Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin – Community update

18 postów w tym temacie

Domek

Na oficjalnej stronie Wiedźmina pojawiły się informacje na temat związanych z grą nowości, jakie pojawiły się w sieci. Wśród nich akcja fanów gry w serwisie Gamespot, nowe prace plastyczne w dziale Fan Art i film z prezentacji, która odbyła się na E3.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin – Community update" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby Wiedźmin okazal sie takim hitem jak Painkillerna polskim rynku i by w cenie nie wiecej niz 70zł, ale tak pewnie cp wyciagnie kase z ludzi bo jak tu inaczej zarobic na grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wykres napięcias przed premiera rośnie proporcjonalnie do czaasu, jedak jeżeli czas premiery nie jest określony to takie napiecie spada ruchem jednostajnie przyśpieszonym i wydawca powinien o tym pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 11:28, Ivan aka Immortal napisał:

następnym razem weźcie kogoś kto biegle
posługuje się angielskim. Pan Michał strasznie się męczył ;)


No cóż, gdybyś miał tak mówić w nie swoim języku przed liczną widownią to byś lepszy pewnie nie był... Jeżeli chodzi o profesjonalnego tłumacza to znowu lipa, bo chyba lepiej żeby (nawet jeżeli takowy tłumacz miałby tekst do wyuczenia) ten co bierze udział w tworzeniu gry się wypowiadał, niżeli ktoś kto nie ma o tym zielonego pojęcia :) .
Co do filmiku to niestety będę musiał poczekać jak mi limit zdejmą, czyli do 1 czerwca :] ( I tak pewnie sam będę musiał głośniki podkręcić na maksa :) )
P.S Wcale się nie czepiam :D Wcale a wcale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 12:34, dogvill napisał:

Nie wiem czemu nie moge się połączyc z gamespotem od dłuższego czasu:/...wie ktos w czym tkwi problem??

Byłem tam przed chwilką i wszystko działało. Nawet nam się 3 nowe osoby dopisały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 11:54, -=Sir=-Yarpen napisał:

> następnym razem weźcie kogoś kto biegle
> posługuje się angielskim. Pan Michał strasznie się męczył ;)

No cóż, gdybyś miał tak mówić w nie swoim języku przed liczną widownią to byś lepszy pewnie
nie był... Jeżeli chodzi o profesjonalnego tłumacza to znowu lipa, bo chyba lepiej żeby (nawet
jeżeli takowy tłumacz miałby tekst do wyuczenia) ten co bierze udział w tworzeniu gry się wypowiadał,
niżeli ktoś kto nie ma o tym zielonego pojęcia :) .
Co do filmiku to niestety będę musiał poczekać jak mi limit zdejmą, czyli do 1 czerwca :] (
I tak pewnie sam będę musiał głośniki podkręcić na maksa :) )
P.S Wcale się nie czepiam :D Wcale a wcale ;)



Żeby nie byłą wątpliwości - ja tego zjadliwie nie pisałem :) Po prostu szkoda mi go było jak biedak się męczył a podejrzewam, że znalażłby się na pewno ktoś z zespołu Widźmina, kto nie miałby żadnych problemów w kontaktach z graczami po angielsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować