Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 prześcignęło Xboksa 360!

21 postów w tym temacie

Ten rok dla sony powinien być jeszcze lepszy bo w porównaniu do M$ który ma chyba jednego killera w postaci Gearsów tak Sony ma 4 świetne tytuły must have a to nie wszystko co jest zapowiedziane na 2013 rok. Będzie ciekawie. Oby nie zapowiedzieli w 2013 roku nowych konsol, jeszcze nie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to w sumie mała niespodzianka, zarówno PS3 i XBOX 360 to świetne maszynki i jedna i druga ma swoje perełki do zaoferowania, ale że czarnula przegoni x pudło o ponad milion sztuk to tego się nie spodziewałem, mało tego jak w tekście już było napisane SONY wystartowało ponad rok później niż Microsoft i długo długo nie mogła dogonić XBOXA ;) No no no to ciekaw jestem jak to się potoczy dalej, tym bardziej z nową generacją, gdzie SONY zapowiedziało że już nie popełni błedu i wystartuje s PS4 szybciej niż Microsoft z nowym XBOX-em albo przynajmniej równo z nim ;) Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oby nie zapowiedzieli w 2013 roku nowych
> konsol, jeszcze nie czas :)

Tak! Niech zapowiedzą nowe konsole pod koniec 2099, bo po co się spieszyć skoro "jeszcze nie czas".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 14:29, night93 napisał:

Tak! Niech zapowiedzą nowe konsole pod koniec 2099, bo po co się spieszyć skoro "jeszcze
nie czas".

Zgodziłbym się z Tobą, gdybyś mi kupił PS4, PS5, PS6, itd. przy okazji jak Ty będziesz kupował kolejne edycje swojej konsoli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M$ same jest sobie winne.Zaprzepaścili dużą przewagę nad konkurencją,którą ciężko wypracowali,a to z powodu braku odpowiedniej ilości ekskluzywnych gier.Z punktu biznesowego wydawało im się,że za pomocą Kinecta będą przodującą marką , natomiast olewając hardkorowych graczy,strzelili sobie w stopy i to z wielkiej armaty.Jak dla mnie lipa straszna i gratulacje za Sony:)
P.S. mam xboxa 360 i jestem zadowolony ogólnie,ale brak exów zmienił moje poglądy na temat dziwnej polityki MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> M$ same jest sobie winne.Zaprzepaścili dużą przewagę nad konkurencją,którą ciężko wypracowali,a
> to z powodu braku odpowiedniej ilości ekskluzywnych gier.Z punktu biznesowego wydawało
> im się,że za pomocą Kinecta będą przodującą marką , natomiast olewając hardkorowych graczy,strzelili
> sobie w stopy i to z wielkiej armaty.Jak dla mnie lipa straszna i gratulacje za Sony:)
> P.S. mam xboxa 360 i jestem zadowolony ogólnie,ale brak exów zmienił moje poglądy na
> temat dziwnej polityki MS.
Dokładnie. Ja miałem wiele lat xboxa, ale w końcu miarka się przebrała i pod koniec zeszłego roku zamieniłem na ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość moich znajomych wybiera PS3 właśnie dzięki większej ilości exclusive, które im w zupełności pasują, są też inne wartości, które wykazują bardziej cenne, ale najważniejsze są oczywiście odpowiednie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sonyboty się cieszą, bo wreszcie PS3 jest lepsze niż X360 w czymś. Dane od IDC są mniej wiarygodne nawet od vgchartz... Co do exów to świetne exsclusivy miało PS3 w 2012. Co to jest Halo 4 przy takich hitach jak Little Big Planet Karting lub Warhawk. W dodatku exy Arcade na X360 się nie liczą, bo nie ma tego w pudełko to pewnie jest słabe i nikt w to nie gra? A wszystkie exy zapowiedzane na PS3 w tym roku to pewne hit? Przecież te gry nawet nie miały premiery...Tylko ten darmowy online i interaktywne filmy ratują $ony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sonyboty się cieszą, bo wreszcie PS3 jest lepsze niż X360 w czymś. Dane od IDC są mniej
> wiarygodne nawet od vgchartz... Co do exów to świetne exsclusivy miało PS3 w 2012. Co
> to jest Halo 4 przy takich hitach jak Little Big Planet Karting lub Warhawk. W dodatku
> exy Arcade na X360 się nie liczą, bo nie ma tego w pudełko to pewnie jest słabe i nikt
> w to nie gra? A wszystkie exy zapowiedzane na PS3 w tym roku to pewne hit? Przecież te
> gry nawet nie miały premiery...Tylko ten darmowy online i interaktywne filmy ratują $ony.
>
Oj widzę, że żal dupę ściska :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sonyboty się cieszą, bo wreszcie PS3 jest lepsze niż X360 w czymś. Dane od IDC są mniej
> wiarygodne nawet od vgchartz... Co do exów to świetne exsclusivy miało PS3 w 2012. Co
> to jest Halo 4 przy takich hitach jak Little Big Planet Karting lub Warhawk. W dodatku
> exy Arcade na X360 się nie liczą, bo nie ma tego w pudełko to pewnie jest słabe i nikt
> w to nie gra? A wszystkie exy zapowiedzane na PS3 w tym roku to pewne hit? Przecież te
> gry nawet nie miały premiery...Tylko ten darmowy online i interaktywne filmy ratują $ony.
>
A napisał to fanboy x-klocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to siędziwię tylko temu, że dopiero teraz się to stało. Z mojego punktu widzenia ps3 jest znacznie atrakcyjniejszą konsolą. Samych exclusivów Sony mam z 9, a wśród gier na xboxa jest może z 5 takich, w które bym zagrał (Fable 2, Gearsy, może któreś Halo, do niedawna Alan Wake). Jedyne czym to tłumaczę to lokalnym patriotyzmem Amerykańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 16:47, maAtis9988 napisał:

Sonyboty się cieszą, bo wreszcie PS3 jest lepsze niż X360 w czymś. Dane od IDC są mniej
wiarygodne nawet od vgchartz... Co do exów to świetne exsclusivy miało PS3 w 2012. Co
to jest Halo 4 przy takich hitach jak Little Big Planet Karting lub Warhawk. W dodatku
exy Arcade na X360 się nie liczą, bo nie ma tego w pudełko to pewnie jest słabe i nikt
w to nie gra? A wszystkie exy zapowiedzane na PS3 w tym roku to pewne hit? Przecież te
gry nawet nie miały premiery...Tylko ten darmowy online i interaktywne filmy ratują $ony.

W tym poście Moderator Karharot: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&pid=23508 prosił byś przestał się dowartościowywać, tym że masz inną konsolę, proszę również przestać pisać posty służące jedynie do prowokowania innych. Moderator obiecywał degrada z marszu więc zgodnie z jego zaleceniem otrzymujesz Degrad -2 za recydywę bo karany byłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 17:28, amsterdream napisał:

Oj widzę, że żal dupę ściska :>


Ostrzeżenie za spam, proszę nie reagować na takie prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 17:34, Niko12131pl napisał:

A napisał to fanboy x-klocka


Proszę nie reagować na prowokacje bo robią się jedynie przepychanki słowne, Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 18:00, kodi24 napisał:

To ze Ciebie nie interesuje to nie znaczy, ze ich nie ma. Kupujac konsole trzeba byc
swiadomym swojego wyboru;


"Z mojego punktu widzenia ps3 jest znacznie atrakcyjniejszą konsolą. Samych exclusivów Sony mam z 9, a wśród gier na xboxa jest może z 5 takich, w które bym zagrał "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować