostek przy tych
pochodniach,sama mapa jako taka była dosyc łatwa,ale jak szedłem zapalić ostatnią to zostało
mi ledwie około 15 ludków.Więc to jest dla mnie ta trudność ;)

Ja obstawiłem wszystkie pochodnie łącznie zaledwie 40 jednostkami i zginęła tylko jedna.

Dnia 09.04.2007 o 13:54, boduczek napisał:

PS.A jakie wy najczęściej robicie awatary?Ja zazywczaj ciężki pancerz i lekki pancerz w jedym
-fajna mieszanka .

Gram konsekwentnie magiem (czarna magia + magia umysłu). Aura kradzieży many zamienia niektórych wrogów w słabeuszy, chociaż moja postać do ofensywnych też nie należy. Jakie są korzyści z podanej przez Ciebie mieszanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam ja gram cieżozbrojnym + biała magia najprostsze rozwiązanie i korzystne ponieważ można jednostki leczyć i siebie i to skutecznie.Ale starałem sie grać magiem żywiołów ale to za mało hp ma no i właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mieszanka ciężkiego pancerza i lekkiego pancerze jest oczywista. Ciężki pancerz dlaje nam dostęp do najlepszych zbroi w grze, natomias lekki pancerze daje możliwość do zdobycia najlepszych broni i tarczy. ;)
Myślę jednak że taka postać jest dla tych którzy nie lubią bawić się w magię i na pewno postacią taką najlepiej gra się na początku gry, jednak pod koniec mag bije wojownika wyposażonego w ciężki i lekki pancerz, na głowę. Przynajmniej ja mam takie odczucia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się