Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie rozsprzedaż THQ. "Tytuł po tytule"

67 postów w tym temacie

Karharot - protest protestem, ale jeżeli ktoś ma przeciwko przekręcaniu nazwy firmy to zawsze ta firma może wytoczyć proces cywilny ( rofl )/

Co nie zmienia faktu, że Cenega ma kiepską opinię związku z ich... głównym członem, przez co na niewiele rzeczy mają wpływu jako ekipa Polska. ( Jeżeli ktoś nie wie kto jest właścicielem firmy która posiada Cenega Polska - niech znajdzie w google )

---

DoW powstał na licencji z Warhammera . Nie mają możliwości odsprzedaży tytułu bez zgody właściciela marki.

Prościej mówiąc, kupujący nie tylko musiałby kupić markę DoW ale również musiałby zapłacić sowite tantiemy na rzecz właściciela marki ( co się zupełnie nieopłaca ).

+ Twórcy total wars, posiadają już prawa do marki.

Szkoda, uwielbiam brutalny i mroczny świat Warhammera, gdzie nadzieja leży tylko w Imperatorze lub... Slaneshu ;)

Najbliższy tytuł związku z tym możemy oczekiwać w świecie Warhammera za 3-5 lat. Jak będzie wyglądał - liczę, że nieziemsko.

---

Najbardziej szkoda DarkS. oraz CoH''a - zobaczymy co będzie z tymi markami.... dlaczego Valve ich nie może przejąć -.~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 14:47, Darkstar181 napisał:

Mnie bardziej bawiły lamenty graczy którzy nie rozumieli, że cholernie trudno zbalansować
grę, kiedy do dyspozycji oddaje się kilka frakcji, a nie dwie, czy cztery...

Mnie w drugim Dawn of War najbardziej zabolała hack''n''slashowa kampania, polegająca na bieganiu grupką dzielnych wojaków i eliminowaniu kolejnych durnych przeciwników. Miała sporo ciekawych nowości, ale single ją pogrążył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 14:33, Mercuror napisał:

Company of Heroes, gdzie na dobrą sprawę dodatki były marną próbą wyciągnięcia kasy za
kilka dodatkowych misji i mało popularnych trybów w multi.

A podstawka?

Dnia 08.01.2013 o 14:33, Mercuror napisał:

Dawn of War, gdzie drugą część spowodowałą zawał u niejednego interentowego aktywisty
z gimnazjum, bo nie zdzierżył tempa opluwania "Rerica" na forum.

A pierwsza część?

Dnia 08.01.2013 o 14:33, Mercuror napisał:

Darksiders, gra o sporej grywalności, ale warstwie wizualno-przestrzennej wołającej o
pomstę do nieba.

Co to jest "warstwa wizualno-przestrzenna"?

Dnia 08.01.2013 o 14:33, Mercuror napisał:

No ale THQ to przecież ostatnio najlepsze studio wydawnicze evah, a każdy inny tylko
by je zniszczył i skaził :*** <3 <3 <3

Nikt nie mówi, że najlepsze, ale wydające porządne, ciekawe gry, niebędące tylko kalkami swoich poprzedników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizerunek Cenegi, Activision czy jakiejkolwiek innej firmy nie jest moim problemem i nie zamierzam nikogo ani cenzurować ani krytykować za argumentowanie na niekorzyść danej firmy, przekręcanie nazwy nie jest jednak konstruktywną krytyką a zwykłym obrażaniem i proszę po prostu o to aby tego nie stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krucjata dalej trwa?

i owszem, to jest cenzura wyjątkowo zgrabnego określenia, do tego trwająca nie od zarania dziejów, tylko od przypadku do przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem - dla mnie to od szydery do obelgi jest bardzo daleko.
Dałem ci argument - cenzurujecie od dziś tez wszystkie cycaty z Kabaretów ?
A jak nagram kabaret o chciwych korporacjach gamingowych to tez go ocenzurujecie ?

Ja stoję przy swoim zdaniu twardo - w tej kwestii gram imho dał ciała na całej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2013 o 16:31, Ostrowiak napisał:

i owszem, to jest cenzura wyjątkowo zgrabnego określenia, do tego trwająca nie od zarania dziejów, tylko od przypadku do przypadku

Od momentu w którym ta zasada została wprowadzona staram się ją konsekwentnie podtrzymywać tam gdzie widzę jej złamanie, to że w wielu wypadkach nie ma żadnej interwencji wynika z tego że żaden moderator tego nie dostrzegł a nikt inny tego nie zgłosił.
Jeśli ktoś jeszcze ma coś na ten temat do powiedzenia proszę o zrobienie tego gdzie indziej (np. w temacie o moderatorach), komentarz do tekstu nie jest miejscem na niepowiązaną z tekstem dyskusję.

-> Pietro87

Dnia 09.01.2013 o 16:31, Ostrowiak napisał:

Ekhem - dla mnie to od szydery do obelgi jest bardzo daleko.

Gdyby ktoś szydził z Ciebie to być może zmieniłbyś zdanie.

Dnia 09.01.2013 o 16:31, Ostrowiak napisał:

Dałem ci argument - cenzurujecie od dziś tez wszystkie cycaty z Kabaretów ?
A jak nagram kabaret o chciwych korporacjach gamingowych to tez go ocenzurujecie ?

Dunno, nie widziałem jeszcze takiego kabaretu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować