Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Fable 2 - temat ogólny

742 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2008 o 18:43, Lukas Unspoken napisał:

> > hej ,jak to jest z porami roku w Albionie? Zauważyłam, że w większosci miejsc
jast
> np.
> > jesień, a na cmentarzu ciągle jest lato... :o
>
> a nie wiem nie zwrocilem na to uwagi ;p raczej nie ma zmiennych por roku. Zima
jest
> tylko za kamiennymi drzwiami a reszta t chyba zalezy do regionu
Zgadzam się. Pór roku nie ma, choć chciałbym żeby były - było by jeszcze fajniej grać,
bo jak ukończy się już grę to nie ma potem co robić.

Ale są,... nei wiem jak to tłumaczyć, ale najpierw jak rozpoczynałam grę w lasach np. Oakfield było lato czy wiosna, raczej lato, a po powrocie z Iglicy zrobiła się jesień z żóltymi liśćmi itd, tylko cmentarz w Bowerstone dalej ma lato, taki bug może. Nie mówiąc o tym, że za jednymi demonicznymi wrotami była zima ;P

btw, to jest ktos kto przeszedł już gre? Bo mam pytanie odnośnie jednego głównego questa "atak na Bloodstone" (to chyba mamy zaatakować Luciena z Łupieżcą, czy jakos), ta misja przede mną i ciekawi mnei, czy tam czekają podbne "atrakcje" jak w Iglicy , i czy tyle samo czasu tam spędzimy?
I czy misję spania w wieży Gartha można odłożyć na powrót stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2008 o 20:58, seles napisał:

btw, to jest ktos kto przeszedł już gre? Bo mam pytanie odnośnie jednego głównego questa
"atak na Bloodstone" (to chyba mamy zaatakować Luciena z Łupieżcą, czy jakos), ta misja
przede mną i ciekawi mnei, czy tam czekają podbne "atrakcje" jak w Iglicy , i czy tyle
samo czasu tam spędzimy?


jest to ost mija w watku glownym. NIe bedzie tak jak w iglicy ze ilas tam lat siedzisz bedzie akcja

Spoiler

duzy okruch i spotkanie z lucianem

:P a pozniej juz bedziesz gra swobodna bez okreslonego celu :)

Dnia 29.12.2008 o 20:58, seles napisał:

I czy misję spania w wieży Gartha można odłożyć na powrót stamtąd.

mozesz ja wykonac kiedy tylko zechcesz nie ma okreslonego momentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 21:46, miodus napisał:


> btw, to jest ktos kto przeszedł już gre? Bo mam pytanie odnośnie jednego głównego
questa
> "atak na Bloodstone" (to chyba mamy zaatakować Luciena z Łupieżcą, czy jakos), ta
misja
> przede mną i ciekawi mnei, czy tam czekają podbne "atrakcje" jak w Iglicy , i czy
tyle
> samo czasu tam spędzimy?

jest to ost mija w watku glownym. NIe bedzie tak jak w iglicy ze ilas tam lat siedzisz
bedzie akcja

Spoiler

duzy okruch i spotkanie z lucianem

:P a pozniej juz bedziesz gra
swobodna bez okreslonego celu :)

Spoiler

i nie odbiora mi broni i nie ogolą głowy? bo moja broń to moja główna siła:), nie pakowałam w postać , żeby nie wyglądała jak jakiś freak ;P i bez broni padnie :P

btw, zrobiłeś achivementy online już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 21:46, miodus napisał:


> btw, to jest ktos kto przeszedł już gre? Bo mam pytanie odnośnie jednego głównego
questa
> "atak na Bloodstone" (to chyba mamy zaatakować Luciena z Łupieżcą, czy jakos), ta
misja
> przede mną i ciekawi mnei, czy tam czekają podbne "atrakcje" jak w Iglicy , i czy
tyle
> samo czasu tam spędzimy?

jest to ost mija w watku glownym. NIe bedzie tak jak w iglicy ze ilas tam lat siedzisz
bedzie akcja

Spoiler

duzy okruch i spotkanie z lucianem

:P a pozniej juz bedziesz gra
swobodna bez okreslonego celu :)
> I czy misję spania w wieży Gartha można odłożyć na powrót stamtąd.
mozesz ja wykonac kiedy tylko zechcesz nie ma okreslonego momentu

Gdzie jest ta misja, tzw. z tym atakiem na Bloodstone? Bo ją chyba przegapiłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2008 o 22:02, seles napisał:

Spoiler

i nie odbiora mi broni i nie ogolą głowy? bo moja broń to moja główna siła:), nie
pakowałam w postać , żeby nie wyglądała jak jakiś freak ;P i bez broni padnie :P


btw, zrobiłeś achivementy online już?

nic ci nie odbiora nic ci nie zrobia :P co najmniej glowy nie ogolą :P hehe a osiagniec online nie zrobilem poniewaz mam za slabego neta i gram tylko single

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 10:19, Lukas Unspoken napisał:

Gdzie jest ta misja, tzw. z tym atakiem na Bloodstone? Bo ją chyba przegapiłem ;]

prawie na samym konsu watku glownego jak juz jestes u łupieżcy i zrboisz na nim wrazenie wykonasz dla niego mijse z pieczecia wtedy bedzie dostepna ta misja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 14:18, miodus napisał:


> Gdzie jest ta misja, tzw. z tym atakiem na Bloodstone? Bo ją chyba przegapiłem ;]

prawie na samym konsu watku glownego jak juz jestes u łupieżcy i zrboisz na nim wrazenie
wykonasz dla niego mijse z pieczecia wtedy bedzie dostepna ta misja

a gxdzie jest gildia zabójców? Bo też mam tam się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 14:25, seles napisał:

>
> > Gdzie jest ta misja, tzw. z tym atakiem na Bloodstone? Bo ją chyba przegapiłem
;]
>
> prawie na samym konsu watku glownego jak juz jestes u łupieżcy i zrboisz na nim
wrazenie
> wykonasz dla niego mijse z pieczecia wtedy bedzie dostepna ta misja
a gxdzie jest gildia zabójców? Bo też mam tam się udać:)

ale chodzi Ci o prace ? chodzi ci o spoleczność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 14:28, miodus napisał:

> >
> > > Gdzie jest ta misja, tzw. z tym atakiem na Bloodstone? Bo ją chyba przegapiłem

> ;]
> >
> > prawie na samym konsu watku glownego jak juz jestes u łupieżcy i zrboisz na
nim
> wrazenie
> > wykonasz dla niego mijse z pieczecia wtedy bedzie dostepna ta misja
> a gxdzie jest gildia zabójców? Bo też mam tam się udać:)
ale chodzi Ci o prace ? chodzi ci o spoleczność ?

wyznaczono cenę na moją głowę, i z zabitych zabójców mam jakąś notatke, i z tego ten quest chyba wynika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 14:31, seles napisał:

> > >
> > > > Gdzie jest ta misja, tzw. z tym atakiem na Bloodstone? Bo ją chyba
przegapiłem
>
> > ;]
> > >
> > > prawie na samym konsu watku glownego jak juz jestes u łupieżcy i zrboisz
na
> nim
> > wrazenie
> > > wykonasz dla niego mijse z pieczecia wtedy bedzie dostepna ta misja

> > a gxdzie jest gildia zabójców? Bo też mam tam się udać:)
> ale chodzi Ci o prace ? chodzi ci o spoleczność ?
wyznaczono cenę na moją głowę, i z zabitych zabójców mam jakąś notatke, i z tego ten
quest chyba wynika:)

aa to juz wiem o co chodzi :) musisz jeszcze zabic chyba 3 gruby zabojców i dzieki temu bedziesz miala cala mape pozniej dojdziesz do Herszta grupy i go zabijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 14:40, miodus napisał:

aa to juz wiem o co chodzi :) musisz jeszcze zabic chyba 3 gruby zabojców i dzieki temu
bedziesz miala cala mape pozniej dojdziesz do Herszta grupy i go zabijesz

mam już całą mapke, i gdzie mam iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

p.s. nie mogę sie tam dostać z menu, bo pisze, ze ta lokacja nei została jeszcze odnaleziona, tylko, że to jest w brightwood...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 14:47, seles napisał:


> aa to juz wiem o co chodzi :) musisz jeszcze zabic chyba 3 gruby zabojców i dzieki
temu
> bedziesz miala cala mape pozniej dojdziesz do Herszta grupy i go zabijesz
>
mam już całą mapke, i gdzie mam iść?

no to wybierz sobie w misjach jako glowna i powinen pojawic sie szlak ktorym dojdziesz do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w nowym roku. :)

Pierwsze pytanie od skacowanego gracza FII. Gdzie do cholery jest ten topór za 5 idealnych rund w Tyglu ? Po raz trzeci grę przechodzę i po raz kolejny nie mogę go znaleźć/otrzymać chociaż miałem te minimum 5 idealnych rund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 13:21, oOreVenOo napisał:

Witam w nowym roku. :)

Pierwsze pytanie od skacowanego gracza FII. Gdzie do cholery jest ten topór za 5 idealnych
rund w Tyglu ? Po raz trzeci grę przechodzę i po raz kolejny nie mogę go znaleźć/otrzymać
chociaż miałem te minimum 5 idealnych rund.

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba w ekwipunku jest automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 14:14, bartek_kawa napisał:

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba w ekwipunku jest automatycznie.


Ok, teraz kolejne pytanie. Na farmie Giles''a w Brightwood jest zakopana legendarna broń w jego piwnicy, ale gdy do niej wchodzę w środku jest brama, której nie mogę otworzyć bo potrzebny jest klucz. Ktoś wie gdzie mogę znaleźć ten klucz ? Jeżeli chodzi o samego Giles''a zrobiłem dla niego questa i pomogłem mu złapać tego bandziora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, mam problem z gargulcami- brakuje mi już niewiele ich (chyba 4) i z tego 2 widzę, ale nie mogę zestrzelić ich;/ Jeden to na zamku Fairfax, ale on jest za wysoko, więc może później jak wejde do zamku...
a drugi to ten w jaskinii gildii- widzę go, strzlelam z daleka, z bliska (tuż pod nim, 2-3 metry) pod różnymi kątami i nic, nie rozwala się, wtf?
trzeci to idąc z bloodstone do Wraithmarsh, zanim załaduje się Wraithmarsh słyszę coś jakby gargulca, ale go nie widzę :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 15:10, oOreVenOo napisał:

> Nie pamiętam dokładnie, ale chyba w ekwipunku jest automatycznie.

Ok, teraz kolejne pytanie. Na farmie Giles''a w Brightwood jest zakopana legendarna broń
w jego piwnicy, ale gdy do niej wchodzę w środku jest brama, której nie mogę otworzyć
bo potrzebny jest klucz. Ktoś wie gdzie mogę znaleźć ten klucz ? Jeżeli chodzi o samego
Giles''a zrobiłem dla niego questa i pomogłem mu złapać tego bandziora.

klucz jest zakopany w grobie na farmie Gilesa, pies powinien ci to miejsce wskazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2009 o 16:06, seles napisał:

klucz jest zakopany w grobie na farmie Gilesa, pies powinien ci to miejsce wskazać

btw, własnie sobie uświadomiłam, że znalazłam klucz,ale nei pamiętam żebym robiła tam jakiegoś questa , gdzie ten Giles cały jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 16:06, seles napisał:

klucz jest zakopany w grobie na farmie Gilesa, pies powinien ci to miejsce wskazać


Gdzie ten grób jest ? Gdzieś koło jego domku ?

Co do questa z Gilesem to nazwa się on Marny rolnik czy jakoś tak, inna trochę nazwa ale podobne znaczenie. W każdym razie otrzymujesz go przed Tyglem, nie wiem czy nawet nie po znalezieniu Garth''a w wieży w Brightwood wtedy co go porwali. Dokładnie otrzymujesz dwa questy. Jeden, który pomoże Gilesowi, drugi który poszerzy wpływy bandytów. Wybór należy do Ciebie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować