Zaloguj się, aby obserwować  
paweln

Policja, służby porządkowe itp.

120 postów w tym temacie

policja... dobro czy zło?? wszyscy sie czepiają! "psy!!, ****"połowa ludzi których znam tak mówi... ja osobiście nic niemam im za złe, a nawet jestem zdowolony z tego że służby porządkowe są... a jeśli sie przeprowadzi sąde to zobaczycie że 90% ludzi którzy nie lubią policji to pseudo kibice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 15:05, paweln napisał:

policja... dobro czy zło?? wszyscy sie czepiają! "psy!!, ****"połowa ludzi których znam tak
mówi... ja osobiście nic niemam im za złe, a nawet jestem zdowolony z tego że służby porządkowe
są... a jeśli sie przeprowadzi sąde to zobaczycie że 90% ludzi którzy nie lubią policji to
pseudo kibice...


Nie przeklinaj. A taki temat to raczej jest niepoprawny politycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS A jak tu lubić policję? Oni coś wogóle robia? W moim miescie (KoszaliN) na kżdej ulicy jest jakaś banda chłopaków (18-19 lat)! Na wezwanie policja przyjeżdza po godiznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie przeklinam!!!
ja tylko pisze jak inni mówią

i co jest niepoprawnego politycznie??
wiesz co?? jeśli masz pisać takie posty to w tym temacie sie nie wypowiadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 15:05, paweln napisał:

policja... dobro czy zło?? wszyscy sie czepiają! "psy!!, ****"połowa ludzi których znam tak
mówi... ja osobiście nic niemam im za złe, a nawet jestem zdowolony z tego że służby porządkowe
są... a jeśli sie przeprowadzi sąde to zobaczycie że 90% ludzi którzy nie lubią policji to
pseudo kibice...

Policja musi być bo gdyby jej nie było to kto by pilnował pożądku??? Pozatym gdyby nie było policji to by było tyle przestępstw każdy bał by się wyjść wieczorem na maiasto. Na drogach by panowała samowolka czyli przepisy byłyby łamane byłoby bardzo dużo wypadków. Ja nie mam nic przeciwko policji!!! Pozdrawiam wszystkich policjantów:)) (żartowałem bez przesady) Policja musi być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2006 o 15:09, Lamb3rt napisał:

Nie przeklinaj. A taki temat to raczej jest niepoprawny politycznie :P


przecież nie przeklina i gdzie tu widzisz nieprawudłowości polityczne??? Jak masz zwracać głupie uwagi to wogóle się nie wypowiadaj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 15:12, wdowiakm napisał:

Policja musi być bo gdyby jej nie było to kto by pilnował pożądku???

UB.

Dnia 29.05.2006 o 15:12, wdowiakm napisał:

Pozatym gdyby nie było policji to by było tyle przestępstw każdy bał by się wyjść wieczorem na maiasto.

I tak się boję wyjść wieczorem na miasto.

Dnia 29.05.2006 o 15:12, wdowiakm napisał:

Na drogach by panowała samowolka czyli przepisy byłyby łamane byłoby bardzo dużo wypadków.

I tak panuje samowolka, przepisy są łamane i wypadków jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: codziennie siedze z kumplami pod klatką na ławce w bloku obok mojego i tak do około 22(teraz tylko tyle bo zimno) a w ciepłe letnie dni to nawet do godziny 24:D I sprawa wygląda tak, że policja czasami przejedzie obok nas i nic nie robi chociaż pijemy piwo, śmiejemy się głośno(nie zawsze i nie cały czas, żeby ktoś nie myślał, że jesteśmy huliganami :-) no ale są śmieszne sytuacje). A jak idzie sobie jakichś 2-3 chłopaków spokojnie po godzinie 22-23 to policja zaraz ich spisuje, coś tu nie tak?? No pewnie, że coś jest nie tak bo po co spisywać spokojnych ludzi(czasami chłopaków 16-17 lat którzy nic nie robią)?? No ale ich jest 3 a nas ponad 20. Policja jest mało przydatna moim zdaniem bo efektywność ich pracy jest mała. No i jak idzie duża grupa ludzi to się boją:D Moim zdaniem potrzeba jakiejś nowej ustawy, żeby się nie bali większych grup. Jak ktoś będzie się stawiał to pałą go po łbie albo jak będą chcieli bić to strzelić w górę dla ostrzeżenia a jak dalej nie przejdzie to po nogach strzelać. Jesli nic takiego nie będzie to dalej będą się bali i na nic to, że przejadą obok bloków jak i tak tych większych i niebezpieczniejszych grup nie upomną ani nie spiszą. Szkoda kasy na paliwo:D No chyba, że akurat uda im się zobaczyć jakiś napad na bezbronną kobiete to może jej pomogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidze ich że za to jak sa potrzebni to ich nie ma. Jak leci składzik to nagle znikają a jak leci 3 kolesi to podbijają i prowokują. Czasem możesz 24 odsiedzieć bo się krzywo spojżałeś. wiec nie mów mi że oni sa tacy dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Policja jest moim zdaniem tylko pracą, której celem jest poprostu bycie. W życiu nie widziałem by policja w moich okolicach coś dobrego zrobiła... Na ulice w nocy boje sie wyjsc. Ostatnio jacys wariaci bili się, a policja tylko przejechala...
Na wypadek samochodowy przyjechała po 25 minutach... Nic a nic nie robią... Poprostu tylko są. A ja nie mam zamiaru w nocy iść obok policjantów. Bo tak naprawde nikt ich nie darzy respektem. Jak bylem w Rosji to tam policjantow darzy sie szacunkiem i bojaznia. Tam sie poprostu mozna bac policji... a u nas to jakos nie za specjalnie boimy sie ich. Obok mnie została obrabowana kobieta i nic sie nie dalo zrobic... Oczywiscie dobrze ze w ogole sa bo jakby ich nie bylo to by zapanowalo zupelne bezprawie, a tak przynajmniej jest mniejsze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 15:18, Vaxinar napisał:

> Policja musi być bo gdyby jej nie było to kto by pilnował pożądku???
UB.

> Pozatym gdyby nie było policji to by było tyle przestępstw każdy bał by się wyjść wieczorem
na maiasto.
I tak się boję wyjść wieczorem na miasto.

> Na drogach by panowała samowolka czyli przepisy byłyby łamane byłoby bardzo dużo wypadków.

I tak panuje samowolka, przepisy są łamane i wypadków jest dużo.

To weź i na chociaz tydzień niech policja na nic nie reaguje to wiesz co by się działo lepiej nie mówić. I nie wszyscy łamia prawo i przepisy! O co ci chodzi z tym UB???? To jak się boisz wychodzic wieczorami na miasto to albo mieszkasz w takiej okolicy co sami mordercy lataja z uzi lub nozami po ulicy albo poprostu jesteś tchurzem:)) (sorki jeśli Ciebie uraziłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tegi, iż miewałem niekiedy "przygody" z Policją (dość częsty bywalec koncertów metalowych).
Jestem maniakiem spływów kajakowych i jakieś 3 lata temu poznałem kilku właśnie na rzece. O tym, że są policjantami dowiedziałem się dopiero po kilku dniach znajomości. Jedyne co mogę powiedzieć to to iż są to zupełnie normalni ludzie... Na pewno znacznie czy wręcz nieporównywalnie normalniejsi jak zawodowi żołnierze - bo to jak podejrzewam zupełnie inny gatunek tylko podobny do Homo Sapiens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 15:12, paweln napisał:

ja nie przeklinam!!!
ja tylko pisze jak inni mówią

i co jest niepoprawnego politycznie??
wiesz co?? jeśli masz pisać takie posty to w tym temacie sie nie wypowiadaj!



Ale sporzo chłopie...Lamb3rt jest taki...najpierw coś takiego pisze a potem staje się najbardziej piszącym na temat forumowiczem:D

Co do policji to jestem ani za ani przeciw...no bo ich nie znam...kiedyś nie lubiałem bo mnie oskarżyli że popisałem na ścianach bloków ale oni pilnują porządku...na meczach...tak to dawno bym zdechł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem tchórzem ?
Przedstawie Ci sytację, idziesz wieczorem na mieście podbija banda dresów, około 10 jak idziesz sam, zadają jedno pytanie, źle odpowiesz to jesteś pobity do nieprzytomności. Nazywasz to tchórzostwem ?
A Ty co, jesteś taki mocarz ?
Przyjedź do mnie w okolice Katowic, a ja Cie podstawię na dzielnice, z której w normalnym stanie NIE wyjdziesz, bo po śląsku (jak sądzę) słowa nie powiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mojemu koledze ukradli komórke=>policja=>komórka wraca do właściciela...
koło mojego domu już 3 razy była łapanka... teraz już nikt im nie podskakuje... inna dzielnica inna policja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 15:39, paweln napisał:

mojemu koledze ukradli komórke=>policja=>komórka wraca do właściciela...
koło mojego domu już 3 razy była łapanka... teraz już nikt im nie podskakuje... inna dzielnica
inna policja...


to szkoda ze w moich okolicach nie ma takiej policji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że policja jest BARDZO WAŻNA, ponieważ, gdyby jej nie było, ludzie robili by co by się im żywnie podobało, czyli terror na ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować