Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Fable 2 - temat ogólny

742 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2008 o 16:55, miodus napisał:

no rzesz K$#$#$$$% nie dam rady to se gosicu zobacz w poprzednich postach !! tyle razy
to bylo pisane ze szkoda o tym gadac


:) to był żart, mam w ... wiadomo gdzie datę premiery fable 2 na pc, chyba trochę za bardzo się emocjonujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2008 o 17:12, Lukas Unspoken napisał:

AD.1. Tak. Są chyba 2 lasy, jezioro, miasto Bowerstone podzielone na 4 części (można
jeszcze zaliczyć jaskinie gremlinów i jaskinie na cmentarzu), 3-4 miasta, teren rozbójników,
ziemi nieumarłych, wyspa pirata... i chyba wszystkie.

Chodziło mi o to, czy przechodzimy z jednej lokacji na drugą, obserwując ekran ładowania, czy jest jeden spójny świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:08, berbelek napisał:


> no rzesz K$#$#$$$% nie dam rady to se gosicu zobacz w poprzednich postach !! tyle
razy
> to bylo pisane ze szkoda o tym gadac

:) to był żart, mam w ... wiadomo gdzie datę premiery fable 2 na pc, chyba trochę za
bardzo się emocjonujesz


tiaaa dobry mi zart a emocjonuje sie odpowiednio do sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 19:28, Madoc napisał:


> AD.1. Tak. Są chyba 2 lasy, jezioro, miasto Bowerstone podzielone na 4 części (można

> jeszcze zaliczyć jaskinie gremlinów i jaskinie na cmentarzu), 3-4 miasta, teren
rozbójników,
> ziemi nieumarłych, wyspa pirata... i chyba wszystkie.
Chodziło mi o to, czy przechodzimy z jednej lokacji na drugą, obserwując ekran ładowania,
czy jest jeden spójny świat?

nie jest spojny gdy przechodzimy z jednego miast do innego nastepuje ładowanie obszaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej ,jak to jest z porami roku w Albionie? Zauważyłam, że w większosci miejsc jast np. jesień, a na cmentarzu ciągle jest lato... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 16:50, seles napisał:

hej ,jak to jest z porami roku w Albionie? Zauważyłam, że w większosci miejsc jast np.
jesień, a na cmentarzu ciągle jest lato... :o


a nie wiem nie zwrocilem na to uwagi ;p raczej nie ma zmiennych por roku. Zima jest tylko za kamiennymi drzwiami a reszta t chyba zalezy do regionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 13:10, miodus napisał:

> hej ,jak to jest z porami roku w Albionie? Zauważyłam, że w większosci miejsc jast
np.
> jesień, a na cmentarzu ciągle jest lato... :o

a nie wiem nie zwrocilem na to uwagi ;p raczej nie ma zmiennych por roku. Zima jest
tylko za kamiennymi drzwiami a reszta t chyba zalezy do regionu

Zgadzam się. Pór roku nie ma, choć chciałbym żeby były - było by jeszcze fajniej grać, bo jak ukończy się już grę to nie ma potem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2008 o 18:43, Lukas Unspoken napisał:

Zgadzam się. Pór roku nie ma, choć chciałbym żeby były - było by jeszcze fajniej grać,
bo jak ukończy się już grę to nie ma potem co robić.

racja ja juz swojego fable sprzedaje bo mi sie znudzil myslalme ze na dluzej mnie wciagnie gdybym mial szybsze lacze inetrnetowe to chociaz przyszly dodatek bym sobie scagnol a tak to nie ma sensu juz go trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2008 o 00:52, miodus napisał:

> czy jest jeden spójny świat?
nie jest spojny gdy przechodzimy z jednego miast do innego nastepuje ładowanie obszaru

Czyli największa wada poprzedniczki nie została wyeliminowana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 22:47, Madoc napisał:


> > czy jest jeden spójny świat?
> nie jest spojny gdy przechodzimy z jednego miast do innego nastepuje ładowanie
obszaru
Czyli największa wada poprzedniczki nie została wyeliminowana :/

wiesz inaczej nie mogli zrobic poniewaz swiat jest strasznie duzy o wiele wiekszy od pierwszego fable to bylo jedyne wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 20:34, W.S.A.D napisał:

BŁAGAM! Za ile go sprzedasz? Mam ogromną jazdę na tą grę! Pisz na GG(na gramsajcie)


to jest Edycja kolekcjonerska (w srodku jest bonusowa plytka z materiałami dotyczacymi tworzenia gry i obrazkami) w tej chwili jest wystawiona na allegro : http://www.allegro.pl/item512709829_3_hity_na_x_boxa_360_w_promocyjnej_cenie_okazja.html jesli jestes zainetersowany morzesz wziasc udzial w licytacji a jesli nie to mozemy dogadac ie po licytacji o ile nie zostana sprzedane pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2008 o 11:11, miodus napisał:

wiesz inaczej nie mogli zrobic poniewaz swiat jest strasznie duzy o wiele wiekszy od
pierwszego fable to bylo jedyne wyjscie

Słaby argument ;) Tyle jest gier z naprawdę dużym światem i jakoś nie potrzebują takiego rozwiązania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 20:50, Madoc napisał:


> wiesz inaczej nie mogli zrobic poniewaz swiat jest strasznie duzy o wiele wiekszy
od
> pierwszego fable to bylo jedyne wyjscie
Słaby argument ;) Tyle jest gier z naprawdę dużym światem i jakoś nie potrzebują takiego
rozwiązania :P


moze i slaby ale zawsze jakis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kupię grę w PALu lecz sprowadzaną to czy będzie język polski? Mój brat cioteczny kupił Gearsy 2 w Irlandii i były po Polsku mimo angielskiego opakowania i instrukcji... Czy z Fable może być podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 18:12, Vookash napisał:

Jak kupię grę w PALu lecz sprowadzaną to czy będzie język polski? Mój brat cioteczny
kupił Gearsy 2 w Irlandii i były po Polsku mimo angielskiego opakowania i instrukcji...
Czy z Fable może być podobnie?

Ja mojego X360 kupiłem w zestawie z GoW''em 2 i instrukcje miałem 3 ale żadne po polsku, a napisy były i tak po polsku... myślę, że i teraz będą napisy polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 22:10, Lukas Unspoken napisał:

>
Ja mojego X360 kupiłem w zestawie z GoW''em 2 i instrukcje miałem 3 ale żadne po polsku,
a napisy były i tak po polsku... myślę, że i teraz będą napisy polskie


Mam nadzieję, że tak będzie - tj. że nie będzie całkowicie spolszczona gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować