Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź Wiedźmina 3 na 99,9 proc. już 5 lutego

50 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2013 o 18:35, castlerock napisał:

No i sie zaczyna.
Zapowiedź zapowiedzi. Ręce mnie opadły. Teraz czekam na zapowiedź zapowiedzi zapowiedzi.


Nie kracz bo sie doczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 18:35, castlerock napisał:

No i sie zaczyna.
Zapowiedź zapowiedzi. Ręce mnie opadły. Teraz czekam na zapowiedź zapowiedzi zapowiedzi.

To jest zapowiedź zapowiedzi zapowiedzi.

Dostaliśmy zapowiedź konferencji, na której zapowiedziany zostanie trailer, który zapowie grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to przeciez bardziej niz oczywiste, ze gram zaleje nas newsami o Wiesmaku. Tylko wyrazny sprzeciw przeicwko takim praktykom (oraz zapowiedziom, zapowiedzianych zapowiedzi) ze strony uzytkownikow gramu moze zmienic ta postac rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 10:52, Piotrek_K napisał:

Ale to przeciez bardziej niz oczywiste, ze gram zaleje nas newsami o Wiesmaku. Tylko
wyrazny sprzeciw przeicwko takim praktykom (oraz zapowiedziom, zapowiedzianych zapowiedzi)
ze strony uzytkownikow gramu moze zmienic ta postac rzeczy

mi to zwisa bo i tak połowy newsów nie czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 10:52, Piotrek_K napisał:

Tylko wyrazny sprzeciw przeicwko takim praktykom (oraz zapowiedziom,
zapowiedzianych zapowiedzi) ze strony uzytkownikow gramu moze zmienic
ta postac rzeczy


Obawiam się, że nic się nie zmieni, póki ludzie będą klikać w te newsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, nie zdziwię się jeżeli będzie to zapowiedź Widźmina 1 na Linuxa:) Już tak było jakiś czas temu, ludzie podniecili się na myśl o nowej grze, a tu klops, Wiesio na Maca i komiks na iPhony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W sumie to dziwi mnie to że już dawno W3 nie zapowiedzieli... RED Engine jest nowy i
> spokojnie można by modele Geralta i spółki eksportować a resztę i lokacje zrobić. Dziwne
> że tyle czasu im to zajmuje. Z drugiej strony nie jestem jakimś tam ekspertem od game
> devu więc się nie znam..
Masz rację,ale szczerze powiedziawszy to powstanie tej gry troszkę trwa.Jak było z Pierwszym Wiedźminem ? Zdaje się,że wyszedł w 2007 roku a w którym wyszedł Wiedźmin 2.Wydaje mi się,że CD Projekt Red się nie obija tylko ciężko pracuję nad dwiema nowymi grami :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować