Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2006 o 16:20, Full Wypas napisał:

O ile się nie mylę to jest to temat ogólny, patrz tytuł, a jeśli jesteśmy przy klimacie, to
z przyktością stwierdzam, że Tibia czegoś takiego nie posiada, chyba, że się uprzesz jak osioł.
Ile gra osób gra w tę gre? 40k, to wszystko tłumaczy... nie chce nikogo kto gra w Tibie obrażać,
ale jak dla mnie jest to bezsensu nabijać sobie lvl-e, które nigdy się nie skończą, to coś
jak Simsy, których także nieznoszę.


Skoro uważasz że granie w Tibię to strata czasu, to czemu uważasz że pisanie o tym jaka to strata czasu nie jest już stratą czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w to niegram, ale grałem i jest w tym klimat.Jeśli jesteś nastawiony nato żle to zobaczysz w tym tylko dno a ja zobacze zawartość.A z levelami to jest sposób na bycie najlepszym i w tym jest sens bo chciałbyś żebyś prześcignoł kolesia o 10 lvl i koniec awansów a tamten cię dogania ?!?!?!
Właśnie ten kto lepiej gra to powinien mieć stale lepszy lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 16:03, Full Wypas napisał:

Naprawdę dziwię się tym ludziom, którzy grają w tibię. Przecież grafika zabija!

Jeżeli podchodzi się do gier w kontekscie "grafa jest be = gra jest be" fantastczne podejscie, pogratulować... Gracze w Tibie grają dla klimatu i dla (UWAGA tu ciężko zrozumieć co niektórym) PRZYJEMNOŚCI :)

Dnia 27.09.2006 o 16:03, Full Wypas napisał:

Gdy podchodzisz
do wroga to nie wyciągasz miecza tylko ci jakieś cyferki lecą.

Serio to przeszkadza? :D No cóz ja tam nie gram knightem więc nie wiem :) Czary i walenie z rużczki przebiega normalnie ;p

Dnia 27.09.2006 o 16:03, Full Wypas napisał:

A żeby wejść na drabinę to musiałem
się pół godziny męczyć,

Twórcy napisali FAQ i manuala ale kto by się tam męczył otworzył stronę i przeczytał info...

Dnia 27.09.2006 o 16:03, Full Wypas napisał:

w końcu raz na zawsze usunąłem tego śmiecia z mojego PC.

To juz twój wybór :) Moim zdaniem dobrze zrobiłeś ;p Warum? Bo będzie mniej takich "graczy" jak ty, oraz ty nie bedziesz się stresować "miernością" Tibi :) I obie strony zadowolone :)

Dnia 27.09.2006 o 16:03, Full Wypas napisał:

Wolę Guild
Wars, chociaż kosztuje, ale w to bym nie chciał grać nawet jakby mi płacili.

Jakbym miał lepszy komp to bym nie grał w ogóle w MMORPGi :) tak nawisem mówąc, mam sproe zaległości w grach offline i bardzo chciałbym je zaliczyć.

Dnia 27.09.2006 o 16:03, Full Wypas napisał:

Bezsensowne robienie
qestów i szpanowanie coraz większym lvl-em.

Co do questów i bezsensownych nabijanych lvli było kilkadziesiąt(-set?) postów temu, więc nie wracam.

Dnia 27.09.2006 o 16:03, Full Wypas napisał:


PS Ile ta gra ma lat?

7 stycznia 1997r. - wtedy po raz pierwszy ujżała Tibia światło dzienne. Weś se poszukaj screenów i popatrz na ówczesną grafę... Uważam że teraz Tibia wygląda naprawdę ładniej, a btw nie zmieniła się na tyle by starcić "klimat";p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 16:20, Full Wypas napisał:

O ile się nie mylę to jest to temat ogólny, patrz tytuł, a jeśli jesteśmy przy klimacie, to
z przyktością stwierdzam, że Tibia czegoś takiego nie posiada, chyba, że się uprzesz jak osioł.

Na jakiej podstawie stwierdzasz że w Tibi nie ma klimatu skoro weń nie grasz?? Zero Argumentów proszę pana...

Dnia 27.09.2006 o 16:20, Full Wypas napisał:

Ile gra osób gra w tę gre? 40k, to wszystko tłumaczy...

Niby co tłumaczy? Nie rozumiem

Dnia 27.09.2006 o 16:20, Full Wypas napisał:

nie chce nikogo kto gra w Tibie obrażać,
ale jak dla mnie jest to bezsensu nabijać sobie lvl-e, które nigdy się nie skończą, to coś
jak Simsy, których także nieznoszę.

No tu juz nie mam nic do powiedzenia :) Tibia porównana do Simsów :) Może kolejny maruda porówna do Football Managera? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:39, szerszeń45 napisał:

> Naprawdę dziwię się tym ludziom, którzy grają w tibię. Przecież grafika zabija!
Jeżeli podchodzi się do gier w kontekscie "grafa jest be = gra jest be" fantastczne podejscie,
pogratulować... Gracze w Tibie grają dla klimatu i dla (UWAGA tu ciężko zrozumieć co niektórym)
PRZYJEMNOŚCI :)


Nie mam takiego podejścia, tylko naprawdę ktoś mógłby się trochę połudzić i odświeżyć tą grafę. Na przykład taki Crisis, to zwyczajny FPS, tylko świeci grafiką i już się nią tyle osób podnieciło. Grafika jest ważna, ale nie najważniejsza, wiadomo, ale to właśnie ona świadczy o stronie zewnętrznej gry. Przyjemniej gra się, gdy gra jest ładna. Jednak grafika z paint''a już raczej nie powala, HoMM III już miał lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:45, szerszeń45 napisał:

> O ile się nie mylę to jest to temat ogólny, patrz tytuł, a jeśli jesteśmy przy klimacie,
to
> z przyktością stwierdzam, że Tibia czegoś takiego nie posiada, chyba, że się uprzesz jak
osioł.
Na jakiej podstawie stwierdzasz że w Tibi nie ma klimatu skoro weń nie grasz?? Zero Argumentów
proszę pana...


Ano na takiej podstawie stwierdzam proszę pana, że grałem w to proszę pana i wiem co mówię proszę pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:48, Full Wypas napisał:

Nie mam takiego podejścia, tylko naprawdę ktoś mógłby się trochę połudzić i odświeżyć tą
grafę. Na przykład taki Crisis, to zwyczajny FPS, tylko świeci grafiką i już się nią tyle osób
podnieciło. Grafika jest ważna, ale nie najważniejsza, wiadomo, ale to właśnie ona świadczy
o stronie zewnętrznej gry. Przyjemniej gra się, gdy gra jest ładna. Jednak grafika z paint''a
już raczej nie powala, HoMM III już miał lepszą.

OK, tyle że własnie ta "paintowa" grafa buduje ten nastrój panujący w Tibi. Skoro się ni pobodoba (mi się tez nie podobała na początku) to nikt w Tibię grać nie zmusza. Tak samo jak nikt nie zmusza chodzić do szkoły. Człowiek jest istotą wolną i może wybierać :) Więc dla ułatwienia powiem że tak też uważam że grafa w Tibi jest paskudna :) Ale za nic w świecie nie chciałbym żeby ją zmienili :) Ma być paskudna i tyle :D To tyle bo o grafice tez już sporo było kilkadziesiąt(-set?) postów temu ... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:50, Full Wypas napisał:

Ano na takiej podstawie stwierdzam proszę pana, że grałem w to proszę pana i wiem co mówię
proszę pana.

A ile pan grał? Wyszedł z Rookgaard chociaż? Poniósł chocby jedną smierć na Mainland?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2006 o 18:53, szerszeń45 napisał:

OK, tyle że własnie ta "paintowa" grafa buduje ten nastrój panujący w Tibi. Skoro się ni pobodoba
(mi się tez nie podobała na początku) to nikt w Tibię grać nie zmusza. Tak samo jak nikt nie
zmusza chodzić do szkoły. Człowiek jest istotą wolną i może wybierać :) Więc dla ułatwienia
powiem że tak też uważam że grafa w Tibi jest paskudna :) Ale za nic w świecie nie chciałbym
żeby ją zmienili :) Ma być paskudna i tyle :D To tyle bo o grafice tez już sporo było kilkadziesiąt(-set?)
postów temu ... ;P


Ok, ja nie przeczytam wszystkich postów od początku. A do szkoły i tak trzeba chodzić, bo jak nie pójdziesz do 18 to rodzice do więzienia i radź se sam. Ale po trochu się z tobą zgadzam, chociaż myślę, że np. w HoMM V odświeżenie grafiki wyszło na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:55, Full Wypas napisał:

Ok, ja nie przeczytam wszystkich postów od początku. A do szkoły i tak trzeba chodzić, bo
jak nie pójdziesz do 18 to rodzice do więzienia i radź se sam. Ale po trochu się z tobą zgadzam,
chociaż myślę, że np. w HoMM V odświeżenie grafiki wyszło na dobre.

Nieraz faktycznie wychodzi na dobre, ale nie zawsze vide. Wormsy. Dlatego po co kusić los :) Choć HoMM V faktycznie wygląda całekim spoko (to jedna z tych gier które też muszę offline zaliczyć ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:54, szerszeń45 napisał:

> Ano na takiej podstawie stwierdzam proszę pana, że grałem w to proszę pana i wiem co
mówię
> proszę pana.
A ile pan grał? Wyszedł z Rookgaard chociaż? Poniósł chocby jedną smierć na Mainland?


Nie, bo jak już wcześniej wspominałem znudziło mi się próbowanie wyjścia z lochów. Ja z tego tematu odchodzę, jeszcze jakiś moderator pomyśli, że czat się zrobił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:57, Full Wypas napisał:

Nie, bo jak już wcześniej wspominałem znudziło mi się próbowanie wyjścia z lochów. Ja z tego
tematu odchodzę, jeszcze jakiś moderator pomyśli, że czat się zrobił :(

Więc jednak za długo nie grałeś :) Szczerzę to też miałem skończyć z Tibią na Rooku, ale kumple mieli coraz lepsze osiągi, nie chciałem pozostać w tyle, a na Mainland poczułęm co znaczy "klimat Tibi". OK zamykamy ten mini temacik :) Ale miło mi było pogadać a antyfanem który na słowo ''Tibia'' nie rzuca od razu bluzgami. Miła odmiana :) Thx i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jak będzie lepsza grafa to mniej osób pogra na świecie.Interesuje cie tylko i wyłączne ty sam pomyśl o innych którzy niemają sprzęta aby grać w gry z grafą z Obliviona.Tylko grafa robi na tobie wrażenie , jeśli tak to nieczujesz wogóle gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 11:10, zax92 napisał:

A co jak będzie lepsza grafa to mniej osób pogra na świecie.Interesuje cie tylko i wyłączne
ty sam pomyśl o innych którzy niemają sprzęta aby grać w gry z grafą z Obliviona.Tylko grafa
robi na tobie wrażenie , jeśli tak to nieczujesz wogóle gier.


Po pierwsze ci co nie mają "sprzęta" chyba mają głośniki, prawda? A ja tam żadnego głosu nie uświadczyłem. Tak samo ci biedniejsi posiadacze PC wątpie czy mieliby internet, bo jeśli nie stać ich na wymagania do GW, to tym bardziej na miesięczny abonament. A w grę grałem tyle, że miałem jej dosyć. Czyli jakieś 30 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 14:47, Full Wypas napisał:

Po pierwsze ci co nie mają "sprzęta" chyba mają głośniki, prawda? A ja tam żadnego głosu nie
uświadczyłem. Tak samo ci biedniejsi posiadacze PC wątpie czy mieliby internet, bo jeśli nie
stać ich na wymagania do GW, to tym bardziej na miesięczny abonament. A w grę grałem tyle,
że miałem jej dosyć. Czyli jakieś 30 minut :)

Masz kompletną nierację, znam sporo osob ktore wybrały starego kompa z netem a nie nowego kompa bez neta. Brak dźwięku mi nie przeszkadza, bo sobie własną muzę puszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz w Tibie nie gram ale oze kiedys jeszczeee....Mam swojego OTS-a i nad nim pracuje (nowe potworki itd.)będzie online w wakacje 2007
ip. cybekots.no-ip.info (acc maker taki sam jak ip)
Dam wam znać jak będzie online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 13:09, Borolek napisał:

Ja w tibe grałem pół roku,po tym czasie się otrząsnołem i pasy wymazałem z pamięci.


Hehe, ja grałem bez przerwy 1,5 roku. Potem postanowiłem definitywnie skończyć z tą grą i sprzedałem konto. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować