Zaloguj się, aby obserwować  
seroero

Najpierw był Fox Kids, całkiem fajny kanał, potem był Jetix też dobry kanał, a potem nastały mroczne czasy...

41 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2012 o 22:20, Kraju napisał:

Serial kojarzę choć go nie pamiętam. To jakaś odmiana Power Rangers czy prosta zżynka?

Dnia 26.12.2012 o 22:20, Kraju napisał:

Nie zdaje Ci się. ;) Taki biust tylko ona ma.


Hmmm to jej główny rekwizyt rozpoznawczy xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 21:34, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

Wyrządziliście mi krzywdę tym tematem. Od trech godzin tylko siędzę i oglądam Króla Szamanów...
A miałem zrobić coś pożytecznego... :D


Ja również się ostro zastanawiam nad rewatchem serii, ale jak teraz słucham polskiego dubbingu to się zastanawiam, jak ja mogłem tego słuchać?
A i tak manga ( przeczytana w całości ) jest 100000000000 razy lepsza od anime.

Edit. Właśnie teraz sprawdziłem. Czemu ja nic nie wiedziałem o tym, że kontynuacja SK wreszcie się na całego rozpoczęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 01:05, AssaxoN napisał:

Najbardziej z fox kids wspominam anime Shin Chan. Leciała ona jako ostatnia w danym dniu
jakoś chyba około 23.
Jeśli ktoś nie widział to serdecznie polecam, bo mimo iż tyle lat już minęło do dziś
co jakiś czas oglądam tą bajke i cały czas mnie rozbawia.


O tak:) Genialnie i pięknie wyśmiewała prawdziwe życie, schematy i sytuacje zyciowe:) Zapadł mi w pamięci jeden tekst gdy Shin Chan został dostarczony przez matkę Mitsi do autobusu jeszcze śpiącego tylko po to by się nie spóźnieł, budzi go pani Dori już w autobusie, a on strzela: "Znów mam sen z panią Dori, ale tym razem to ja jestem w majtkach":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 23:00, Stfforex napisał:

O tak:) Genialnie i pięknie wyśmiewała prawdziwe życie, schematy i sytuacje zyciowe:)
Zapadł mi w pamięci jeden tekst gdy Shin Chan został dostarczony przez matkę Mitsi do
autobusu jeszcze śpiącego tylko po to by się nie spóźnieł, budzi go pani Dori już w autobusie,
a on strzela: "Znów mam sen z panią Dori, ale tym razem to ja jestem w majtkach":)


Hah.. Shin Chan :) Pamiętam każdy odcinek :) I muszę przyznać, że polski dubbing był świetny ! :D Dobrze, że leciało przed 00:00 na jetixie jeszcze :D Teraz rozumiem czemu to anime było dla starszej młodzieży ;p Dobrze, że jeszcze są odcinki na necie. Teraz nie ma gdzie ich dostać w tv :( Jetix nie istnieje i teraz są tylko dziecinne bajeczki :) Jeśli chodzi o anime, to trzeba się wspomagać tylko programami z telewizji AXN Spin i Sc-fi. Widziałem z ramówki, że była tam seria Slayersów. Ciekawi mnie, czy będą to puszczać niedługo ? Bardzo mnie interesuję nowa seria Revolutiob i Revolution-R : ) Co prawda jest na blu-ray, ale kurde ściągać teraz z Anglii czy USA ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 22:44, Piotrbov napisał:

Ja również się ostro zastanawiam nad rewatchem serii, ale jak teraz słucham polskiego
dubbingu to się zastanawiam, jak ja mogłem tego słuchać?

Polecasz angielską? Czy jaką? Ale z tego co odsłuchałem, to co jak co, ale opening mamy najlepszy.

Dnia 27.12.2012 o 22:44, Piotrbov napisał:

A i tak manga ( przeczytana w całości ) jest 100000000000 razy lepsza od anime.

Muszę sprawdzić. Dzięki w ogóle za informację, że takie coś istnieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 10:33, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

Polecasz angielską? Czy jaką? Ale z tego co odsłuchałem, to co jak co, ale opening mamy
najlepszy.


Jak zwykle polecam oryginalną wersję, więc oczywiście japońską, teraz na chwilę sobie sprawdziłem jak oryginał brzmi, no i ostro się zdziwiłem, Yoh w wersji polskiej jest lepszy niż w wersji japońskiej xD

Dnia 28.12.2012 o 10:33, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

Muszę sprawdzić. Dzięki w ogóle za informację, że takie coś istnieje ;)


Ogólnie, to manga idzie od pewnego momentu inna droga niż w anime, jest o wiele bardziej dojrzała, ciekawsza, mroczniejsza itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 10:48, Piotrbov napisał:

Jak zwykle polecam oryginalną wersję, więc oczywiście japońską, teraz na chwilę sobie
sprawdziłem jak oryginał brzmi, no i ostro się zdziwiłem, Yoh w wersji polskiej jest
lepszy niż w wersji japońskiej xD

Pozostałe postaci też najgorsze nie są, a kiepski dubbing jakoś mi specjalnie (w tym wypadku) nie przeszkadza.
A co do japońskiej wersji - to jeszcze trzeba ją rozumieć ;) Niby się japońskiego uczę, ale jakoś kiepsko to póki co idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 11:41, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

A co do japońskiej wersji - to jeszcze trzeba ją rozumieć ;) Niby się japońskiego uczę,
ale jakoś kiepsko to póki co idzie.


Od tego są przecież angielskie napisy.

BTW. Dobra skończmy ten temat tutaj xD Co dużo to niezdrowo. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2012 o 22:44, Piotrbov napisał:

Edit. Właśnie teraz sprawdziłem. Czemu ja nic nie wiedziałem o tym, że kontynuacja SK
wreszcie się na całego rozpoczęła?

co ty gadasz? dobra wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 20:37, NuuGGet napisał:

Heh, Ludwiczka pamiętam że zawsze na Fox Kids oglądałem za małolata. Reszty, prócz Simpsonów,
nie trawiłem, wolałem stary Cartoon Network. :) Teraz już nie ma takich kreskówek, same
badziewie leci z tego co tak czasami widzę.


No i kanały na których to leciało puszczają teraz jakiś syf dla niedorozwiniętych, poczynając
od tej cholernej hanny monpany. Szkoda że dzieciaki nie mają okazji zobaczyć Krowy i
Kurczaka, Chojraka albo Jam Łasicy. :)


Wszystkie trzy bajki które wymieniłeś są emitowane na cartoon network.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie szukałam tej bajki jak chłopczyk jeździł na rowerku z 3 kółkami i tytułu nie pamiętam a też proszę, żeby ktoś pomógł znaleźć :)

20130731234104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 00:08, Hubi_Koshi napisał:

> Też właśnie szukałam tej bajki jak chłopczyk jeździł na rowerku z 3 kółkami i tytułu

> nie pamiętam a też proszę, żeby ktoś pomógł znaleźć :)
Być może to?
https://www.youtube.com/watch?v=GqQjpTbHR0A

Człowieku jesteś zaj****ty to jest ta bajka. Dzięki tobie znowu zacząłem oglądać tę bajke. Ach te czasy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak patrze na te wszystkie kanały z bajkami (Disney Channel, Disney XD, Catoon Network) to lecą same jakieś głupie bajki, albo seriale "Dla nastolatków", które są bezsensowne, nieśmieszne i nieciekawe, choć na CN lecą czasem stare bajki ( Tom i Jerry, Ed Edd i Eddy, Krowa i kurczak, Jam łasica, Chojrak tchórzliwy pies...) lecz niestet coraz rzadziej :(
Era najlepszych bajek właśnie przemineła :p
Jeszcze kiedyś leciała taka bajka, gdzie odbywały się pojedynki na "spinery", czyli takie kręcące się coś. haha :D ale wytłumaczyłem. Nie wiem czy to się nie nazywało czasem beyblade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować