Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne, niesamowite obrazki z Crysis 3 - musicie je zobaczyć!

25 postów w tym temacie

No ... uhm szczerze powiedziawszy to D... nie urywa. Crysis w czasach części pierwszej owszem wyglądał oszałamiająco , ale od częsci drugiej ( i z tego co widać na shotach z cz. 3 ) zaczyna wyglądać co najmniej infantylnie i ( teraz dla niektórych szok ) sztucznie !. Rozumiem że to specyficzny art design który dla wszystkich części jest spójny ale ja nie widzę tu nigdzie tego pompowanego w prasie i mediach "skoku jakościowego"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> musicie je zobaczyć!
>
> onet w natarciu...

Dokładnie. Obrazki faktycznie ładne, ale z tym tytułem trochę przesadziliście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Została mi zwrócona uwaga że głosząc takie tezy nie jestem tolerancyjny dla poglądów innych, fakt że przez osobę pracującą dla tego "portalu" który absolutnie nie idzie na dno aby dołączyć do faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja mogę zapomnieć o grze, na moim lapku gra nie ruszy, mimo że posiadam kartę z 1024 MB, 1 oraz 2 działają super, ale z trzecią częścią się niestety nie zapoznam, skoro dla twórców grafika jest aż taka ważna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 12:20, Isildur napisał:

No cóż ja mogę zapomnieć o grze, na moim lapku gra nie ruszy, mimo że
posiadam kartę z 1024 MB, 1 oraz 2 działają super, ale z trzecią częścią się niestety nie
zapoznam, skoro dla twórców grafika jest aż taka ważna...

A jaki masz lapek, Isildur? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajta spokój ludzie, moją dupę urywa :) Co najważniejsze wiem, że Crysis rzeczywiście będzie tak wyglądał w trakcie gry, a nie jak przy innych tytułach, że "screenshoty" miażdżą, a w trakcie gry się okazuje, że wcale tak pięknie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 12:20, Isildur napisał:

No cóż ja mogę zapomnieć o grze, na moim lapku gra nie ruszy, mimo że posiadam kartę
z 1024 MB, 1 oraz 2 działają super, ale z trzecią częścią się niestety nie zapoznam,
skoro dla twórców grafika jest aż taka ważna...


Laptop w założeniu nie powinien być do grania, więc tym bardziej nie masz co się złościć, że nie ruszy. Inwestycja w nowy komputer i tak byłaby wskazana.

Ja akurat cholernie się cieszę, że twórcy Crysisa 3 chcą wprowadzić szereg nowych technologii i opierają wszystko na grafice. Ktoś musi, a tą serią od samego początku kierowała kapitalna oprawa graficzna jako jeden z priorytetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 12:38, Janek_Izdebski napisał:

A jaki masz lapek, Isildur? :)


Asus N53D
AMD Phenom II 4 cores P960 1,8 Ghz
Radeon HD 6650M 1GB Dx11
6 GB Ram

@Maciomaniak

Ja się nie złoszczę, tylko dziwi mnie fakt, że idą w aż tak w grafikę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 13:55, Isildur napisał:

Asus N53D
AMD Phenom II 4 cores P960 1,8 Ghz
Radeon HD 6650M 1GB Dx11
6 GB Ram


Ja mam laptopa Dell Studio 1749 i7 620M (2x2.66-3.33 4MB) 8GB 17.3 RGBLED 1920x1080 1000 GB HDD kartą graf. ATI 5650 1 GB BLUERAY JBL 9-CELL WIN7PROF.

Na Eurogamer.pl odpowiedziano mi na forum, że mimo wszystko gra powinna pójść i działać w lekko średnich detalach:

http://www.eurogamer.pl/articles/2012-12-03-wymagania-sprzetowe-crysis-3

Zobaczymy jak z tym będzie w praktyce.... Więc i może Tobie gra pójdzie, Isildur... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Level design maja naprawde fajny. Ciekawe tylko jak naprawde bedzie z tymi texturami hi-res. Mimo wszystko gra zapowiada sie pozytywnie i raczej warto bedzie w nia zagrac. Niekoniecznie zaraz po premierze, ale chocby gdy pojawi sie na wyprzedazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Crytek jak zwykle pokazuje, że jest najlepsza firmą

taaaa w robieniu benchmarkow ;)

PS: oczywiscie odpowiedzi na komentarze z poziomu newsa na najnowszych chromie ciagle nie dziala... brnijcie dalej w tej niedopracowany lay...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 14:57, Zgreed66 napisał:

Jak dla mnie te screeny znacznie lepiej wyglądają jak Crysis 1 ;p

Raczej trudno żeby wyglądały gorzej skoro to Crysis 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 15:02, PanSzpieg napisał:

Raczej trudno żeby wyglądały gorzej skoro to Crysis 3...

Musiałeś ominąć komentarze jak to tragicznie wyglądał Crysis 2 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Raczej trudno żeby wyglądały gorzej skoro to Crysis 3...
> Musiałeś ominąć komentarze jak to tragicznie wyglądał Crysis 2 ;p

Fakt, gra zdecydowanie nie prezentowala sie tak, jak mogla. Jednak mimo wszystko przepasc miedzy C1 i 2 byla bardzo duza, praktycznie pod kazdym wzgledem. Nawet fabule w koncu wykombinowali w miare rozsadna. W 1 czesci normalnie usnac bylo mozna... :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować