Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

100 gier w cenie jednej, konsola gratis

48 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2012 o 18:29, DrakeBurn napisał:

Hoho widzę, że to poważny konkurent dla Wii U.
Nintendo już liczy straty konsoli bazującej na ich Wii.
Miliony Polaków ustawiają się w kolejkach.
A tak na serio... ehhh... nie mam pomysłu jak to skomentować...
Pomoże mi ktoś?


Racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 15:44, HiddenNick napisał:

Nie jedna osoba będzie miała w tym roku popsute święta przez tą konsolę...

Ja wiem, że na bank studenci mieliby z tym i tak niezłą radochę na imprezach w akademikach... jakby ich było stać, bo alkohol się sam nie kupi. ;]

Co do kwestii wychowania dzieci i prezentów. Każda "generacja" ma swoje dziwactwa/fanaberie. Dzisiaj tak wyszło, że latają z ajfonami. Kiedyś nie było takich rzeczy tak dużo to nie było też o co marudzić rodzicom [sporadycznie pierwsze komputery, wspomniane pegasusy, gameboy''e i inne pokemoniaste duperele]. Dziecka nie da rady odizolować od zachcianek, a wychować na dobrego człowieka da się tak samo mając jak i nie mając pieniędzy. Jeżeli rodzice idioci to nie dziwota, że bachor będzie rozwydrzony, a idiotą może być tak biedak jak i burżuj. Tyle z mojej strony...

Że też ostatnio jakoś więcej takich gorących dyskusji pod newsami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 19:04, theZoSo napisał:

Że też ostatnio jakoś więcej takich gorących dyskusji pod newsami ;]


Wiesz święta idą, koniec roku, koniec świata :D - w ludziach budzi się sumienie i zaczynają myśleć i rozważać nad życiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie facebook, tu jeszcze nie da się lubić swoich postów.

Co do tematu: niektórzy sprawiają wrażenie strasznie zdziwionych, to coś nowego? Nie trzeba specjalnie szukać żeby znaleźć tego typu sprzęt do gier. Chociażby w sklepach Carrefour coś podobnego oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 18:29, DrakeBurn napisał:

Hoho widzę, że to poważny konkurent dla Wii U.

Akurat u nas to pewnie sprzeda się lepiej niż nowa konsola Nintendo. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 15:14, Henrar napisał:

Co ma kupowanie prezentów do wychowania dziecka?


Bardzo wiele. Polityka prezentowa nie jest najważniejszym, ale istotnym elementem wychowania. No chyba nie powiesz mi, że sposób nagradzania, jego częstotliwość i jakość nie ma długofalowego wpływu na dziecko? Moim zdaniem bardzo drogie prezenty nie są dobrą rzeczą z trzech powodów:

1. dziecko najczęściej nie jest w stanie ani należycie docenić, ani dobrze wykorzystać drogiego przedmiotu. Do tego trzeba po prostu dorosnąć, czyli zapracować na to. Nic tak nie smakuje, jak własnoręcznie upieczony, dobry chleb,
2. drogi prezent jest prostą drogą do wywyższania się w środowisku rówieśniczym, co sprzyja kształtowaniu się niedobrych cech charakteru,
3. regularne wręczanie drogich prezentów przyzwyczaja dziecko do takiej polityki - potem jakiekolwiek odstępstwo budzi niezadowolenie, zawód, czasem wręcz furię. Nadto pokazuje dzieciakowi że najważniejsze są dobra materialne, a duchowe znacznie mniej.

Oczywiście drogie prezenty nie muszą źle wpływać na cechy charakteru, ale najczęściej wpływają, jako że człowiek bardzo młody, to człowiek nieukształtowany. We wszystkim trzeba zachować umiar. Należy nauczyć dziecko cieszyć się małymi rzeczami, pokazać że wysiłek, włożone serce, pamięć i intencje są często znacznie ważniejsze niż to, co kryje się w pudełku przewiązanym wstążką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się anegdotka zasłyszana od pracownika gameshopa.
Przychodzi stara babina i pyta
-Jest "Blak Opos"?
-Black Ops... Jest... Na komputer, xboxa czy playstation?
-Na mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować