Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polska premiera filmu Piła mechaniczna 3D już w ten piątek

28 postów w tym temacie

Tylko, że Tarantino to często się z uśmiechem ogląda (Wściekłe Psy ostatnio sobie oglądałem, teraz czekam na Django), a właśnie tak jak napisałeś: Piła obrzydza. Ale trzymajmy się czegoś innego, bo są horrory (obrzydzające), są horrory (mocne i dobre kino) i horrory (klasy niskiej takie jak np. Atak Pająków czy Grasujący Goryl Cocojambo). Takie filmy jak Pirania 3DD (jakby jeszcze to drugie D miało coś Ddać) to to ostatnie według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 21:28, Dared00 napisał:

Money, money, money...


Dziwne by to było, jakbym nie wiedział o co chodzi. :D

Czego naprawdę oczekuje od tego serwisu - żeby ktoś z gramu pokazał jaja i ładnie się tu przyznał do wszystkiego, ładnie za to przeprosił i ładnie obiecał, że więcej takich chybionych pomysłów tutaj nie będzie.

A na nowego Leatherface''a nie pójdę do kina, bo 3D.
Naprawdę pasuje, naprawdę niewymuszone. o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 19:12, Muradin_07 napisał:

Hmmm... bo wiele osób chciało mieć różne teksty o filmach, to i teksty o filmach są ;)

No pewnie, tylko raczej nie chodziło o takie pierdoły :/ bo co do tekstów "film an stronie o grach" to trzeba przywyknąć, wszędzie tak jest.

Dnia 02.01.2013 o 19:12, Muradin_07 napisał:

Piła to nie horror. Horror ma straszyć, a Piła zamiast tego obrzydza.

No i pod definicję horroru nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czego się można było spodziewać? Pamiętam jak jeszcze kupowałem CDA regularnie to były tam raczej w większości reklamy kiczowatych horrorów, mało kiedy pojawiały się naprawdę fajnych filmów. Ale też nie spodziewałem się, że gram będzie kolejnym portalem o filmach (to tak samo jak na FW jak widzę coś o grach to lekko się uśmiecham), choć ja osobiście uważam, że można by było co nieco napisać o innych filmach, ciekawszych albo zrobić podsumowanie najciekawszych premier miesiąca i wtedy niech się nawet pojawi ta Piła Mechaniczna. Dlaczego nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Texas... nie jest miastem. Przynajmniej nie w stanie Texas. W ogóle kto to pisał...
>
> "Heather Miller otrzymuje w spadku dom, którego nigdy nie może sprzedać."
> Którego nie może sprzedał, albo którego nikt nie chce kupić.

Istnieje Texas City w stanie Texas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 18:07, Afro69 napisał:

Piwo Fortuna? 2 za 5,39? Nee, to ja zostanę przy Harnasiu za 2 zeta ;)

Ja to samo :D na dodatek w butelce!!.
A tak na serio.. z gramu robi się jakiś mini FW ?
Hybrydę jakąś robicie tak ?. Imo tematy o filmach zostawcie serwisom tym przystosowanym a Wy zajmijcie się tym, przez co przez te lata robiliście najlepiej........... grami. ;-)
A no tak ... zapomniałem. Czasem trzeba nabić te kilka punkcików aby żetonów w kielni było więcej. ]:-> Sprytni jesteśta ludziki tam.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 21:39, Wookie1991 napisał:

Nie wiem ja horroru nigdy nie widziałem i nie mam zamiaru horrory są obrzydliwe
zwykle z fatalną fabułą (chyba że to Stephen King ale go też nigdy nie oglądałem i nie
czytałem)

Tekst roku pańskiego 2013.

20130104013139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować