Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo dodatku do Zoo Tycoon 2 już na naszym serwerze!

12 postów w tym temacie

W podstawke grałem - Bardzo fajna Gra :D ciekawe co nowego wprowadzą :D, widze że jest u mowa o jakiejs kolejce linowej...to troche dziwne bo od kolejek jest RCT 3...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamberlyn

Z przyjemnością informujemy, że wkrótce nastąpi rozbudowa wirtualnego zoo! Wszystko za sprawą dodatku do gry Zoo Tycoon 2, którego polska wersja językowa ukaże się na początku przyszłego roku! Już teraz zachęcamy do pobrania z naszego serwera wersji demonstracyjnej dodatku!

Przeczytaj cały tekst " Demo dodatku do Zoo Tycoon 2 już na naszym serwerze!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, całkiem ładnie to wygląda. Nigdy w ten typ gier nie grałem. Czy komuś kto lubi strategie i RPGi może się to spodobać?? Jak sądzicie, bo nie chce mi się darmo ściągać dema??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 15:24, alfabet24 napisał:

mam problem z ZT2 nie mogę ściągać dodatków przez grę


---------------------------> zoo.ogresnet.com <-----------------------------(bez www) I masz dodatki(angielskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś kto lubi strategie i RPG się może spodobac?? No cóż - podstawową cechą tej gry jest to, ze na prawdę nic się w niej nie dzieje... Więc - na prawdę wspaniały odpoczynek od RPGów :) Mi się podoba.
A jeśli chodzi o dodatki do ściągania... No cóż - to na prawdę przykre, ale choć są oficjalne to chyba po polsku ich nie ma. Mam nadzieję ze zostaną dołączone do polskiego wydania "Na ratunek zwierzakom".
Pozdrawiam fanów zwierzaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować