Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza darmowy weekend z Counter-Strike: Global Offensive

50 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2012 o 15:21, Henrar napisał:

A weź im to tłumacz. Dla nich liczy się sam fakt, że są fanowskie mapy. A to, że większość
z nich jest na raz i nie nadaje się do poważnej gry, już się nie liczy. W końcu komu
zależy na jakości, ważna jest ilość -.-


Valve totalnie nie dodaje do TF2 co rusz nowe mapy od społeczności do oficjalnej kolejki map i całkowicie nie daje im jeszcze na tym zarobić, pozwalając każdemu graczu zakupić "znaczek" z którego 100% idzie do autorów map.

Społeczność może zrobić swietne jakościowo mapy. Jedne z najlepszych map w TF2: Steel, Harvest, Turbine, były robione przez społeczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 16:38, NBlast napisał:

Społeczność może zrobić swietne jakościowo mapy. Jedne z najlepszych map w TF2: Steel,
Harvest, Turbine, były robione przez społeczność.

Oczywiście, że może. Nie wyklucza to tego, co powiedział Henrar.

Fanowskich map w TF2 jest 17. Wszystkich map na TF2maps.com jest 2500 ( w zaokrągleniu). To, że 17 map jest świetnych, nie oznacza, że wszystkie 2500 map jest świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten cały CS to słaba gra. W ogóle mi się nie spodobał.

Lepszym tytułem z tych starszych gier jest Wolfenstein Enemy Territory, w to można było grać i grać. Ale Evenbalance wyłączył generowanie PB guid dla nowych więc pewnie długo gra nie pociągnie.. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 14:49, Skrzypiec napisał:


> No i CALE Battlefield premium(wszystkie dlc) mozna kupic za 90-100 zeta ..cena jak
za
> dawne dodatki a zawartosci juz 3 pierwsze DLC lacznie maja wiecej;p
>
Nie można, chyba że ruski kod lub promocja na originie.


aktualnie wydałem 100 zeta i nie nie jest to wersja z vpn proxy ;p Zreszta i 129 bym spokojnie dal za wszystkie 5 dlc gdybym nie znalazl taniej:) (ale od krypotreklamy sie powstrzymam;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 18:09, kuzyn123 napisał:

Lepszym tytułem z tych starszych gier jest Wolfenstein Enemy Territory, w to można było
grać i grać. Ale Evenbalance wyłączył generowanie PB guid dla nowych więc pewnie długo
gra nie pociągnie.. ;[


W tamtych czasach nie było lepszej sieciówki niż Counter-Strike. W czasach gdzie praktycznie nikogo nie było stać na własny komputer stacjonarny a kawiarenki internetowe miały swoje złote lata, to właśnie wtedy CS zarobił swoją popularność, która bije do dziś jako e-sport. A właśnie CS zawsze był w każdej praktycznie kawiarence. Dlaczego ? Bo to doskonała gra sieciowa, która umożliwiała granie po lanie a w cafe to aż się patrzy. Potem kolega-koledze dopowiedział i tak stała się wielka popularność :) Wolfenstein nawet nie dorastał mu do pięt. Nie mówią o Quake 3 Arena :) Ahh stare dobre czasy T.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mi mówił, że CS:GO ma być free to play. "Soon". Ktoś to potwierdzi? Bo szukałem wszędzie i zero informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam do tej bezsensownej dyskusji nt. CS 1.6 i CS:GO. Szybkie wyszukanie na allegro wskazało, że różnica cenowa wynosi 10 zł, więc nie ma co porównywać. 27 zł albo 37 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, pogralem troszkę i pierwsze wrażenie, że to jednak nie to samo to kiedyś... Następnego dnia włączyłem grę ponownie i wkręciłem się :) Trzeba troszkę pograć żeby się przestawić, ale suma sumarum to ciągle jest ten sam niezmienny CS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować