Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Nieudawaj niewiniątka...każdy jest hamem kiedy gra w tibie ,a normalnie taki nie jest więc:
Albo jesteś (N**b''em który jest okradany<---w co wątpie po sposobie pisania ;] )
Albo po prostu zachciało ci sie udawać obrońce uciśnionych ;pp (przecierz obaj wiemy jaka jest prawda )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2007 o 13:05, mroczny mrok napisał:

Jak praktycznie w każdej grze MMO ludzie do siebie mówią skrótami.


Eh, nie chodzi o skróty, ale o gramatykę, zasób słów, tworzeniu własnych wypowiedzi, zamiast opieraniu się na 3-4 schematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak gra niszczaca,wciaga na maksa i wogle i przez to Gówno stracilem moja dziewczyne 3 lata temu nom ale ok musze powiedziec ze gra (powtorze sie) naprawde wciaga ja na ten przyklad gralem nawet po 10 h dziennie + nocki ale zucilem to po tym jak mnie chyba juz 10 raz hakneli wreszcie zrozumialem ze granie w to nie ma sensu no i oczywiscie kumple i kumpele pomogly mi zucic nalug a co do samej gierki to gralo mi sie przyjemnie poznalem kilku fajnych i uczciwych ludzi z ktorymi trzymam kontakty do dzisiaj i oni tez juz skonczyli z tym ale przyjaciele pozostaja a co do mojej postaci to mialem tez palla 100 lvl ktorego zchakowali okolo 10 razy teraz ma 130 a moze 135 nazywa sie Kikegif mialem 90 dysta teraz nie wiem ile jest i 60 shielda w ktorego nie pakowalem nom mialem niezle eq nawet pacc''a juz chyba rok nom ale teraz za zadne skarby nie wroce do tej gry chociarz koledzy w szkole namawiaja lecz juz mnie to nie rusza...ciesze sie ze pomoglem :D
PozdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 14:13, Sir Percival napisał:

Nieudawaj niewiniątka...każdy jest hamem kiedy gra w tibie ,a normalnie taki nie jest więc:
Albo jesteś (N**b''em który jest okradany<---w co wątpie po sposobie pisania ;] )
Albo po prostu zachciało ci sie udawać obrońce uciśnionych ;pp (przecierz obaj wiemy jaka jest
prawda )


I tu masz rację:) Chciałem po prostu komuś strzelić puentę:) Ale przyznaj, że czasami pomagasz noobom, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas gry wylogowało , spróbowałem się znowu zalogować i pisze mi :

Cannot connect to a login server.
Error: Disconnected from server.

For more information take a look at FAQs in the
guide section at www.tibia.com


O co w tym chodzi ?! ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 19:18, michu96 napisał:

Podczas gry wylogowało , spróbowałem się znowu zalogować i pisze mi :

Cannot connect to a login server.
Error: Disconnected from server.

For more information take a look at FAQs in the
guide section at www.tibia.com


O co w tym chodzi ?! ;-(


A moze masz wlaczona opcje "Test Server Login" w ustawieniach? Sprawdz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie refresh robia servera... ;) po jakims czasie sprobuj a poki co zaloguj sie na tibia.com i sprawdz czy nie hakneli ci accounta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 22:47, ReWelot napisał:

Pewnie refresh robia servera... ;) po jakims czasie sprobuj a poki co zaloguj sie na tibia.com
i sprawdz czy nie hakneli ci accounta ;)


Na pewno nie hacknęli. Z tego błędu wynika tylko, że rozłączyło z serwerem i klient nie może się połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 19:18, michu96 napisał:

Podczas gry wylogowało , spróbowałem się znowu zalogować i pisze mi :

Cannot connect to a login server.
Error: Disconnected from server.

For more information take a look at FAQs in the
guide section at www.tibia.com


O co w tym chodzi ?! ;-(



Właśnie o to w tym chodzi, że chodzi o nic...dziwne może ale tak jest naprawdę. Problem o którym napisałeś pojawia sie ni stąd ni z owąd ;/ Czasami chodzi o to, że ma się zazaczoną opcję "Test server login" , innym razem
serwer jest przeciążony, jeszcze innym internet ci niedomaga ale najczęściej po prostu system nie chce cię zalogować. Kiedyś miałem podobną sytuację kiedy tak po prostu mnie kickenło z gry i przez godzine czy nawet więcej nie mogłem się zalogować na to konto, a na inne zalogowałem się bez problemu choć było na tym samym serwerze. Niekiedy, też taki problem się pojawia gdy wyrzuciło cię z gry "exitem" a coś blokouje twój wyrzut normalny czyli wylogowanie: czasami trzeba poczekać aż to coś zniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy widzicie w tej grze? Wydaje mi sie ze w ta gre graja tylko ci co maja slabego kompa chociaz niewiem ci co maja dobrego to watpie...sam niewiem czy wy jakis klimat czujecie przez to ze w tej grze sa same kwadraty i taka grafa czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 16:34, baka3 napisał:

Co wy widzicie w tej grze? Wydaje mi sie ze w ta gre graja tylko ci co maja slabego kompa chociaz
niewiem ci co maja dobrego to watpie...sam niewiem czy wy jakis klimat czujecie przez to ze
w tej grze sa same kwadraty i taka grafa czy co?

tera mnie zdołowałeś kwadraty to ma delux ski jump 1 xD
to bezsensu ale kiedyś to zrozumiesz .grałem i nie gram bo to mnie niszczyło . chodzi o klimat czyli zabijanie 1 potwora na 10 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 16:34, baka3 napisał:

Co wy widzicie w tej grze? Wydaje mi sie ze w ta gre graja tylko ci co maja slabego kompa chociaz
niewiem ci co maja dobrego to watpie...sam niewiem czy wy jakis klimat czujecie przez to ze
w tej grze sa same kwadraty i taka grafa czy co?

przyłącze się do tej wypowiedzi , a poza to tibia nudzi się a żeby się naprawde bawić tą grą trzeba mieć PACC''a na którego niewszyskich stać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma problem otórz , podczas włączania tibi pokazuje mu się :

video surface allocation failed.(error code 13)
plase choose another video grapihck mode

Co ma robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


a prubował ponownie zainstalować tibię ?? lub to może być błąd niewiem karty graficznej lub niema odpowiednich wymagań do tibi . Z góry przepraszam za błędy . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 16:56, Kichu93 napisał:


a prubował ponownie zainstalować tibię ?? lub to może być błąd niewiem karty graficznej lub
niema odpowiednich wymagań do tibi . Z góry przepraszam za błędy . :D


sory za spam ale chciałem dokończyć że na końcu chodzi o ortograficzne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 16:58, michu96 napisał:

Tak próbował i to samo wyskoczyło. ;(


to ja już niewiem co jest. A pytałeś się o programy I JAKIE parametry kompa ??

a jeśli dobre to ja już naprawdę niewiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 16:39, Kichu93 napisał:

> Co wy widzicie w tej grze? Wydaje mi sie ze w ta gre graja tylko ci co maja slabego kompa
chociaz
> niewiem ci co maja dobrego to watpie...sam niewiem czy wy jakis klimat czujecie przez
to ze
> w tej grze sa same kwadraty i taka grafa czy co?
przyłącze się do tej wypowiedzi , a poza to tibia nudzi się a żeby się naprawde bawić tą grą
trzeba mieć PACC''a na którego niewszyskich stać .


ale pewnie wszyscy co maja w tibie maja szajs kompa bo jak jakis lepsy to sie gra w normalne gry no nie? tez mmo ale juz z lepsza grafa a co amm ten PACC ze daje taka prawdziwa zabawe w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować