Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Powiedz mi czy masz może takie podobne objawy? Tylko, że jest to inna część Settlersów i zamiast niebieskiego powinna być czarna ziemia ;)
Odpisz szybko :-) Bo Czekam :P Settlersmaniak taki jak Ty :D

20070530201157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skad ja znam ten screen?? :D a no tak bo ja go zrobilem :p wystarczylo wgrac najnowsze sterowniki i pykalo. tyle ze potem na serverach wszyscy mieli viking i nie bylo z kim grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 21:29, CrazyBaran napisał:

Skad ja znam ten screen?? :D a no tak bo ja go zrobilem :p

Masz rację od Ciebie go wziąłem, dzięki za użyczenie go bez pytania :)

Dnia 30.05.2007 o 21:29, CrazyBaran napisał:

wystarczyło wgrać najnowsze sterowniki

Nom :) i po problemie :D

Dnia 30.05.2007 o 21:29, CrazyBaran napisał:

i pykalo.

Super :D

Dnia 30.05.2007 o 21:29, CrazyBaran napisał:

tyle ze potem na serwerach wszyscy mieli viking i nie było z kim grac.

Ja z Tobą pogram jak tylko zaczną się wakacje :-) Chyba się nie boisz? :P Pamiętaj nie pękaj, jesteśmy umówieni! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 09:12, Sephirath napisał:

Hej! Ja też chcę pograć :)

:)

Dnia 31.05.2007 o 09:12, Sephirath napisał:

Mogę w III, IV i V stawić Ci czoła, przy czym może przez 20 minut mnie nie pokonasz :p


A tam przeciwko polakom nie grywam :) Nie daje mi to żadnej satysfakcji, postawimy serwer 2 na 2 dobierzemy sobie jakichś Niemców przeciwko nam i będzie super! :-) Oj będzie niezłe lanie na kolanie dla nich od nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Gdybym nie wyjeżdżał z Polski, to mógłbym Wam stawić czoła w III lub IV ;) HotK nie uznaję za Settlersy, więc odpada. Może na koniec sierpnia coś się znajdzie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gra online, a mianowicie z programem Blue Byte Game Channel.
Konto utworzyłem, zarejestrowałem również bezproblemowo Settlers 4. Po włączeniu BBGC, program znajduje jakieś aktualizacje, jednakże nie są pobierane i po minucie wyskakuje okienko z informacją o utracie połączenia z serwerem. Mimo wszystko mogę się zalogować do BBGC, przy próbie zmiany pokoju wyskakuje błąd i następuje zamknięcie programu.
Czy do gry online program BBCG musi być zaktualizowany? Nie mam żadnego firewalla, a internet mam od Chello.

20070601094551

20070601094709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa ja bym pogral sobie w settlers 2 przezz neta. hmmm.....dziwie sie sobie ze mam wszystkie dodatki do Setlers IV (oprocz jednego nowy swiat czy jakos tak chyba nigdy nie ukazal sie w polsce) i nie gralem przez neta bedzie trzeba sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze trzeba się dowiedzieć jaką mamy wersję gry (jeżeli ekstra klasyki next to mamy wersje najnowszą i patcha nie trzeba) w przypadku starych premierowych wydań gry z 2003 roku to trzeba zainstalować najnowszego patcha którego możecie ściągnąć z tego adresu=> http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=695 Następnie należy włączyć Settlersów 4, po czym należy wejść w "Wielu graczy"

Następnie klikamy na grę internetowa symbolizowana komputerkiem i globusem.

Wtedy nastąpi zamkniecie sie programu i ukazanie sie na pulpicie tego okienka... na którym należy kliknąć "new login"

Później otworzy Wam sie wasza przeglądarka internetowa a w niej strona internetowa.

W kratce "Nick name" wpisujecie swój nick który będzie wam slużył do logowania sie na kanale BBGC. W kratce "password" wpisujecie hasło dzięki któremu później będziecie mogli uzyskać dostęp do waszego profilu. W kratce "Confirm" Musicie jeszcze raz wpisać wcześniej podane hasło. A w kratce "E-Mail" wpisujecie wasz adres e-mail na który chcecie żeby przyszedł Wam wasz link aktywacyjny, który udostępni finalizacje tworzenia konta.
Po wpisaniu tych danych przyciskacie na "I am over 13 yrs old, submit new profile". Gdy to uczynicie pokaże Wam sie taka informacja, że wszystko poszło dobrze.

Następnym krokiem będzie zalogowanie sie do waszej skrzynki mailowej. Powinna na nią przyjść wiadomość z takim długim kodem kodem.

Należy kliknąć na podany tam link w którym występuje wyraz "Activate". Po kliknięciu tego linka otworzy Wam sie strona internetowa.

Następną czynnością będzie logowanie sie na kanale BBGC. Aby tego dokonać należy wpisać dane które podalismy przy zakladaniu konta w to okienko gdzie naciskalismy "new login" Jezeli je ktos zamknal to nic nie szkodzi mozna je otwozyc poprzez wejscie w Settlersow 4 wybranie trybu gry wieloosobowej nastepnie wybraniu gry internetowej.

Tam patrzymy czy mamy zaznaczonal zakladke "Register". Jesli tak to zmieniamy "product" na "SettlersIV" a nastepnie klikamy przycisk "Submit".
Teraz naszym zadaniem jest wpisanie waszego unikatowego Klucza produktu który znajduje sie na waszych oryginalnych pudelkach z gry :).

Nastepnie klikamy na przycisk "submit".
Po wpisaniu i zatwierdzeniu klucza produktu pokaze Wam sie informacja, że konto jest w pełni aktywowane.

Teraz musicie zamknac okienko BBGC wejsc w Settlers 4 wybrac gre wieloosobowa nastepnie gre internetowa i ponownie sie zalogowac. Wtedy bedziecie mieli juz zakladke "play" ktora umozliwi wam granie przez internet. Dokladnie taka jak widac na screenie :)

A teraz jeszcze wytlumacze, po co sa ponumerowane ikonki widoczne na screenie.
1. tym przyciskiem tworzysz nowy serwer.
2. tym sie dolaczasz do istniejacych juz serwerow.
3. tym odświeżasz liste serwerow.

Pozdrawiam!

Ps: Gdy mamy najnowszego patcha to gdy BBGC chce się zaktualizować klikamy po prostu nie, nie pozwalam Ci się zaktualizować :)

Życzę miłej gry. W razie pytań, pisz!

20070601151844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 14:57, CrazyBaran napisał:

taaa ja bym pogral sobie w settlers 2 przezz neta. hmmm.....dziwie sie sobie ze mam wszystkie
dodatki do Setlers IV (oprocz jednego nowy swiat czy jakos tak chyba nigdy nie ukazal sie
w polsce) i nie gralem przez neta bedzie trzeba sprobowac.


Właśnie w S4 przez neta to moim zdaniem najfajniej się gra, dużo ciekawiej niż w S2 :) S5 też jest fajne, bo wymaga sprytnej strategi i planów bitewnych, trzeba czasem mocno zaskoczyć nieprzyjaciela.. Świetna gra, nie wiem czemu się ludzie tak jej czepili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 15:30, Kamil.i.Maciek napisał:

Właśnie w S4 przez neta to moim zdaniem najfajniej się gra, dużo ciekawiej niż w S2 :) S5 też
jest fajne, bo wymaga sprytnej strategi i planów bitewnych, trzeba czasem mocno zaskoczyć nieprzyjaciela..
Świetna gra, nie wiem czemu się ludzie tak jej czepili :(


A ja mógłbym grać w jakąś grę(np settlers) przez internet, jak mam internet 256 i wewnętrzne IP???
Chciałem zagrać z kolegą w warlords3, to jak ktoś założył grę, to drugi nie mógł jej znaleźć.
Może dałoby się przez hamachi, ale mój kolega zapomniał hasła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 15:53, Paweł10 napisał:

A ja mógłbym grać w jakąś grę(np settlers) przez internet, jak mam internet 256 i wewnętrzne
IP???
Chciałem zagrać z kolegą w warlords3, to jak ktoś założył grę, to drugi nie mógł jej znaleźć.
Może dałoby się przez hamachi, ale mój kolega zapomniał hasła:(


Settlers Dziedzictwo Królów i Settlers II 10-lecie :) Grać będziesz mógł, ale tylko wtedy jak się dołączysz do czyjegoś hosta. Sam nie będziesz mógł postawić hosta, ale da się z tym jakoś żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak do piątej części nic nie mam. Pierwsza strategia w któr pykałem przez neta. A co do IV zaraz robie konto na BBGC i pykam.
P.S. Zawsze mnie zastanawiało....bo jak mam opakowanie do płyty Trojan i Elixiru mocy to z tylu jest Trojanin który stoi obok KONIA trojańskiego. Przeszedłem misje trojan ale nigdy nie odkryłem możliwości stworzenia go. Jest to wogle możliwe?? jak tak, to jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde cos jest nie tak wpisuje numer z plyty i pojawia sie: Your serial number xxxx-yyyy-zzzz-wwww-qqqq has been registered already. Please contact our hotline. Oczywiscie pod numerami jest kod.Czy to oznacza ze jush ten kod ktos wykorzystal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 18:56, CrazyBaran napisał:

Kurde cos jest nie tak wpisuje numer z plyty i pojawia sie: Your serial number xxxx-yyyy-zzzz-wwww-qqqq
has been registered already. Please contact our hotline. Oczywiscie pod numerami jest kod.Czy
to oznacza ze jush ten kod ktos wykorzystal??


A odebrałeś e-maila? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką małą prośbę.
Czy ktoś komu dobrze działa program BBGC(tzn. jest zaktualizowany i może grać w sieci), mógłby mi przesłać go na maila? (antymon33@wp.pl)?

Bo w sumie cała rejestracje mam za sobą, ale szwankuje mi program.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować