Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ rozdaje darmowe kopie gry Metro 2033

98 postów w tym temacie

Mam prośbę. Niech ktoś życzliwy wyśle klucz na ten adres e-mail:
ad1201@wp.pl
Niestety nie mogę wejść w link na żadnej przeglądarce, a klikając "Lubię to" na oficjalnym fanpage''u THQ nic się nie dzieje. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielce proszę o wysłanie mi wygenerowanego kodu na mail jakubb22@autograf.pl
FB mnie wywala do strony głównej i nic nie mogę zrobić. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł to zrobić.
Bardzo proszę i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 13:28, Vojtas napisał:

GOG rozdawał m.in. Fallouta i Broken Sworda.

A to nie był przypadkiem cdp.pl? Gdzieś mi niedawno mignęła na FB promocja z okazji końca świata, ale jako że cdp.pl sprzedaje wyłącznie na Polskę to olałem okazję, bo raz że i tak mam już wszystkie "stare" Fallouty w min. 3 wydaniach, a dwa to i tak nic bym nie wskórał ze względu na ową blokadę regionalną. Gdybym wiedział, że to GOG to pewnie przejrzałbym ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy u was też jest taki problem,że po kliknięciu w link do fanpejdżu THQ kieruje was na główną stronę facebooka? Mógłby ktoś zamieścić link bezpośrednio do samej akcji? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 15:24, Sandro napisał:

> GOG rozdawał m.in. Fallouta i Broken Sworda.
A to nie był przypadkiem cdp.pl?


Nie, CDP.pl jeszcze wtedy nie było. Kilkanaście miechów wstecz, stare dzieje. ;)


EDIT: Duke Nukem 3D za darmo na GOGu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 16:21, Vojtas napisał:

Nie, CDP.pl jeszcze wtedy nie było. Kilkanaście miechów wstecz, stare dzieje. ;)

Ach, w takim razie mówimy o dwóch różnych promocjach :)

Dnia 12.12.2012 o 16:21, Vojtas napisał:

EDIT: Duke Nukem 3D za darmo na GOGu. :)

Przyjąłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś miał problem z otworzeniem strony(po wejściu uruchamiała się strona główna FB) tak jak ja, oto rozwiązanie: wystarczy zrobić nowe konto na Facebook''u ;) Mi pomogło, mam nadzieję, że i wam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niestety nie zdążyłem wygenerować sobie kluczyka, gdyż cały czas wywalało mnie na główną fb :( Bardzo mi zależało na nim, a obecnie nie mam funduszy na zakup, tak więc gdyby ktoś był tak uprzejmy i oddał mi swój kluczyk (z którego być może nię będzie korzystał :)), byłbym niezmiernie wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 16:13, Marcin97 napisał:

Witam, czy u was też jest taki problem,że po kliknięciu w link do fanpejdżu THQ kieruje
was na główną stronę facebooka? Mógłby ktoś zamieścić link bezpośrednio do samej akcji?
Z góry dziękuję

Dołączam się do prośby, sam o tym pisałem pod newsem o kluczu do Metra.

EDIT: MAM !! https://www.facebook.com/MetroVideoGame/app_395840630491782 proszę :) klucz działa

Przy okazji pytanie - ta gra to tylko do 17 grudnia będzie działać, czy do końca już? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 02:47, Darkstar181 napisał:

Trzeba napisać osobną prośbę o wykasowanie danych zebranych przez
serwer, i tyle.

Tylko, że takiego podania FB nigdy nie rozpatruje. Pytałem ludzi z agencji interaktywnych - potwierdzają moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 04:03, Janek_Izdebski napisał:

> Trzeba napisać osobną prośbę o wykasowanie danych zebranych przez
> serwer, i tyle.
Tylko, że takiego podania FB nigdy nie rozpatruje. Pytałem ludzi z agencji interaktywnych
- potwierdzają moje słowa.

Cóż, nie ma przeszkód ze stworzeniem fikcyjnego, tylko w celu zdobycia klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 04:10, Darkstar181 napisał:

Cóż, nie ma przeszkód ze stworzeniem fikcyjnego, tylko w celu zdobycia
klucza.

Ja już mam grę (wyprzedaż letnia), chodziło mnie o kwestie prywatności i regulaminu FB ogólnie. Niestety Zuckenberg stworzył maszynkę do dysponowania naszymi danymi i nic go raczej ruszyć nie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować