Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

w niczym :) tylko mnie po prostu ciekawosć żerała :)

czy wogole jacys ludzie w to grają prze neta ? Raz weszłem i tylko jeden serw na ktorego nie dało sie wejść .



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 19:59, Ryan Kam napisał:

w niczym :) tylko mnie po prostu ciekawosć żerała :)

Aaaahaa...:P

Dnia 13.06.2007 o 19:59, Ryan Kam napisał:

czy wogole jacys ludzie w to grają prze neta ? Raz weszłem i tylko jeden serw na ktorego nie
dało sie wejść .

Pewnie, że dużo ludzi gra :) Trzymaj http://www.e-euro-2012.com.pl/settlers tutaj poznasz fajnych ludzi co fajnie grają właśnie w trzecią część! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem rejestruje gre settlers 4 wpisuje kod podany na ksiązeczke i gdy włączam gre i chce sie połączyc nie
moge do nikogo dołączyc ani nikt do mnie.Co mam zrobic by wszystko działało dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Settlersach 2 - 10-lecie jest tylko 10 misji?!? Bo jestem w 6 i boje się że to tylko zabawa na 3 dni za którą zapłaciłem ponad 40 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie dotyczące trzeciej serii tej gry. Czy towar, który zwiniemy złodziejem wrogowi można upuścić w innym miejscu niż nasze terytorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 12:33, misioo napisał:

W Settlersach 2 - 10-lecie jest tylko 10 misji?!? Bo jestem w 6 i boje się że to tylko zabawa
na 3 dni za którą zapłaciłem ponad 40 zeta.


Zawsze przecież są skirmishe:) No i musisz przyznać, że 40zł to jednak cena niezbyt wygórowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:40, Hoplita napisał:

Mam małe pytanie dotyczące trzeciej serii tej gry. Czy towar, który zwiniemy złodziejem wrogowi
można upuścić w innym miejscu niż nasze terytorium?


Niestety nie można. Złodziej upuści skradzioną rzecz dopiero gdy znajdzie się na twoim terytorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 21:18, ChrisBgnr napisał:

No i musisz przyznać, że 40zł to jednak cena niezbyt wygórowana:)

Niezbyt wygórowana cena?!? Za 10 misji?? Czułem się jakbym w demo grał. To już w Settlersach 1 było conajmniej 5x więcej gry. Ale widać taka polityka BB, zrobić niedokończoną grę i od razu wydać dodatek, który będziesz musiał kupić jeśli już kupiłeś podstawkę, bo inaczej sobie nie pograsz za wiele... Żenada,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:15, misioo napisał:

> No i musisz przyznać, że 40zł to jednak cena niezbyt wygórowana:)
Niezbyt wygórowana cena?!? Za 10 misji?? Czułem się jakbym w demo grał. To już w Settlersach
1 było conajmniej 5x więcej gry. Ale widać taka polityka BB, zrobić niedokończoną grę i od
razu wydać dodatek, który będziesz musiał kupić jeśli już kupiłeś podstawkę, bo inaczej sobie
nie pograsz za wiele... Żenada,


Zawsze w Settlersach (podstawka) były krótkie kampanie, mimo wszystko zawsze było te 30 godzin dobrej zabawy :) Oprócz kampanii mamy również do wyboru mapy losowe oraz najlepsze - darmowy serwer do gier przez neta, bo nie ma co ukrywać, jeżeli chcesz się z kimś zmierzyć na bardzo wysokim poziomie to najlepiej właśnie zagrać z człowiekiem, a nie z głupkowatym komputerem :>

Wyjątkiem ma być nowa szósta część "Wzlot Królestwa" bowiem zawierać będzie 17 misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 11:18, Yorg30 napisał:

Kamil i Maciek kiedy Wikingowie ukażą się w Polsce?Czekam z milionową grupą Settlersmaniaków!!!!


Tak wyjdą w fajnej cenie, kiedy? Wkrótce! :) Myślę, że to kwestia kilku tygodni, sorry, że tak długo, ale jest bardzo dużo dialogów do przetłumaczenia, jednak zapewniam, że efekt jest wspaniały (grałem po niemiecku) i naprawdę wciąga. Pocieszę jeszcze, że Anglicy do tej pory jeszcze tej gry nie mają i wszystko na to wskazuje, że my Polacy będziemy szybsi :)

Pozdrawiam
K.

20070704140043

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 17:45, miltak napisał:

Mam problem rejestruje gre settlers 4 wpisuje kod podany na ksiązeczke i gdy włączam gre i
chce sie połączyc nie
moge do nikogo dołączyc ani nikt do mnie.Co mam zrobic by wszystko działało dobrze??


Jaki masz ip zewnętrzny czy wewnętrzny? Masz włączonego firewalla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 12:29, Azazell3 napisał:

coś nowego o Settlers 6 ?


Tak, uzgodniłem z Blue Byte bardzo wiele, fajnych i fanowskich rzeczy. Aczkolwiek muszę załatwić jeszcze sporo rzeczy z CDP. Mam nadzieję, że pójdzie wszystko b. dobrze i profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 14:11, Kamil.i.Maciek napisał:

> coś nowego o Settlers 6 ?

Tak, uzgodniłem z Blue Byte bardzo wiele, fajnych i fanowskich rzeczy. Aczkolwiek muszę załatwić
jeszcze sporo rzeczy z CDP. Mam nadzieję, że pójdzie wszystko b. dobrze i profesjonalnie :)


a kiedy premiera ? :D oraz czy coś sie zmieniło jesli chodzi o wymagania sprzętowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 14:35, Azazell3 napisał:

a kiedy premiera ? :D oraz czy coś sie zmieniło jesli chodzi o wymagania sprzętowe ?


Niemcy 31 Wrzesień
Anglia 11 Listopad
Polska Listopad/Grudzień/Styczeń - Tutaj nie wiem dokładnie

Zmieniło się, ale o tym troszkę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:03, Kamil.i.Maciek napisał:

> a kiedy premiera ? :D oraz czy coś sie zmieniło jesli chodzi o wymagania sprzętowe ?

Niemcy 31 Wrzesień
Anglia 11 Listopad
Polska Listopad/Grudzień/Styczeń - Tutaj nie wiem dokładnie

Zmieniło się, ale o tym troszkę później :)


zmieniły się wymagania jejj pisz ;( bo tu szajby dostaje ;(

Angielska wersja dopieroo w Listopadzie ???????? oszaleli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować