Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe Złote Edycje! Świąteczna oferta firmy CD Projekt! Zamów już dziś!

36 postów w tym temacie

cieszę się z wydania gothic''a w złotej edycji, bo czekałem az wszystkie części będą w jednym egzemplarzu, ale jestem bardzo zawiedziony że brakuje w tej edycji gothic''a I, dlaczego? pierwsza część jest najleprza z serii i jej brakuje, oj cdprojekt naprawde się zawiodłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nieco lepsza jest dwójeczka, czuć w niej większą swobodę niż w jedyneczce :) Ale chwała pierwszej części za to, że powstała i za to że zapoczątkowała największą komputerową przygodę wszechczasów! :) Tymczasem czekam na Gothic ]I[ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne edycje, reedycje, packi reedycji, wirtualne pieniądze, świąteczne promocje w październiku itd. itp.

A gdzie nowości?

Coś mi się wydaje, że CDP raczej na pewno nie będzie dystrybutorem roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wreszcie będę miał szansę kupić Warmłotka :) Zostałem ostatnio do tego przekonany...

Po co CDP tytuł wydawcy roku ? Pasują Ci gry, które wydają ? No i o to idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, 17 listopada ? Wtedy powinno mnie być stać ;-) Trzeba się tylko zdecydować Settlers czy Warhammer... Ehh będzie ciężko, ale chyba zacznę od Warhammera, którego zresztą podstawkę miałem niedługo brać, ale chyba się wstrzymam w takim razie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe Złote Edycje są wypasione. Ja sobie chyba już w tym tygodniu zamawiam Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault + Warhammer 40,000: Dawn of War za 99.90. Tylko jedno pytanko. Następująco chciał bym wiedzieć ile dostane wPLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 17:22, Konrad512 napisał:

Według mnie nieco lepsza jest dwójeczka, czuć w niej większą swobodę niż w jedyneczce :) Ale chwała pierwszej części za
to, że powstała i za to że zapoczątkowała największą komputerową przygodę wszechczasów! :) Tymczasem czekam na Gothic ]I[
:))

Poprostu II nie ma takiej liniowej fabuly jak I! Ale ja szczeze mowiac wole I niz II! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować