Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Garść pięknych screenów z Mars: War Logs

9 postów w tym temacie

Pierwsze co mi przyszło do głowy to Diuna; Jak nieco wgłębiłem się w temat, to zaczęło mi to wyglądać jak skrzyżowanie tejże z jakimś falloutem; Tak samo jak na Arrakis i w 13 schronie brakuje wody a akcja toczy się na wielkiej pustyni, jednak z uwagi na bohatera- renegata (do pewnego stopnia), z ciekawą mocą, dziwne stwory i -ach- tę przypominającą Gene Besserit kobietę porównywałbym tą produukcję do Herbertowskiego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pierwsze co mi przyszło do głowy to Diuna; Jak nieco wgłębiłem się w temat, to zaczęło
> mi to wyglądać jak skrzyżowanie tejże z jakimś falloutem; Tak samo jak na Arrakis i w
> 13 schronie brakuje wody a akcja toczy się na wielkiej pustyni, jednak z uwagi na bohatera-
> renegata (do pewnego stopnia), z ciekawą mocą, dziwne stwory i -ach- tę przypominającą
> Gene Besserit kobietę porównywałbym tą produukcję do Herbertowskiego świata.
Dokłanie, pierwsze skojarzenie Diuna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne ale pierwszy screen fatalny broń wygląda bardzo źle i jeszcze ten mały bug z ręką tego kolesia ale wszystko inne spoko czuć tu klimat jak z Fallouta więc czekam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, ale prezentuje się całkiem fajnie. Trochę jak połączenie Diuny z... sam nie wiem czym. Mad Maxem? ;) Może Falloutem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi przypomina to mieszankę Fallouta, Red Faction, E.Y.E: Divine Cybermancy i... Afterfalla. Póki co ostrożnie podchodzę do tego tytułu, najwyżej mnie pozytywnie zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować