Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Mam bardzo poważny problem: Gdy wychodze z Carbona i chce go włączyć ponownie pisze ze wczytano tylko jak nacisne enter gra wywala sie do windowsa i nie wyskakuje zaden komunikat. Co robić ??? Błagam o pomoc !!
PS: mam patcha 1.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 15:17, Czarkinson napisał:

Mam bardzo poważny problem: Gdy wychodze z Carbona i chce go włączyć ponownie pisze ze wczytano
tylko jak nacisne enter gra wywala sie do windowsa i nie wyskakuje zaden komunikat. Co robić
??? Błagam o pomoc !!
PS: mam patcha 1.3

sprobuj ponownie zainstalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziomu trudności raczej nie da się zmniejszyć, przynajmniej ja o tym nie słyszałem...
A może jeździsz za słabym autem? Ja w tym wyścigu jeździłem Viperem i było całkiem łatwo, polecam zakupić ten samochód! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 20:05, kuko7 napisał:

Poziomu trudności raczej nie da się zmniejszyć, przynajmniej ja o tym nie słyszałem...
A może jeździsz za słabym autem? Ja w tym wyścigu jeździłem Viperem i było całkiem łatwo, polecam
zakupić ten samochód! :)


Ja jezscze tym na lamborgine czy jakos tak wszystko na maxa podobne staty do tego mercedesa najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, no to jeździsz jeszcze lepszym autem, niż to, które Ci proponowałem. W takim razie nie powinieneś mieć specjalnych trudności z pokonaniem głównego bossa, tu liczy się tylko umiejętność prowadzenia. Bez obrazy oczywiście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem gdy wymienialem dysk to moje zapisy przenioslem na plyte i gdy zainstalowalem carboa i wkleilem zapisy do folderu i wlaczylem gre to pisze mi ze zapiszy nie moga byc wczytane czy jakos tak Co zrobic zebym mogl dalej grac na swoich zapisach. Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 20:12, kuko7 napisał:

Lol, no to jeździsz jeszcze lepszym autem, niż to, które Ci proponowałem. W takim razie nie
powinieneś mieć specjalnych trudności z pokonaniem głównego bossa, tu liczy się tylko umiejętność
prowadzenia. Bez obrazy oczywiście. :)


Nie no bo probowalem 3 razy i wtopilem wiec wiesz, zabardzo sie do tego nie przylozylem a co bylo na koncu bo chce usunac gre? Daj w spojlerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pinu sciągnij save editor lubhex editor i w tym piewczym zmień serial na taki jaki masz na pudełku a tym drugim programie to otwórz zapis i masz po prawej swój serial wchodzisz do katalodu z grą do support chyba i tam będzie co takiego jak nfs cd-key czy jakoś tak otwórz to i tam przepisz tego cd-keya z zapisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 20:15, pinu? napisał:

witam mam problem gdy wymienialem dysk to moje zapisy przenioslem na plyte i gdy zainstalowalem
carboa i wkleilem zapisy do folderu i wlaczylem gre to pisze mi ze zapiszy nie moga byc wczytane
czy jakos tak Co zrobic zebym mogl dalej grac na swoich zapisach. Prosze o odpowiedz.



Parę stron wczesniej napisałem co z tym zrobic :/
Ludzie, zanim coś napiszecie, poszukajcie, czy ktos juz nie zadał takiego pytania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 14:52, StyczeK napisał:

> witam mam problem gdy wymienialem dysk to moje zapisy przenioslem na plyte i gdy zainstalowalem

> carboa i wkleilem zapisy do folderu i wlaczylem gre to pisze mi ze zapiszy nie moga byc
wczytane
> czy jakos tak Co zrobic zebym mogl dalej grac na swoich zapisach. Prosze o odpowiedz.



Parę stron wczesniej napisałem co z tym zrobic :/
Ludzie, zanim coś napiszecie, poszukajcie, czy ktos juz nie zadał takiego pytania :/

Nie moge znalesc mozesz jeszcze raz podac jak rozwiazac ten problem prosze cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 20:17, mustang1924 napisał:

> Lol, no to jeździsz jeszcze lepszym autem, niż to, które Ci proponowałem. W takim razie
nie
> powinieneś mieć specjalnych trudności z pokonaniem głównego bossa, tu liczy się tylko
umiejętność
> prowadzenia. Bez obrazy oczywiście. :)
>

Nie no bo probowalem 3 razy i wtopilem wiec wiesz, zabardzo sie do tego nie przylozylem a co
bylo na koncu bo chce usunac gre? Daj w spojlerze:)

mialem identyko.:) A to dlatego ze masz za mocne auto labordzini bardzo trudno utrzymac przy drodze bo jest za szybkie:) Zmien na suaru impereza stuninguj je na maxa i sporobuj ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 11:56, Dawid17 napisał:

/.../

Chyba nie, bo sa karty zwiazane z kategoria samochodow, np.: "Wypelnij garaz w trybie kariery wylacznie samochodami Muscle". Tak samo jest z Tuner i Exotic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować