Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Video Game Awards 2012 dziś w nocy. Będą liczne atrakcje!

38 postów w tym temacie

Szykuje się noc pełna wrażeń. Trzymam kciuki za Borderlands 2 - liczę ze zdobędzie tytuł gry roku na xbox 360. Świetnie się przy niej bawiłem -> teraz zaczynam TVHM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 23:01, Vojtas napisał:

Owszem, atrakcji będzie sporo. Mountain Dew, Doritos i reklamy z 5-minutowymi przerwami
na uroczystość.

Haha, dzieki za poprawienie humoru :)
Ja chyba wyjde na dwor lepic balwanka, jutro sobie popatrze kto jakie nagrody zebral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O tej godzinie to ja będę spał dear United States :) Poza tym, nie ma żadnych ciekawych
> tytułów dla mnie ;p

To dopiero początek. VGA zwykle obradza w zapowiedzi nowych gier. szczególnie w pamięć zapadł mi pokaz sprzed dwóch lat: ujawniono Skyrim i The Last of Us, pokazano też pierwszy trailer (albo gameplay) Batman: Arkham City. w zeszłym roku było trochę biedniej, ale teraz musi być tendencja zwyżkowa - bo jubileusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2012 o 23:33, pepsi napisał:

To dopiero początek. VGA zwykle obradza w zapowiedzi nowych gier. szczególnie w pamięć
zapadł mi pokaz sprzed dwóch lat: ujawniono Skyrim i The Last of Us, pokazano też pierwszy
trailer (albo gameplay) Batman: Arkham City. w zeszłym roku było trochę biedniej, ale
teraz musi być tendencja zwyżkowa - bo jubileusz.


Tfu, TLoU oczywiście było w ubiegłym roku. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 23:33, pepsi napisał:

To dopiero początek. VGA zwykle obradza w zapowiedzi nowych gier. szczególnie w pamięć
zapadł mi pokaz sprzed dwóch lat: ujawniono Skyrim i The Last of Us, pokazano też pierwszy
trailer (albo gameplay) Batman: Arkham City. w zeszłym roku było trochę biedniej, ale
teraz musi być tendencja zwyżkowa - bo jubileusz.


Jak rok, albo dwa lata temu oglądałem VGA, to pamiętam jedynie co 6 minut nieziemskie reklamy. Co tam jeszcze zapamiętałem hm.. Felicie Day ? :) No chyba tylko ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2012 o 23:58, vegost napisał:

Jak rok, albo dwa lata temu oglądałem VGA, to pamiętam jedynie co 6 minut nieziemskie
reklamy. Co tam jeszcze zapamiętałem hm.. Felicie Day ? :) No chyba tylko ją.


Zeszłoroczna gala bez dwóch zdań należała do Felicia Day i Chevy''ego :) Zabawa była przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 23:01, Vojtas napisał:

Owszem, atrakcji będzie sporo. Mountain Dew, Doritos i reklamy z 5-minutowymi
przerwami na uroczystość.

Vojtas, czy zawsz musisz być taki sarkastyczny? W końcu pieniądze od sponsorów nie śmierdzą, prawda? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już pierwsza nagroda, za najlepszy występ aktora. Zgarnął ją...

Daemon Clarke jako Handsome Jack - Borderlands 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Journey z najlepszą autorską ścieżką dźwiękową. Nic dziwnego, skoro została nominowana do Emmy...

Halo 4 z dwiema nagrodami: najlepsza grafika, najlepsza gra na X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 02:45, pepsi napisał:

Journey z najlepszą autorską ścieżką dźwiękową. Nic dziwnego, skoro została nominowana
do Emmy...

Halo 4 z dwiema nagrodami: najlepsza grafika, najlepsza gra na X360



To to w końcu zaczyna się o 3 czy wcześnie?
A może jakieś trollowe spoile rzucasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować