Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Genialne? Ja to nazywam "Efektem nudy" :P Jestem mocno ograniczony w kwestii forum, albowiem mam zakaz na kompa :/ teraz "sprawdzam pocztę" i udało mi się wbić na forum, ale nie mam szans na odpalenie jakiejkolwiek gry :| Dopiero w weekend będę mógł byc aktywniejszy... Jedyne co sprawdzam to czy demo jest... A poza tym nie ma uzywania PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 19:40, RX-8 napisał:

Genialne? Ja to nazywam "Efektem nudy" :P Jestem mocno ograniczony w kwestii forum, albowiem
mam zakaz na kompa :/ teraz "sprawdzam pocztę" i udało mi się wbić na forum, ale nie mam szans
na odpalenie jakiejkolwiek gry :| Dopiero w weekend będę mógł byc aktywniejszy... Jedyne co
sprawdzam to czy demo jest... A poza tym nie ma uzywania PC...



Znasz ten ból,co nie?Ja teraz przebywam na forum,tak jak ty nie mogę właczyć żadnej gry,ale za to w piatek i sobote moge grac do 5 nad razem:P

Widziwłem ten teledysk Zauriego(Chyba) i mnie oczarował.Niesamowicie złączone i dobrane trailery z NFS Carbon.No i pikna muzyczka.Od 1 wejrzenia się w niej zakochałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy sobie mówicie o jakichś klapach(vide post Marcosa,s.97),amnie by się przydał tuning ''''wewnętrzny''''jakieś fotele,deski rozdzielcze etc.pewnie wy powiecie,że coś takiego to bzdura,ale dla mnie taki bajer to by było coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:07, krzysztof wytr napisał:

Wy sobie mówicie o jakichś klapach(vide post Marcosa,s.97),amnie by się przydał tuning ''''wewnętrzny''''jakieś
fotele,deski rozdzielcze etc.pewnie wy powiecie,że coś takiego to bzdura,ale dla mnie taki
bajer to by było coś



W takiej wysokobudżetowej grze nie ma na takie miejsce rzeczy:PJest to..hmm...zbyt dresiarskie i okropnie tandetne.Co najwyżej w jakiejs taniej grze w jakims wydaniu gazetowym,ale nie w przecudnym Carbonie!:D
To moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2006 o 20:10, NyGgA MiLy napisał:

W takiej wysokobudżetowej grze nie ma na takie miejsce rzeczy:PJest to..hmm...zbyt dresiarskie
i okropnie tandetne.Co najwyżej w jakiejs taniej grze w jakims wydaniu gazetowym,ale nie w
przecudnym Carbonie!:D
To moje zdanie:)

taaa..jasneee myslisz,że jakiegoś dresa stać na cos takiego??...no nie wieem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2006 o 20:12, krzysztof wytr napisał:

taaa..jasneee myslisz,że jakiegoś dresa stać na cos takiego??...no nie wieem



Mozliwe...nie znam tego ''''biznesu'''' wiec moze masz racje.Ale w Carbonie nie wyobrażałbym sobie czegos takiego.No,moze fotele byłyby na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 20:15, NyGgA MiLy napisał:


>

Dnia 18.10.2006 o 20:15, NyGgA MiLy napisał:



Mozliwe...nie znam tego ''''biznesu'''' wiec moze masz racje.Ale w Carbonie nie wyobrażałbym
sobie czegos takiego.No,moze fotele byłyby na miejscu.

no..w każdym razie szanuję twoje zdanie,spoko ziom z ciebie(ciągle zmieniasz avata...dziwne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 19:01, Blade2 napisał:

> W wersji na PSP jest dodatkowo Chevrolet Cobalt SS z 2006 roku.
>
> Tylko przypominam, ze niektóre ukażą się tylko w edycji kolekcjonerskiej :/
Ale o ile się nie mylę to podawałeś już tą listę jakieś dwie strony wcześniej. Nie musisz pisać
listy na każdej stronie tematu...

No sorka, ale jakbyś przeczytał całego posta to byś wiedział wszystko...po pierwsze w poprzedniej liście którą umieściłem dzisiaj było 40 samochodów, a jak wróciłem ze szkoły to juz 54 więc umieściłem tego posta. 14 aut robi jednak różnicę :)

P.S. Wystarczy przeczytać cały post lub zajrzeć na poprzednia strone w moim przypadku...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - te screeny na pewno nie prezentują wszystkich aut, ponieważ barkuje tam kilkunastu aut, o którch bycie w grze wiemy od EA - min. Alfa Brera, Mercedes SL, czy Chrysler 300c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 11:05, StyczeK napisał:

http://www.nfsplanet.com/nfsc_screens.php?lang=eng&id=8

Ja naliczyłem tam kilka nowych aut- Pontiac GTO, Infiniti G35, Toyota MR, oraz kilka m,uscle,
ktorych nie widzialem wczesniej, ale również nie potrafię określic, jakie to modele, gdyż nie
znam się na nich ;P


Tam jest Mazda RX-8 i Chevy Camaro SS[ chyba ''67 r.]. a ta suka [ radiowóz] to Dogde Charger chyba on był w MW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 12:12, DamianBO napisał:

Tam jest Mazda RX-8 i Chevy Camaro SS[ chyba ''67 r.]. a ta suka [ radiowóz] to Dogde Charger
chyba on był w MW

No no...nie podoba mi się twoje zachowanie i dziwi mnei że nei dostałeś jeszcze degrada. Oto wycinka z regulaminu:

Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie

* ''''stosowanie słów uznawanych za niekulturalne we własnych wypowiedziach, a szczególnie kierowanie takich słów pod adresem innych osób.''''

Jeżeli się nie dostosujesz do tego regulaminu moze źle się skończyć twoje pobyty na forum gram.pl :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 11:05, StyczeK napisał:

http://www.nfsplanet.com/nfsc_screens.php?lang=eng&id=8

Ja naliczyłem tam kilka nowych aut- Pontiac GTO, Infiniti G35, Toyota MR, oraz kilka m,uscle,
ktorych nie widzialem wczesniej, ale również nie potrafię określic, jakie to modele, gdyż nie
znam się na nich ;P


ja tam cała liste mam

Exotics:
Alfa Romeo Brera (2005)
Aston Martin DB9 (2004)
Audi Le Mans Quattro (2007)
Corvette Z06 (2006)
Dodge Viper (1998)
Ford GT (2005)
Koenigsegg CCX (2006)
Lamborghini Gallardo (2003)
Lamborghini Murcielago (2004)
Lotus Elise 111R (2004)
Lotus Europa S (2006)
Mercedes-Benz CLK 500 (2005)
Mercedes-Benz SL65 AMG (2005)
Mercedes-Benz SLR McLaren (2004)
Pagani Zonda F (2005)
Porsche Carrera GT (2005)
Porsche Cayman S (2006)

Import Tuner:
BMW M3 GTR (2003)
Lexus IS300 (2004)
Mazda 3 (2004)
Mazda RX-7 (1999)
Mazda RX-8 (2004)
Mitsubishi Lancer EVO IX (2005)
Mitsubishi Eclipse GT (2006)
Mitsubishi Eclipse (1999)
Nissan 350Z Fairlady Z (2004)
Nissan Skyline GT-R R34 (1999)
Renault Clio V6 (2005)
Subaru Impreza WRX (2006)
Toyota Altezza (2004)
Toyota Supra (1998)
Toyota Corolla (2004)
Toyota MR2 (2004)
Volkswagen Golf R32 (2005)

Muscle Cars:
Chevelle SS (1970)
Chevrolet Camaro SS (1967)
Chrysler 300C SRT 8 (2006)
Dodge Challenger Concept (2006)
Dodge Charger SRT8 (2007)
Dodge Charger R/T (1969)
Ford Mustang GT (2006)
Ford Mustang Shelby GT- 500 (2007)
Plymouth Hemi Cuda (1970)
Shelby GT-500 (1967)
Vauxhall Monaro (2005)

TO NIE JEST JESZCZE PEŁNA LISTA WÓZKÓW :D ALE BĘDZIE BANIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 13:35, kongrad napisał:

ja tam cała liste mam

Kolego nie spamuj!! Cgociażby na tej stronie jest lista samochodów którą sam zrobiłem więc po co wklejasz kolejna tą sama? T ojest spam, a to jest tutaj karane i radzę ci się przystosować! Jeżel inei widzisz to masz tu linka http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8060&pid=1957 <---lista samochodów
Poza tym twoja lista przedstawia około 45 samochodów a moja 54 czyli nie musisz usuwać samochodów, żeby się później inni mylili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 14:54, NyGgA MiLy napisał:

Neeeew INFO!!!


Podbane z NeedForSpeed.pl

http://www.needforspeed.pl/news.php?readmore=570--Info o weksji kolekcjonerskiej.Nieciekawie,tylko
500 sztuk:(

http://img120.imageshack.us/img120/2043/pcengsv2.jpg--Jego okładka
Niezbyt ciekawie...

Właśnei o tym czytałem..blee :/ po angielsku. Nieciekawie :P Jednak kupię zwykłą wersje, bo nei chcę anglika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2006 o 14:55, speedraid napisał:

Właśnei o tym czytałem..blee :/ po angielsku. Nieciekawie :P Jednak kupię zwykłą wersje, bo
nei chcę anglika :D



:P

Ja chyba tez kupie normalna,ale jak sie załapie na Kolekcjonerska,to kupie tą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować