Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2007 o 14:47, Kamil.i.Maciek napisał:

To może zaczniemy od tego jaki ma ip publiczny (zewnętrzny) prywatny (wewnętrzny) :)
Przy prywatnym (wewnętrznym) gra w sieci Ci nie pójdzie :(
PS: Zawsze wydawało mi się, że Hamachi służył do gry przez sieć LAN, BBGC (Blue Byte Game Chanel)
raczej nie obsłuż.

Pozdrawiam!


To fajnie ze nie wiesz doczego jest Hamachi :/ Hamachi tworzy sztuczną siec LAN miedzy kompami, wtedy kompy widzą się nie ważne czy podłączysz sie przez opcję LAN czy przez lobby, niestety przez opcje lan zawsze wywala hosta a przez lobby mam ten dziwny problem ze nikogo niewidze po wejsciu do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na Twoje zdanie z założonego przez Ciebie tematu.

Jaką masz wersję Settlersów? A dokładniej kiedy została wydana seria, w której się ukazali? Po macu 2004? Jeśli tak, to nie instaluj żadnych patchy, ani nic takiego. Jeśli to zrobiłeś, przeinstaluj grę. Jeśli tego nie uczyniłeś, a w oknie kampanii nie masz do wyboru misji z dodatków, również przeinstaluj całą grę. Czasami to pomaga.

Jak to nic nie dała, zgłoś się do nas ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:53, PolishWerewolf napisał:

Odpowiadając na Twoje zdanie z założonego przez Ciebie tematu.

Jaką masz wersję Settlersów? A dokładniej kiedy została wydana seria, w której się ukazali?
Po macu 2004? Jeśli tak, to nie instaluj żadnych patchy, ani nic takiego. Jeśli to zrobiłeś,
przeinstaluj grę. Jeśli tego nie uczyniłeś, a w oknie kampanii nie masz do wyboru misji z dodatków,
również przeinstaluj całą grę. Czasami to pomaga.

Jak to nic nie dała, zgłoś się do nas ponownie :)

wersja V2.50.1516 Nie wiem ale wiem ze jest to (extra klasyka gier komputerowych next) czyli oryginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli posiadasz najnowszą. Nie instalowałeś żadnych patchy, tak?

Spróbuj przeinstalować grę. Opcje wyboru misji powinieneś mieć w menu kampanii. Jeśli ich tam nie ma, to musisz mieć błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:05, PolishWerewolf napisał:

Czyli posiadasz najnowszą. Nie instalowałeś żadnych patchy, tak?

Spróbuj przeinstalować grę. Opcje wyboru misji powinieneś mieć w menu kampanii. Jeśli ich tam
nie ma, to musisz mieć błąd.

Najnowsza , nie instaloałem zadnych patchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2007 o 17:53, PolishWerewolf napisał:

Jak to nic nie dała, zgłoś się do nas ponownie :)

przeinstalowalem ale nadal nigdzie tego nie widze co zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, a może jesteś przekonany, że każdy dodatek ma inną ikonkę i inny interfejs
Zobacz na screena zaznaczyłem Ci na czerwono gdzie są dwa dodatki po zainstalowaniu gry Settlers IV Złota Edycja :)

Pozdrawiam!

20070313185402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jest to temat o wszystkich settlersach to także i o VI :)
CZy są jakieś wiadomości o wydaniu ich w Polsce ? I kiedy premiera na świecie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:54, Kamil.i.Maciek napisał:

Cześć, a może jesteś przekonany, że każdy dodatek ma inną ikonkę i inny interfejs
Zobacz na screena zaznaczyłem Ci na czerwono gdzie są dwa dodatki po zainstalowaniu gry Settlers
IV Złota Edycja :)

Pozdrawiam!

A ja tego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:56, Super gość napisał:

Czy są jakieś wiadomości o wydaniu ich w Polsce ? I kiedy premiera na świecie ? :P


W Polsce wyda gre CD Projekt :) Premiera na świecie ma się odbyć w Lipcu 2007 roku :> Możliwe, że UbiSoft przełoży datę premiery ze względu na sezon ogórkowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:54, Kamil.i.Maciek napisał:

Cześć, a może jesteś przekonany, że każdy dodatek ma inną ikonkę i inny interfejs
Zobacz na screena zaznaczyłem Ci na czerwono gdzie są dwa dodatki po zainstalowaniu gry Settlers
IV Złota Edycja :)

Pozdrawiam!

Dlaczego nie działają mi dodatki?? Co zrobic by dzialaly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluh poprzez Mój komputer ==> Panel Sterowania ==> Dodaj usuń programy całego Settlers IV.
Uruchom ponownie komputer.
Zainstaluj grę jeszcze raz tym razem wszystko rób dokładnie, czytaj wszystko ze zrozumieniem, powinno się bardzo dobrze zainstalować :->
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no kurde a na moje znacznie trudniejsze i gorsze pytanie nikt nie umie odpowiedziec, nawet de przyglupy z CDprojekt -_- jeszcze nikomu nie odpowiedzieli na pytanie z tego co wiem po forach :/ ja pier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wyzywaj pracowników firmy, niczym sobie na takie traktowanie nie zasłużyli.
Po drugie jutro postaram się coś poszukać na niemieckich forach, myślę, że na pewno coś dla Ciebie znajdę :)
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować